Yasak Evlilik – Bölüm 2 (Alıntıdır)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Yasak Evlilik – Bölüm 2 (Alıntıdır)
Yasak Evlilik – Bölüm 2 (Alıntıdır)

Merhaba arkadaşlar ben Batu. Hikayeme kaldığım yerden devam ediyorum. Atık hayatımız çok değişti. Yeni-yeni amlar, götler ve sikişler ister olduk. Ablam okulda sevgilisine siktiriyor ve bende bir kaç kız arkadaş edinmiş sikiyordum. Babam evde yokkende annemle üçlü yapıyorduk. Bir gün ablam geldi ve “Batu, babam ben banyodayken dikizliyordu” dedi.
Bende önce şaşırdım ama daha sonra aklıma süper fikir geldi. “dikizliyormuydu?” diyerek sırıtarak gülerken ablamda fikrimi anlamış olmalı ki, “sen çok hınzır çocuksun Batu” diyerek güldü.
Bende “anneme söyleme babamı ayartalım süpriz olsun” dedim ve ablamla işe koyulduk. Ama nasıl yapıcaktık henüz bilemiyordum ama ablam babama bol-bol firikik veriyor, bikini ile göz önünde olması artıyordu. Ve babamın ablamı nasıl süzdüyünü ve sikiyle nasıl oynadığını görüyordum.
Ve bir gün aklıma güzel bir fikir geldi. Ablama dükanlarda en güzel elbiselerin fotoğraflarını çekmesini söyledim. Bununlada annemin o güzelim elbiselere bakmak için dışarı çıkıcak ve bende ablamı babamın koynuna soka bilecektim. Öylede oldu. Annem elbiseleri görür-görmez ilk işi mağazalara kaçmak oldu. Ben ablama planı anlatıb saklandım. Babam işten erken geldiği gün olduğu için gelir-gelmez yatak odasında dinlenmek için uyucaktı. Babam işten geldi. Çantasını masaya atarak kravatını soyunarak odaya geçti. Ablamsa yatakta o güzelim götünü domaltmış uyuyor numarası yapıyordu. Bende izliyordum. Babam dikkat etmeden uzandı yatağa. Ve birden dikkat etti. Önce annem sandı çünki “Nalan uyuyormusun canım” diyerek elini götüne attı. Ama ablam olduğunu görüb elini çekti. Sonra heyecanlı olacak ki, yine hafifce elini yine götüne attı. Sonra sessizce kalkıb salona ve banyoya baktı. “Batu, Nalan” diye seslendi. Sonra ayakkabılarımızın olduğu yere bakarak gülerek odaya döndü ve gömleğini, pantolonunu çıkararak yatağa yeniden yattı. Ablama yaklaşarak götünü yine ellemeğe başladı. Sonra elini amına atarak amını elliyordu. Bu zaman ablamda uyku sersemliği numarası yaparak “ahhh Serkan çok zevkli evet sok” diyordu. Babamsa daha da kuduruyordu. Ve en sonunda dayanamadı ve başını götüne gömerek yalamaya emmeye başladı. Ablamsa göz altı bakıyor “ahh evet tatlım çok harika” diye inliyordu. Sonra babam dayanamadı ve sikini ablamın götüne sokmaya başladı. Ve bu zaman ablam uyanmış numarası yaparak “baba ne yapıyorsun” dedi. Babamınsa gözü dönmüş ablamın ağzını tutarak götüne pompalıyordu. Ablamsa akışına burakmış inliyor, amını parmaklıyordu. “ahh evet baba çok güzel sikiyorsun evet” diye gaza getiriyordu. Sonra babam ablamı domaltmak istedikde ablam babamı yere yatırarak sikine gömüldü ve babama sakso çekmeye başladı. Babamsa kızının başından tutmuş zevkini çıkarıyordu. Ablam saksoyu bırakıb babamın sikinin üstünde oturdu. Babamsa “sen bakire değilmisin kızım” dedi. Ablamsa “hayır baba” diyerek zıplıyordu. Bir hayli sikiştikten sonra babam “annen nerde” diye annemi sordu. Bende elim sikimde 31 çekerken annem geldi aklıma. Ablamda “mağazaya gitti babacığım” dedi. Annem gele bilir bizi göre bilirdi. Bu zaman babamda “çabuk olalım kızım annen görmesin” dedi ve hızlı pompalamaya başladı ve ablamın götüne boşaldı. Sonra yan-yana yattılar. Ablam babama sarılarak “çok güzel sikiyorsun baba hep sik beni” dedi. Babamda “sikmeye sikerim kızım ama annen ne olacak? Öldürür bizi. Hem ben ikinizi de aynı yatakta sikmek isterim” dedi. Ablamda “annemde Batuyla sikişsin ödeşiriz” dedi. Babamda “nasıl olacak öyle şey? Annen razı olurmu ki? Hem Batu becerirmi Nalanı?” dedi. Ablamda “ben Batunu baştan çıkarıb sikişiyim onunlada sonra anneme karşı istek yaratırım Batuda” dedi. Babamda “çok güzel bir plan güzel kızım” dedi.
Üstlerini giyindiklerinde bende yeni gelmiş numarası yaparak içeri girdim. Ve babam çok neşeli ve keyifli görünüyordu. Bir ara fark ettim ablama göz kırpıyordu sanki bana karşı planlarını saklar gibi. 1 saat sonra annem geldi elinde bir kaç elbiseyle. Gece uyuyamadım. Kalktım ve banyonun ışığı yanıyordu. Alttan baktığımda babam ablamı domaltmış sikiyordu.
bende işlerin yolunda gittiği için keyifli bir uyku çektim.
Ablam sabah saksosuyla uyandırdı beni. Ve babama bu gün işi hall ettiğini söyleyecekti. ve annemle bizim sikişmemizi hızlandırması için babam ablama baskı yapıyordu. 3 gün ben annem ve ablamla babamdan saklı sikişiyor, babamda bizden saklı ablamla sikişiyordu. 3 gün sonra ablam babama söylemiş annemle sikiştiğimizi. Babamda sevinmiş tabi. Bir vakit babam ablamla sikişirken odaya girdim. Önce şok oldular sonra ben babama olanları anlattım ve oda “ne şeytan çocuksun sen” diyerek güldü ve ablamı bi güzel siktik. Akşamı babamın fazla mesai olduğunu söyledi ve annem ablamla güzelce sikişiyorduk. Babamsa oyunumuzun final sahnesi için gizlice odaya girdi çıplak ve annem benim üstümdeydi. Annemin götünün yanaklarını tutmuş ayırıyor hemde ritm tutuyordum. Babamı gördüğümde biraz daha ayırdım götü ve babam sikini bir hamlede soktu. Annemde “ay bu ne” diyerek arkasına döndeğende babamı gördü. Önce şok oldu ama sonra benim ve ablamın güldüğünü gördüğünde “Sedat hayvan herif çocuklarla bana oyun oynadınız ha” diyerek kızdı. Daha sonra anneme de sikişerek olanları anlattım ve babamda “çok güzel yapmışsınız hayatımıza renk kattın karıcım” diyerek hem sikiyor hem öpüyordu. Evde çıplaktık. Devamlı sikişiyorduk. Annem ve ablama yeni-yeni sikler buluyor, 5-6 kişiye siktiriyorduk.
Bazen yeni arkadaş grupu ediniyor ve onlara orospu bulduğumu söyleyib annemi ya da ablamı sikiyorduk. Daha sonra o gruptan ayrılıyordum. Babamında iş arkadaşlarının uzak akrabalarıyla arkadaş ediniyor o da annemi ve ablamı siktiriyordu.
Babamla bende yeni-yeni amlar sikiyorduk. Ablam bana kendi arkadaşlarını ayartıyor, annemse kaldığımız yerde kimin azgın olduğunu belli eder ve sikiştirirdi. Her ne kadar başkalarıyla sikişsekte ben annemi seviyordum. Onu karım gibi görüyor hep onunla yatıyordum. Annemde beni seviyordu. Sevgiliydik. Bir zamanlar teyzemler tatile beraber gitmeleri için bize telefon açtılar. Annemde “evet ya çok güzel olur kaç aydır çıkmıyoruz dışarı” dedi ve kabul etti. Babamsa “ya biz yalnız oteldemi sikişicez” dedi. Annemde “ee ne var bunda” söyledi. Babamda “tatile gidibde denizde sikişmedikse sıçayım o tatile” diyerek bastı kahkahayı. Annemde “buluruz bir çaresini” diyerek tatil hazırlığı yapmaya başladık. Teyzemler kendi araçlarıyla bizde kendi araçlarımızla yola koyulduk. Eniştem çok şakacı insandı. Kızları Ebruda 17 yaşına varmış güzelleşmişti. Sikmelikti yani. Teyze oğlu da iyi çocuktu. 19 yaşlı orta vücutlu. Tatil yerine geldik, yerleşdik, bir posta sikiştik ve denize yola koyulduk. Denize gittiğimizde teyzemin götüne takıldı gözüm. Çok güzel görünüyordu. Gözümü götünden çekemiyordum ve bu zaman bunu Ebru fark etmiş olmalı ki, yüzdüğümüzde “utanmıyormusun annemin götüne bakıyorsun” dedi.
Şaşırmıştım benimle böyle açık konuştuğuna. Bende “senin götüne daha çok bakıyorum” dedim. Bu zaman Ebru kızardı ve denizden götünü sallayarak çıktı. Daha sonra ben teyzemin yanına yüzdüm. Teyzemle şakalaşıyor, elimi kazaymış gibi amına, götüne sürtüyordum. Teyzemde anlamıştı galiba çünki benimle devamlı güleşiyordu. Daha sonra ben teyzemin bacakları arasına girerek kaldırdım onu. Teyzem gülüyordu. Kafamı amına sürtüyor, budlarını elliyordum. Bu zaman teyzemin “ıhmm” dediğini duydum. Ve teyzemin zecklendiğini anladım. Geri suya attım teyzemi ve suyun altına dalarak teyzemin mayosunu yana çekerek dilimi amına sürterek soktum. Teyzem eliyle başımı kenara çekti. Ben suyun yüzüne çıktığımda “ne yapıyorsun Batu aklınımı kaçırdın” dedi. Bende yine suya dalarak yine amını dillemeğe başladım. Bu zaman karşı koymadı. Eliyle başımı bastırıyordu. Biraz sonra kafama vurarak suyun yüzüne çıkardı. Bende “ne var ne oldu” demeğe kalmadan annem bize doğru yüzüyordu. Sanırım annem geldiği için vurmuş kafama. Sudan çıktık. Güneşleniyorduk. Daha sonra ben anneme fikrimi anlattım. Annemde “ya sende sikilecek am bırakmıcan galiba” diyerek güldü. Ben annem teyze oğlu ve teyzem denize girdik. Kayalık tarafda yüzüyorduk. Ben anneme işaret yaptım. Annemde “hadi Ercan yarışalım şu kayığa doğru bakalım kim çabuk varıcak” diyerek teyze oğlunu uzaklaştırdı. Bende teyzemin kolundan tutarak kayalığın arkasına götürdüm v? yere uzatarak amını yalamaya başladım. Teyzemde hem inliyor hemde “bu yaptığımız çok yanlış ahhh Batu” diyor kafamı bastırıyordu. Daha sonra sikimi çıkararak ağzına verdim ve sakso çektiriyordum. Iştahla sakso çekiyor bende deliğini parmaklıyordum. Arkasına geçip sikimi tükürükleyib o güzel pembemsi deliğe soktum. Teyzemse inliyor kendini geri yaslıyordu. Ben teyzeme köklerken birden taşların kaydığını gördüm. Yukarı baktığımda annem Ercanın sikinin üstünde zıplıyordu. “kolay girsin anne” diyerek güldüm. Teyzemde “ne. Ne annesi Batu” diyerek panikledi. Bende “merak etme teyze Ercanda annemi sikiyor ona dedim kolay girsin”. Teyzemde çabucak üstünü kapadı. “hani nerde. Rezil olduk” diyerek ağlıyordu. Bende anneme seslendim. Annemde Ercanın sikinden tutmuş yanımıza getiryordu. Teyzem yüzünü kapamış ağlıyor, Ercanda kıpkırmızı kafasını aşağı dikmişti.
Annemde “ne ağlıyorsun kızım ne güzel sikişiyorduk ne bozuyorsun keyfimizi” diyerekl yere uzatdı ve “hadi Ercan sik bu orospuyu” diyerek siki çekiştirip amına sokmaya çalışıyordu. Ercanda “yapamam o benim annem” dediğinde annemde patlattı tokatı “sikildiğini gördüğünde sikin kalkarken annen değildide sikmeye gelincemi annen oldu? Hadi sok şuraya” diyerek itti Ercanı. Ercanda ilk başta utanarak zorla sokuyordu. Teyzemde yüzünü kapamış sessiz duruyordu. Annemde teyze oğlunu belinden kavrayarak yardımcı oluyordu. Bende teyzemin sustuğunu görüb sikimi ağzına soktum. 10 dakika sonra Ercan deli gibi sikiyordu annesini. Sikimi öyle bir emiyordu ki sanki içinden bişey çıkarıcak. Annemde konuşmaya başladı. “ya sandala kadar yüzdük Ercanda sorular sormaya başladı annemler nerde nereye kayboldu diye. Bende sikinden tutarak sikişiyorlar diyerek sakso çektim sonrada sikinin üstünde oturdum. Dedimki hadi gidib dikizliyelim şunları. Yüzüb geldik sizin sikiştiğinizi görüb siki kalktı salağın ehh gerisini de biliyorsunuz zaten” diyerek memelerini Ercana sürüyordu. Ve birden Ebrunun sesini duyduk. Bizi arıyordu galiba ablamla. Teyzemde “çabuk çabuk Ebrular görmesin” diye panikledi. Bende teyzemi altıma alıb sikmeye devam ettim annemde Ercanı üstüne oturdu. Teyzem “kalksana Batu Ebrular geliyor” diyerek itiyordu bende “gelsin onu da sikeriz” dedim. Teyzemde “hepinizmi yani” diyerek sordu. Bende “evet teyzem” dedim. Ebru ve ablam gelib bizi o halde gördüğünde Ebru çok alarak gözleri fal taşı gibi açıldı. Ablamda “parti bizsiz başlamış yaa” diyerek güldü ve soyunmaya başladı. Bende teyzemin üzerinden kalkarak Ebrunun yanına gittim ve “sana söylemiştim sesin götüne daha çok bakıyorum” diyerek yere yatırdım ve amını yalamaya koyuldum. Ilk önce karşı koymaya kaktı ama ablam amını ağzına gömünce çırpınamadı. Sonra sikimi amına zorla soktum. Bakireymiş kaltak. Teyzemde “Batu bozdunmu eşşek herif kızımı” diyerek kum attı kafama. Bende inadına-inadına pompalıyordum. Bir hayli grup halinde sikiştik. Çırıl çıplak güneşlenerek sohbet ettik, teyzemlere nasıl ilişkimizin başladığını, neler yaptığımızı, kimlerle sikiştiğimizi anlattık. Daha sonra eniştemin sesini duyduğumuzda teyzem “Nalan nolur giyinelim Furkan ne tepki gösterir bilmiyorum” dediğinde peki diyip giyindik. Eniştemle babam şarkılar söyleyerek düşe-kalka geldiler. Çakır-keyif olmuş ayakta zor duruyordu. Babam benim teyzemle Ebrunun ortasında olduğumu fark etti ve gözleri kıyarak teyzemle kızına hınzır-hınzır bakıyordu. Eniştemse “akşama ne yapalım birader, ne yeriz” dedi kuma yatarak. Babamsa “bu kadar am var ne yiyeceğiz” dedi hafif sesle. Eniştemse hala babamdan cevab bekliyordu “ne düşünüyorsun, akşam mangalmı yapalım” dedi. Babamsa “bana kalsa şimdi yapardımda ama akşamı bekleyelim ne iyisi” diyerek teyzeme göz kırpdı. Teyzemse kocasına gözucu bakıyordu ne halde diye. Galiba teyzeminde hoşuna gitmişti bu ilişki. Hepimiz suya atlayarak yüzmeye başladı. Babamsa teyzeme yakın yüzüyordu. Galiba götünü parmaklıyordu. Çünki ara sıra duruyor, öpüşüyorlardı. Eve geldik. Teyzemde bize “Furkanı ne yapalım Nalan”diyerek endişeli-endişeli düşünüyordu. Annemse “ne o kız sikişmek hoşunamı gitti” dedi gülerek. Teyzemse “hayatımda değişilik oldu çok güzel oldu benim için” dedi. Teyze oğlu ve Ebruda “bizimde hoşumuza gitti, artık rahat-rahat sikişiriz” dediler. Bende enişteni nasıl yapalım diye düşünüyordum. Iş yine anneme düşüyordu. Eniştemi içirmek babamın işiydi. Eniştem keyiflendikte annem üste çıktı. Teyzemlerin odasına girmiş bikini değiştiricekti. Plan buydu. Eniştem içk**en dolayı tuvalete gitti. Bende işe yaraması için dua ediyordum. 10 dakika oldu enişte inmedi. Evet plan galiba işe yaramıştı. 20 dakikanın sonunda eniştem sendeleyerek indi aşağı. Annemde koluna girmiş getiriyordu. Çabukcak ablam koşarak şişme yastıklara uzattılar eniştemi. Biz her kes mangalın başında ablamsa karanlık köşede enişteye sakso çekiyordu. Sonra annem gitti yanlarına, bense izliyordum onları. Annem amını eniştenin ağzına gömmüş, ablamsa inip kalkıyordu. Daha sonra eniştem ayılmıştı kendinde olduğunu gördüm ve anneme pompalıyor, ablamın amını yalıyordu. Bende “artıl yiyelim şu amları baba” diyerek teyzeme daldık. Ercan ve babam teyzemi sikiyor, bense Ebruyu pompalıyordum. Eniştem ablamı kucağında sike-sike yanımıza geldi ve hep beraber aile grupu yapmaya başladık. Eniştemde “ya Suzan neden biz önceden düşünmedim bu ailelikce sikişi? Baksana çok güzel ve harika bişey” diyerek öz kızına döşüyordu. Her kes bir deliğe sokuyor, her kadını tost yapıyor, boş delik burakmıyorduk. Aklınıza gele bilecek her pozisyonda sikişiyorduk, “anne, baba, kızım, yavrum, ahh, ohhh, öldüm, harika, süper, evvet, sikin, sok” lafları havada uçuşuyordu. Bir odada 8 kişi sikiş partisi yaşıyorduk ve bu zamana kadar hiç bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Annemin götünü yalıyor, teyzemin amını sikiyor, ablamın memelerini yalıyor, Ebrunun amını, götünü parmaklıyordum. Babam kızını ayakta sikiyor, teyzemi domaltmış sikiyor, Ebrunu hoplatıb zıplatıyordu. Anneminse keyfine diyecek yoktu. Bütün delikleri sikle doluyordu. 4 sik birden giriyordu anneme. Am suları, sik suları, ter kokusu, am kokusu kokuyordu oda. Her kes inliyordu. Sigara içib devam ediyor, annemin götüne viski doldurub içiyorduk. Hiç böyle fantazi hayatı boyu yaşamamıştık. Akşam 10da başladığımız sex partimizi ertesi günün öğlenine kadar sürdürdük. Öğlede her kes bitkin, yorgun, perişan halde, kıpkırmızı am, göt yatıyorduk. Ben yine sevgilimle yani annemle yatıyordum, hepimiz yanyana yatıyorduk zaten. Ben sikimi annemin götüne sokmuş uyuyordum. Akşama doğru uyandık. Her kes mutlu ama biraz yorgun, her kes çıplak. Ben annemin götünü yalıyordum. Çok tatlıydı. 4 kadını da alt üst yapıb amlarını, götlerini bir güzel yaladım, parmakladım, dilimi hepsinin deliklerine sokub-sokub emdim. Akşam sikişini yaptıktan sonra yıkanıb yemek yedik. Daha sonra eniştemin aklına film çekmek geldi. Yani kendimizin sikiştiğini filme almak. Hem bu anı ölümsüzleştirmek, hem bizden sonrakılar için güzel anılar bırakmak, hem yeni yeni fantaziler yapmak. Internetten hikayeler, videolara bakıyor, oradakı gibi giyiniyor ve rol yapıyor ve sikişerek filme alıyorduk. Hayatımız çok güzel geçiyordu. Sonra benim aklıma güzel fikir geldi. Teyzem evlendirme kurumunda çalışıyordu. Aklıma harika fikir geldi. Annemle babamın boşanması ve benim annemle evlenmemizi konu alan bir film çekmek istedim. Bu yüzden filme aldık ve gerçektende annemle babam resmen boşandılar. Teyzemde bizim annemle Yasak Evliliyimiz için muameleleri yaptı. Resmi nikahla annemle evlendik.Düğünde yaptık annemle. Kendimiz aramızda yaptık tabi. Hem bir yanda da filme alıyorduk. Gerdek gecemizde resmi nikahlı karımla yani beni dünyaya getiren annemle, çıktığım o kutsal deliğe kocası gibi giriyordum, ben onu oğluydum, o delikden çıkmıştım fakat karı-koca gibi sikiştik, seviştik. Bunların hepsini filme aldık. Daha sonra babam ablamla resmi nikahla evlendi ve bir güzel film çektik. Daha sonra teyzemlerinde hoşuna gitti ve onlarda boşanarak teyzem oğluyla, eniştem Ebruyla evlendi. Onları da filme aldık. Daha sonra ben teyzemle, ablamla, Ebruyla evlendim. Babamda her iki kadınla, eniştemde annem ve ablamla, Ercanda annemle, ablamla ve ablasıyla sırayla evlendi boşandı. Ve hepsini de filme aldık. En sonunda hep beraber evlilik filmi çekelim dedik ve ben annemle, babam ablamla, teyzem oğluyla, eniştem kızıyla evlilik yaptık. Hepimizin düğünü aynı andaydı ve gelinlikler damatlıklar alındı. Evde tüm her yerde, her pozisyonu yakalamak için kamera kurulmuştu. Evlilik imzaları atıltı, gelinler ayaklarımıza bastı, öpüştük daha sonra karılarımızı önce kendimiz daha sonra hep beraber bölüşerek siktik. Ve bu anlarımızı 33 kamera kayda alıyordu. Şimdi 25 yaşındayım ve karımdan yani annemden bir oğlum var. Kendi odamız var, babamında ablamdan kızı var. Teyzeminde kendi oğlundan kızı var. Enişteminde oğlu var kendi kızından. Doğru dürüst bilemiyoruz kimin çocuğu kimden diye ama ben karım hamile olduğu için kendi çocuğum gibi görüyorum. Ben çok iyi iki arkadaş buldum. Anneleri ile yaşıyorlar. Onları bizim grupa aldık. Onlarında anneleri güzel ve gençler. Onları da sikiyoruz. Eniştemde kendi yakın arkadaşını bizim organizeye aldı. Bir kızı var adamın. Karışı biraz şışman ama iyi sikişiyor. Her hafta, ayda bir kaç kez yeni arkadaşlarımızla grup sikişi yapıyoruz. Çocukları bakıcıya bırakıyoruz tabi ki. Onlarında iyi bir sikişciler olması için anneleri meşgul oluyorlar. Esk**en annemle başlamışdı bu ilişkimiz. Şimdi 29 kişiyiz ve evimiz sex yuvasına döndü. Artık sex video kolleksiyonum var. Internete yüklesem iyi para kazanırım ama ilişkimizin sırr olması çok önemli. Karımı yani annemi çok seviyorum, ama bana bir kız bul onunla evlen diyor. Teyzemde aynı fikirde. Ahh bu anneler. Ne kadar bizi kıskanıb sevselerde bizi düşünüyorlar. Ben ebruyla, Ercan ablamla evlensi diye teklif ettim ama yeni sikler yeni amlar olması daha iyi dediler. Belki de yenilerin de sex grupumuzu daha da büyütücek akrabaları, arkadaşları vardır dediler. Benim aklımada yattı bu fikir. Ha bu arada bizimkileri zencilerede siktirdik. Zenci grupu buldu Ercan 9 kişilik gruptu. Bizim kızları onlara siktirdik. Zenci yarrağının tadını da aldılar. Eee bizde zenci amlar siktik tabi. Hiç geri dururmuyuz. Rusmu dersin, japonmu dersin hepsinden siktik.
Evde çıplak dolaşıyoruz, delikler hep önümüzde hep sikişiyoruz.
Yaptığımız bu yasak evlilik bizim için çok değişik oldu.
Her gece çektiğimiz filmlere bakıyor, yeni-yeni fanteziler arayıb buluyor ve yapıyoruz.
Sikişmek çok güzel. Karıma yani anneme çok teşekkür ediyorum. Sikimi öpmeseydi bu güzel günlere ulaşamıycaktık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32