Teyzem ve ben gerçek hikaye 3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Teyzem ve ben gerçek hikaye 3
Merhaba arkadaşlar size teyzemle olan gerçek hikayenin 3 bölümünü anlatmak üzereyim
Teyzemin yanına yatımda teyzem yine yanağıma masum bir öpücük verip.
– Masaj için teşekkür ederim canım çok iyi geldi.
– Birşey değil teyze umarım biraz yorgunluğunu almıştır.
– Ardacım yatalım artık benim çok uykum var
– Tamam teyze yatalım. Teyzem arkasını döndü ve yattı fakat kardeşlerim beni uyku tutmuyordu gözümün önüne sürekli gördüm manzara geliyordu bu düşünce beni resmen deli ediyordu helede onunla bir yatakta olduğumu düşünerek ve onun üstünde sadece gecelik vardı resmen içimdeki ses ona tecavüz etmemi söylüyordu. Sikim yine kalkmıştı bu düşüncelerle. Ve plan kurmaya başlamıştım acaba teyzemi nasıl sikebilirdim neyse kardeşlerim bunları düşünerek biraz zaman geçti tabi. Ve başka bir şey duşundum bu benim belki ilk ve son şansım olabilirdi en azından biraz elemek istedim ve teyzeme seslendim yani uykusunu denemek amacıyla fakat teyzemden ses yoktu belli oldu ki uykusu derindi yorgunluktan olsa gerek bilemiyorum her neyse. Teyzeme doru döndüm elimi örtünün altına soktum ve hafifçe örtünün altında teyzemin götünü ve amını arıyordum fakat korkudan titriyordum arkadaşlar ya uyanırsa sonuçta teyzemdi beni tersleye bilirdi annemlere söylerdi olay çıkardı açıkçası nerden bilebilirdim ki ileride onu sikiceğimi . Sonunda götüne ulaşmıştım. Offfff oyle güzel bir göt ilk defa elimdeydi arkadaşlar pamuk gibi yumuşacık onca kadınla kızla birlikte oldum. Burda Belçika’da istediniz kadar sikebilirsiniz arkadaşlar kerane dolu burda fuhuş yasak değildir fakat teyzemin o götü yok mu hiç böyle güzel bir göt elememiştim biraz hayal kırıklığına da uğramıştım açıkçası bu kadar güzel bir götü elimle istedim gibi tutamıyordum biraz tuttuktan sonra amına da değmeye kararlıydım ama bunu tüm elimle yapamazdım o yüzden işaret parmağımla yapmaya karar verdim ve parmağımı amına getirdim ve elemeye başladım “ohhhhh”harika bir duyguydu resmen kalp krizinden gidecektim içimde hem korku hemde bu duygu resmen anlatamıyorum arkadaşlar yaram resmen zevkten patlayacaktı bir iki dakika kadar amını da eledim ve kalkıp tuvalete gittim 31 çekmeye. Ya normalde ikincide o kadar çabuk boşalmam arkadaşlar ama bu kadın beni baştan çıkarıyordu. Bir dakika kadar sikimle oynadım ve yine şiddetli bir patlama yaşamıştım. Elimi yıkadım ve tekrar yatmaya gittim. Yata yatım ve uymaya çalıştım ne kadarda zor olsa her nasılsa uymuşum. Sabah olmuştu teyzem kahvaltıyı hazırlamış ilk önce olunu uyandırmış sonrada beni uyandırmaya gelmişti. Teyzem beni çok sever o yüzden beni öpücükle uyandırdı.
– Ardacım teyzem kalk hadi size kahvaltı hazırladım.
– Teyze biraz daha ya.
– Teyzem kalk hadi birlikte kahvaltı yapalım lütfen zaten sonra Tanseli okula getirmemiz gerekiyor. Ben yalnız çıkamam korkuyorum canım ya kocam karşıma çıkarsa.
– Tamam teyzem benim hemen kalkıyorum yeterki sen korkma.Hemen kalktım üzerimi giydim banyoya gittim elimi yüzümü falan yıkadım ve kahvaltı yapmaya gittim oturduk bir güzel kahvaltımızı yemeye başladık.Teyzem yine pezevengin lafını yaptı.
– Ya bu eve de gelmedi birşey mi geldi başına acaba.
– Teyze boşver çoçuğun yanında konuşmayalım bunları.
– Haklısın canım çocuğun da psikolojisi bozuldu onun yüzünden. Kahvaltımızı yaptık bir güzel
– Arda ben giyinmeye gidiyorum sende Tanseli giydirir misin.
– Tamam teyze. Teyzem odasına giyinmeye gitmişti. Bizde onun giyinmesini bekledik. Teyzem odadan çıkmıştı üzerine vücudunda gül rengi bir elbise giymişti harika görünüyordu.
– Çok güzel olmuşun teyze. Bu elbise çok yakışmış sana.
– Teşekkür ederim canım gerçekten mi.
– Evet teyze. Neyse evden çıktık arabama pindik ve çocuğun okuluna doru yol aldık. Tanseli okula bırakmıştık. Okul müdürünü ve öğretmenleri tembihlemiştim babası okula gelirse çocuğu ona vermesinler diye neyse. Okuldan çıktık.
– Şimdi ne yapmak istersin teyze.
– Bilmem istersen biraz alışverişe gidelim canım ne dersin. ?
– Tamam ama ilk önce bizden geçelim teyze üstüme bir kaç birşeyler alayım. Nasılsa birkaç gün sizdeyim.
– Tamam canım sen nasıl istersen. Bize gittik onlar annemle biraz sohbet ettiler bende o sırada üzerime birşeyler aldım.
– Anne sen bizimle gelmek ister misin
– Yok oğlum hazırlık yapmam gerekiyor akşama misafir gelecek.
– Tamam anne kim gelecek
– Babanın iş orta gelecekmiş karısınla
– Tamam. Teyze ben hazırım istersen kalkalım gidelim
– Tamam canım. Bizden çıkmıştık arabaya pindik bir Aveneye doru gidiyorduk içinde herşey vardı sinema kafe MacDonalds aklınıza gelen herşey.
– Teyze istersen ilk önce birşeyler yiyelim.
– Tamam bende acıkmıştım zaten
– Burger mi yemek istiyor musun
– Senin canın ne çekerse onu yiyelim canım. Macdonaldta oturmuştuk siparişlerimizi vermiştik. Yemeklerimiz gelince biraz lafladık teyzem yine kocasının lafını açmıştı.
– Ya Arda acaba bu enişten niye gelmedi bir kez bile aramadı beni.
– Ya teyze neden canını sıkıyorsun anlasana işte yabancı var demek daha dün de söylemiştim sana.
– Haklısın canım ama nasıl başka birine yabancı birine gidebilir ben elimden gelen herşeyi yapmaya çalıştım.
– Ne gibi şeyler teyze.
– Ya akşam evde anlatarım ama tek bir şartım var.
– Nedir teyze.
– Sende bana şu sırını söyleyeceksin.
– Tamam teyze. Burgerler gelmişti bir güzel karnımızı doyurduk ve dükkanları gezmeye başladık. Biraz alışveriş yaptık ve Tanseli okuldan almamız gerekiyordu.
– Çok teşekkür ederim Ardacım iyiki varsın bu bana çok iyi geldi
– Birşey değil teyzem sen mutlu edebildiysem ne mutlu bana. Şimdi Tanseli alalım okuldan akşama bir güzel ziyafet çekelim mangal yaparız rakı içeriz.
– Valla çok iyi olur canım
– Evet teyze hem biraz kafa dağıtmış olursun. Neyse yine Tanselin okuluna gelmiştik. Onu okuldan almıştık ve eve doru yola koyulduk. Eve varmıştık ben bagajdaki poşetleri falan aldım ve yukarı taşıdım. Ve üzerime eski birşeyler giymeye gitim mangalı yakıcaktım. Üzerimi giydim ve etleri hazır etim mangalı yaktım ve etleri pişirmeye başladım teyzem de o sirada başka şeyler hazırlıyordu. Etler hazırdı ve teyzeme seslendim.
– Teyze mangal hazır ben bir duş almak istiyorum üstüm mangala koktu. Etler de soyar ama.
– Yok canım solmaz ben onları micronun içine koyarım sıcak kalırlar.
– Tamam teyze ben giriyorum.
– Tamam canım senden sonra bende girerim. Banyomu bir güzel yapıp çıktım. Bornozumla çıkmıştım ve giyinmeye gitmeden önce teyzeme bir baktım.
– Teyze ben hazırım. Teyzem masayı donatmamıştı çok güzel görünüyordu.
– Mükemmel olmuş teyze elerine salık ben gidipte giyinem.
– Tamam canım bende duşa girecem
– Tamam teyze bende Tansele biraz PlayStation oynarım sen çıkınca. Neyse arkadaşlar üzerimi giyip çocuğa bakmaya gitim.
– Ne haber Tansel napıyorsun
– İyi valla abi Fifa oynuyorum. Oynamaya koyulduk bir ara teyzem sesledi Arda deye banyodan.
– Efendim teyze.
– Biraz gelir misin.?
– Buyur teyze.
– Ya canım arkalarımı ovalar mısın biraz.
– Tamam teyze. Teyzemin üzerinde tabiki iç çamaşırı vardı. İlk defa onu bu yaşta böyle görüyordum küçüke benimle uyurken sürekli görüyordum fakat şimdi başkaydı. Neyse kardeşler teyzem arkasını dönmüştü bende ovalamaya koyuldum. Fakat elerimi onun vücudunda gezerken beni deli etti yaram kalkmıştı ovalamayı bitirdim. Ve teyzem bana dönüp yanama öpücük kondurdu.
– Teşekkür ederim canım. Fakat sizlere o güzel vücut

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32