Kankamdan Hic Beklemezdim-2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Kankamdan Hic Beklemezdim-2
Hikayeme kaldığım yerden devam ediyorum.

Emrah 2 işaret parmağını da deliğime sokmuş yanlara doğru deliğimi açıp genişletme çalışmalarına devam etti bir süre. Sonra sırasıyla iki elindeki tüm parmakları da tek tek sokup çıkartmaya başladı deliğime. Hangi parmağımı soktuğumu tahmin et bakalım dedi ve ufak çaplı bi tahmin oyununa başladık aramızda. Baş parmak en kalını serçe parmak en incesi olduğundan onları ayırt edebiliyordum ama diğerlerinde başarısız oluyordum.

Hayatımda ilk kez birisi ile sevişirken hem zevk alıyor hem de eğleniyordum. Sanırım insanın kanka dediği ile birisiyle sevişmesinin getirdiği bir avantajdı bu. Bir süre oyunumuz devam ettikten göğsümde bastırılmış şekilde tuttuğum bacaklarımı bırakıp uzattım Emrah da üzerimde ilerleyip göğüs hizama kadar geldi. Sertliği biraz geçmiş sikini tutup dudaklarıma yüzüme sürtmeye başladı. Daha sonra dudaklarıma başını dayayıp yavaşça bastırmaya başladığında ağzımı aralayıp içeri girmesine izin verdim.Başını emzik gibi emmeye başladım hemen.

Emrah yavaşça ağzıma daha çok sokmaya başladı. Yarısına yakınını soktuktan sonra gidip gelmeye ağzımı sikmeye başladı. Ağzımı sikmeye devam ederken ohhlaması beni de daha çok şevklendiriyordu boğazıma kadar almaya çalışıyordum yarağını. Emrah bana ağzına sağlık kanka çok güzel çok zevkli dediğinde ağzım dolu olduğu için gülemedim ama dediği çok hoşuma gitmişti.

Bir süre daha ağzımı siktikten sonra yarrağı yavaşça ağzımdan çıkarıp üzerimden kalktı. Sikinin her yanı salyalarımla kaplanmıştı. Yüz üstü uzanmamı istediğinde ikiletmeden hemen dediğini yaptım. Baldırlarımın üzerinde oturup sikini deliğime sürttürdükten sonra iki eliyle yanakları ayırıp sikini deliğime dayadı. O kadar parmakladan sonra iyice gevşemişti deliğim ama siki parmaklara göre çok daha kalın olduğundan hafif bir sızlama ağrı hissetmeye başladım bastırdıkça. Hiç durmadan bastırmaya devam etti. Başı girdikten sonra ellerini popomdan çekip üzerime doğru uzanırken sikini de daha derinlere doğru sokmaya başladı.

Deliğimde biraz yanma vardı ama çok da zevk alıyordum. Emrah sanırım köküne kadar sokmuştu sikini. İri taşşaklarının benim taşşaklarımın üzerine yayıldığını hissedebiliyordum. İkimiz de nerdeyse aynı anda bir oh çektik. Sonrasında Emrah yavaş hareketlerle sikmeye başladı. Çok fazla hareket etmesini yavaş olmasını istedim çünkü hala biraz yanma ve acı vardı.

Ufak hareketlerle sikmeye devam edip benim iyice alışmamı bekledikten sonra ellerini koltuk altlarımdan geçirip omuzlarımı tutup bir yandan beni kendisine doğru çekerken bir yandan da kendini öne doğru iterek daha sert sikmeye başladı beni. Bir yandan ensemde sıcak nefesini hissederken diğer yandan biraz çekip sonrasında köküne kadar sertçe soktuğu siki zevkten başımı döndürüyordu resmen.

Bir süre bu şekilde siktikten sonra elleri üzerinde biraz kalkıp şınav pozisyonunda sikmeye devam etti. Git gide daha sert sikiyor enerjisi hiç bitmiyordu sanki. Yaklaşık 5 dakika bu şekilde sikmeye devam etti. Köküne kadar soktuktan sonra kendini üzerime bırakıp durdu. Boşaldın mı diye sorduğumda yok daha değil küçük bi mola verdim dedi.

Daha sonra üzerimden kalkerken yavaşça sikini içimden çıkardı. Siki içimden çıkınca sanki arkasında kocaman bir boşluk bırakmıştı. Bir parçam eksilmiş gibi oldum. Kanepeden kalkıp domalsana biraz da öyle devam edelim dedi. Kanepenine kenarına doğru domaldım belimi iyice kırıp yüzümü kanepeye dayadım. Emrahım da hiç bekletmeden cart diye sokuverdi yarrağını.

Ben az önce sert sikiyo sanıyordum ama yanılmışım. Şimdi resmen makine gibiydi. Çok hızlı pompalamaya başlamıştı. Kasıkları götüme çarptıkta tak tak ses çıkıyordu. Gidip geldikçe sanki iç organlarım yerinden oynuyor gibiydi. Bir süre önünde domaltmış halde siktikten sonra beni ayağa kaldırdı ve en yakınımızdaki duvara doğru götürdü. Ayakta ellerimi duvara dayayıp bacaklarımı biraz ayırdı. İki elini de belime koyup bu sefer ayakta sikmeye başladı beni.

Porno film yıldızı gibi ne boşalıyordu ne de yoruluyordu Emrah. Konsantre bir şekilde sikmeye devam ediyordu beni. Yaklaşık 7-8 dakika böyle siktikten sonra boşalacağım dedi. Elleriyle gövdemi komple sardı sırtım karnına dayanmış şekilde sert sert vurmaya başladı ve kökledi.Taşaklarına kadar sokmaya çalışıyordu sanki. Bir anda böğürmeye başladı. Biraz geriye çekilip tekrar kökledi. Bu şekilde 3-4 kez daha kökledikten sonra beni yavaşça bıraktı ve sikini içimden çıkardı.

Sikinin ucunda bi damla dölü kalmıştı. Önünde dizlerimin üstüne oturup sikinde kalan bütün döllerini emmeye başladım. Daha sonra Emrah beni yerden kaldırıp hadi duşa dedi ve birlikte duşa girdik.

O gün bununla bitmedi. Banyoda da uslu durmadık küvette uzun uzun öpüştük birbirimizi yıkadık. Bir posta da banyoda yedikten sonra yarrağı birlikte onun yatağına dönüp sarılıp dinlendik. Bundan sonra bol bol sikiştik. Onları da daha sonra anlatırım.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32