Swinger Ailem-1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Swinger Ailem-1
Biz erkek bir kız kardeş ve ben olmak üzere 5 kişilik bir aileyiz.Maddi durumumuz iyi.Mutlu mesut ailecek yaşardık taki benim aklım bazı şeylere erene kadar.Evimize sık sık misafir gelir giderdi, biz çocukları ile arka odada oynarken bizimkiler içeride oturur konuşur sohbet ederdi, daha doğrusu sohbet ettiklerini sanırdım.Bir gün hiç unutmak 5. Sınıftayım yine akşam eve misafir geldi, biz içeride oturup oyun oynamaya başladık, zaman geçtikçe karşı aileden olan benden bir yaş büyük olan çocuk, “biliyor musunuz içeride ailelerimiz sevişiyor” dedi. Ben kız kardeşim(benden iki yaş küçük),erkek kardeşim ( 4 yaş küçük) çok bir şey anlamadık. Diğer çocuğun kız kardeşi (benimle yaşıt) ,”sussana be salak yasak bunları söylemek” dedi. Bende sevişmek derken öpmek gibi. Evet dedi oda. Bende ne varki bundan filmdekiler gibi, aşk olm bu dedim.
Çocuk ise, olm benim babamsenin anneni öpüyor, senin baban ise benimkini diyince afalladım. Neden böyle bir şey yapsınlar saçmalama dedim. O da inanmazsa git bak dedi, tamam dedim kapıyı açacaktım ki baktım kilitli.Korkmaya başladım.Anne baba diye bağırdım beş dakika sonra annem geldi o gün anlamadım ama üstü başı hızla giyinen insan gibiydi.Ne oldu dedi sarıldı bana, “ben neden kitlediniz kapıyı “ dedim. Aa haberim yok yanlışlık olmuş dedi ben uzatmadım konuşamadım sormadım.O aile uzun süre bize gelmediği çin ne olduğunu tam anlayamadım ama ne zaman bize msiafir gelse o kapı hep kitli olduğunu anladım. Bende lise bire geçince artık otuz bir çekmeye başladım.Annemler sanırım beni küçük sanıyordu ama gerçekten içeride bi boklar dönüyordu tabi ben göremiyordum.İnternette araştırdım bu gibi gurplar gerçekten varmış.Swinger lar deniyor.Çok gizliler özellikle çocuklu ailelerde sık oluyormuş.Sanırım bizimle kamüfle oluyorlar.
Tabi bunu kimseye anlatamıyorum ama ne zaman misafir gelse azıyordum. Benden yaşca çok bilmeyen çocuklar gelirse aralırında kız varsa kucağıma oturtuyor yada evcilik tarzı oyunlar kuruyordum. Hatta banzen kız kardeşim karşı çocuğun karısı, onun kardeşide benim oluyordu. Ben gerçekten ona sarılıyor dokunuyordum ama kimse neden olduğunu anlamıyordu. Eğer gelenlerin çocuğu yoksa kendi kız kardeşimi kucağıma alıp, seviyor gibi yapıp değişik posizyonlara sokuyordum.Bir gün aklıma geldi, odamızın anahtarının yedeğini yapmak.Yaptırdım benim şansıma 10 gün misafir gelmedi ama işte o gün gelip çatınca biz yine içeride güya oyun oynamaya başladık.Ben zaman geçsin istiyordum ki gidip bakayım ne oluyor gerçekten.Bizim çocuklara susmalarını söyledim.Zaten karşı ailenin çocukları bizden daha küçüktü bir şey demedier.Yavaşça kapıyı açtım. İçeri yavaşça gittim ki dumura uğradım.
Annem ayakta sadece iç çamaşırı var diğer kadının ise üstü çıplak altında kilodu var birbirlerine sarılmış öpüşüyorlar.En sonunda kadın aneminde üstündekini çıkardı ve löp diye göğüsler sallanarak düştü. İçerdein yoğun alkol kokusuda geliyordu. Gerçekten bunlar swing yapıyormuş inanamadım.Ne kadar rahatlardı. Sonra kadın ve annem tekrar öpüşmeye başladı. Babalar ise diğer kadınların arkasından onları öpüyordu en sonunda annem diğer adamın , kadın ise babamın yanına geçip birbirlerinden ayrıldılar ve öpüşmeye başladılar. Kadınlar erkekleri soyuyorlardı. Bu arada annem gerçekten çok güzel kadınmış, göğüsler sanırım silikon hala bilmem ne olduğunu ama çok dikler.Kalçasıda çok tahril edici.Ben babamların öpüşmeyi izlerken annem adamın sikini yalamaya başladı. Aynı izlediğim porno filmler gibiydi.Ortamda gülücük,hımm ohh sesleri vardı.Gerçi çok ses çıkartmıyorlardı. Annem kendinden geçmiş gibi adamın sikini yalıyor tükürüyor tekrar yalıyordu. Babam da sikini çıkarmış diğer kadının yalamasına bakıyor gözleri kapalı hafiften mırıldanıyordu. Beş dakika böyle yalaştırlar.Arada birde kadınlar dönüp bir şeyler diyorlardı anlamıyordum.
Daha sonra iki kadını çarpraz kanepelere gelip domalttılar.Ve başladılar sikmeye.Kadınların suratı birbitine çok yakın olduğu için arada bir öpüşüyorlardı. Annemi siken adam daha azgın gibiydi annemin saçından tutup hızla gidip geliyordu hatta annen ses çıkartmamak için elini ısırıyor ağzını kapıyor sonrada gülüyordu. Babamda bazen çoşuyor kadını kanepenin köşesine yapıştırıyordu.Annem sonra yan dönüp bacağını açtı öyle siktirdi kendini, babam aynı posizyon devam ediyordu.Daha sonra adam oturdu, annem ise suratı ona gelecek şekilde ata bine gibi sike bindi, kendini hafiften adama yaslayıp oturup kalkmaya başladı.Belli müddet sonra sanki rodeo yapar gibiydi. Nasıl sıçrıyordu anlamıyorum adamın siki kırılacak gibi oluyor ama zevkten deli gibi devam ediyorlardı.Babamda karıyı kenpeye yatırmış sikmeye devam etti.Sonra herhalde işleri bitecek gibi olduki, annem adamın prezeratvatfini çıkartıp emmeye başladı.Baya emdi,sonra birden amına taktı birkaç gidip gelmeden sonra adam hafiten bağırararak ve inleyerek boşaldı annemin amına.
Sonra iksi yan yana gelip öpüşmeye başladılar.Annem bir peçete ile çıkan dölleri siliyor gülüşüyorlardı.Sonra babamları izlediler. Babamda çok geçmeden kadının içine boşaldı.
Anlamıyordum hamile kalabilirdi kadınlar ama sallayan yoktu.
Hemen odama gittim, kapıyı kitledim.Bana merakla ne olduğunu sordular ben yok be oturuyorlar dedim oyunlarına devam ettiler.
İki gün boyunca annemleden tiksindim ama o anı hayal edip günde üç kere boşalıyordum.Diğr günün gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32