Şeyma borcunu hep öder 3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Şeyma borcunu hep öder 3

İki gün boyunca koşturdum. Elimdeki eski enişte parası ile önce Muzaffer’in borcunu sonra kredi kartlarını kapadım. Niye döndün diyen anneme yabancıların çocuklarına özel ders verdim elime geçen parayı harcamayayım diye geldim, yalanını attım. Annem elime bak bir de bu geldi diye bir kağıt tutuşturdu. İki sene önce aldığımız ve benim kefil olduğum işyeri kredisinden iki taksit kalmış ve ödememiş hayvan kocam. Bankaya koşturdum, bu hafta öderseniz bin lira faiz indirimi ile yedi bine kapatırız dediler. Maaşa kadar cebimde beş yüz lira kaldı. çaresiz yine eniştenin kapısını çalacağım. Bu kadar koşturma arasında geceleri erkenden sızdım ama her sabah rüyamda İngiliz’in kalın siki ile beni zevkten zevke uçurduğu anları yaşayarak uyandım. Islanmış donumu değiştirmeden oturamadım kahvaltıya. Onun yarısı kadar güzel sikemeyen kocam için binlerce lira borç ödüyordum, güldüm kendi kendime

Ablam haftasonu beraber döneriz, ben daha yıllık izin alamadım deyince benim de işime geldi. Haftasonunu onunla geçirir sonra iki hafta kafa dinlerim. On dakika sonra eski eniştem aradı.

– Nereye kayboldun ya birdenbire? Geliyormuşsunuz ablanla. İngilizler seni sormuş bizim müdüre.

Haklı defalarca aradılar açmadım.

– İşlerimi hallettim. Bir de açma şu konuyu ik**e bir. Bir hataydı oldu işte.

– Tamam tamam gel konuşuruz. Döndüler zaten İzmirdeler. Müdür bir şey bilmiyor ama bana anlattılar memnuniyetlerini. Pis bir kahkaha daha.

– Enişte kapatsan konuyu, sağol verdiklerin ile acilleri kapadım ama yedi bin daha lazım

– Kızım bende de yok o kadar. İmar affı işlerine binlerce lira rüşvet dağıttım. Otelinde yarısı boş. Hem eskisini ödemeden nereye yeni borç, bir anda yine enişte mi olduk.

Küstah herif, tamam diyerek kapadım teli. Parasızlıktan ağlayan adam yüzbinler kazanan otel işletmecisi bir herif. Tek ihtimal Muzaffer şerefsizi kalmıştı. Eski eniştem tekrar aradı yarım saate.

– Bana güzel bir pozunu göndersene, şöyle mini etekli veya bikinili filan.

– Ne saçmalıyon sen yine nereden çıktı bu?

– Hadi uzatma, gönder. Bikinili bir poza beşyüz lira borcunu silerim.

– Bak sinirlerim bozuk çıldırtma beni

– Çabuk bir saate gönder bir tane, son teklifim bin lira. Meraklı değilim senin resimlerine. Paraya ihtiyacın yok mu yorulmadan bin lira işte, uzatma uzatma.

Ne yapıyor bu küstah herif yine. Bin lira da güzel para. Ablam gece yola çıkalım sabah denize gireriz diye odama dalınca bilet saatinde anlaştık. Ablamın arada cebime sıkıştırdığı ufak tefek paraların hesabını hiç bilmiyorum zaten. Yine iki yüz bırakmış masa üstüne bilet al diye. Üstü yüz lira bana kalacak. Babamın yönlendirmesi ile kırk yaşlarında bir herifin fotosunu gösterdi telefondan, yaz bitsin tanışsın diyor demesi iyice tepemi attırdı.

Bir resme bin lira, niye istedi ki iğrenç herif. En azından enişteye olan borcum iner biraz. Muzafferden isteyeceğim yediyi nasıl öderim belli değil. Asıl sorun nasıl alırım? Bir yandan da Ayşen ile uğraşıyordum aklı hala otel müdüründe, yazıp duruyor telefondan, dediğine göre sabaha kadar bir dakika durmamışlar. Büyük bu diye bağırmasını duyduğumu söyleyemedim. Dayanamayıp o söyledi, internetteki zenciler gibiydi deyip gülücükler göndermiş.

Banyoya girdim. Tüm mayolarım Kuşadasında. Eski bir mayomu buldum bir resim çekip attım. Kısa sürede cevap yazdı. “ Ne bu böyle, yok mu bir bikinin filan, saçlarını da aç” “ Ne için bunlar istemiyorum” “ Denize girerken poz verip para kazandığını düşün, hemen silecem sonra” Dolabı karıştırdım. Beş altı sene önce genç bir kız ve üç kilo zayıfken aldığım bir bikini var. Zar zor içine girdim. Sadece göğüs uçlarımı anca kapatan altı belime zor oturan bir bikini. Üzerime uyarken bile babam kızınca giyememiştim. Cebi dolap üzerine koyup bir iki poz çektim. “Ha şöyle, bir iki tane daha gönder boydan olsun, altını bir iki santim daha indir ama” Dediğini yaptım. “ Niye istedin?” Okudu ama soruma cevap yazmadı sinir herif. “ İngiliz haklı imiş sağlammış göğüsler, ucuza gitmişsin, sildim bin liranı” Sonuna da gülücükler koydu öküz. Demek ki ayrıntılı meze olmuşum hayvanlara, verdikleri paraya kadar anlatmışlar.

Giyindim Muzaffer Bey demeye dilim varmayan şerefsize gitmek için. Arayınca gel gel şenlensin dükkanımız, güzel biri gelmiyor her zaman senin gibi bayağı bayağı iltifatlar döktü. Bu lafların üzerine resimleri silerken bir tanesini bırakmaya karar verdim. Bakalım yine para edecek mi resimlerim. Muzaffer şerefsizi yine aynı sevimsizliği ve gül yağı kokusu ile karşıladı beni. Övgüler yağdıran, vücudumu süzerken gülen suratı para isteyince düştü. Kocam ile ayrılmak için dava açtığımı, yabancılara ders vererek on günde kazandığımı kendisine ödediğimi, banka borcunu kapatırsam kendisine bir ayda ödeyeceğimi anlattım.

– Telefonda söyledikleriniz de üzdü beni dedim. Ben öyle kadınlardan mıyım? Tatil yerinde o kadar çalıştım ki bilemezsiniz. Siz de eşiniz ile gelsenize çok güzel yerler.

– Bizim hanım yapamaz öyle yerlerde, bizden geçti dedi.

– Gençsiniz kapı gibisiniz maşallah daha söylemeyin böyle şeyler dedim. Yüzüne bir gülümseme geldi salağın. Daha da yayıldı koltuğuna.

– Öyleyimdir valla düşmedik daha elden ayaktan. Böbürlendi iyice öküz.

– Çok güzel eniştemin oteli. Bakın bir sürü resmi var seversiniz. Yer ayırtırım size de. Tatilde çektiğim ilk manzara fotosunu koydum önüne. Sağa doğru ilerleyin bir sürü resmi var otelin, plajın.

İlgiliymiş gibi resimlere bakarken bugün banka kapanmadan alabilir miyim lafını sıkıştırdım araya. Bakalım hesapta para var mı derken arada bıraktığım sadece göğüs uçlarım ve kadınlığımın hemen üstünü kapatan bikinili resme gelmiş olacak ki ilerlemesini durdurdu. Maşallah sözü çıktı ağzından. Efendim dedim.

– Araya özel bir resim de karışmış Şeymacım dedi

Panik yapar gibi aldım elinden telefonu. Binbir özür, çok utandım yalanı, sildim zannediyordum, asla böyle denize gitmem kızlar ile hamam için gibi laflar. Acele ile ben gideyim çok utandım diye ayaklandım.

– Her geldiğinde uğra bak ne güzel sohbet ettik. Hatta bir dahakine yemek saati gel dedi. İçeri seslendi, Şeyma hanıma bir borcumuz vardı. Kasadan ödeyin dedi. Beni büyük bir dertten kurtardınız nasıl teşekkür etsem ki diye, hayatımda ilk defa babam yaşamdaki bu adama kısa bir sarılma ile veda ettim. Göbeğini aşıp dar penyemden taşan göğüslerimi gövdesine bastırmama yetmişti bu kısa süre.

Kapıda yine araya laf soktu.

– Senin gibi güzel bir kadının her ihtiyacını karşılayacak bir erkek lazım sana. Sadece para değil her türlü sıkıntında ben burdayım gel. Gözleri yine çok olmayan dekoltemde gezindi. Her türlü sıkıntı ha, şerefsiz it.

Başımı ağrıtacak tüm resmi borçlarımdan kurtulmuş olarak Kuşadasındaydım sabah. Yeğenler ve ablam ile kahvaltı, bütün gün deniz. Akşam yemeğinde ben de ablam ile iki kadeh şarap içince şaştı ablam alkol almama. Eniştem geldi, bana dönüp bizim oteldeki çocuklar seni özlemiş bu gece Kuşadasına inelim diyorlar, üstünü değiştir istersen dedi. Ablam da iyi olur kafan dağılır diye atladı beraber eve gittik. Tek parça bir elbise, hafif bir makyaj ve topuklu ayakkabılar ile döndüm. Eniştem masada hala. Garson birer kadeh daha getirdi.

– Neydi bu fotoğraf saçmalığı dedim.

– Uzatma lafı. Yirmi dakika sonra 208 e gideceksin. İmar işini imzalayacak adam odada.

– Ne diyorsun satıyor musun beni, hayvan

– Fotonu çok beğendi. Bu işi hallet bin liranı daha silerim.

– Olmaz nasıl bu kadar iğrençleşiyorsun?

– Ulan niye istedim fotoları 31 mi çekecektim. Herif buralı başka karılar ile görülmek istemiyor ev kadını bulurum deyince kabul etti.

– Orospu değilim ben bi hataydı oldu.

– Ne uzattın amına koyduğum ya. Konuyu kağıyorum işte unutacağım herşeyi. Daha ne istiyorsun lan, istersen milletin odasına girerken ki kayıtları ahlak masasına göndereyim. Polis alsın bu gece. Ablanın da hayatını mahfetme. Hadi elli yaşında bir herif uzamaz fazla hallet işini, evli olduğunu, zorda olduğunu, ilk olduğunu filan söyledim, belki para da verir. Hadi yürü kalk ben ablanı oyalarım.

Her zaman hazır cevap olan ben konuşamadım. Boğazıma bir yumru oturdu ağlayamadım bile. Önüme bir kadeh daha şarap itekledi, içerken küfürler ettim enişteme tepki vermedi. Kalkarken yine oda numarasını hatırlattı. Herif resim üzerinden pazarlamıştı beni ve rezil etmek ile tehdit ediyordu. Önüme iteklediği kendi bardağındaki içk**en de yudumladım, çok sert bir içki boğazım iyice yandı. Ayağa kalkınca başım döndü. Masaya tutundum. Odaya giden koridordaki aynada bu sefer güzel görünüyordum. Gece çıkacaksınız yalanı ile herif beni süsletmişti. Üstüne üstlük denize geliyorum diye dün yola çıkmadan ağdacıya gitmiştim. Ucuza gitmişsin demişti ama şimdi bin liraya satıyordu beni. Geri aradım orospu çocuğunu, 1.500 dedim. Kes lan resim gönderdiğinde de bin silmiştim zaten deyip kapadı telefonu. Buradan geri dönsem ve eniştem her şeyi açıklasa babam da annem de eve sokmazdı beni. Telefon çaldı, beni bekle diyen eniştem. Bir dakikaya yanımdaydı.

– Yapamayacağım dedim. Kolumdan tuttu.

– Bak iki dakikalık bir şey, hallet, yarın sabah hem aileni üzmemiş hem de dertlerini çözmüş kalkacan. Sana söz her şeyi unutacam. Benim ile oda kapısına kadar geldi. Kapıyı çalıp döndü gitti.

Kapıyı hayatta göreceğim en çirkin adamlardan biri açtı. Badem bıyıklı, sivri burunlu, zayıf yarı kel kısa sayılabilecek bir adam. Gülümseyince sarı dişleri görüldü. Kirli beyaz sakalları ve koca göbeği ile Muzaffer tipsizi manken gibi kalır bunun yanında.

Kapıda kalakaldım. Elini uzatıp tokalaşınca içeri geçip oturdum. Elindeki ince belli bardakta çay içen lavuk kumaş pantolon ve kısa kollu gömlekleydi. Yarım saat tüm hayat hikayemi anlattırdı, kendisinden, aslen nereli olduğundan filan bahsederken kendim kalkıp dolaptaki ufak şaraplardan birini daha açtım. Sakinlemiştim ama hala sarhoştum. Gömleğini kemerini çıkardı bana baktı. Sessizlik olunca kalkıp banyoya geçtim. Yine soyunup bornoza sarılıp döndüm odaya. Resmen tecrübe kazanmıştım. Yatağa sırtımı dayayarak oturdum. Ne garip bir duruma alışıyorum, alkolün de yardımı ile. Pantolonunu çıkardı, gömleği ile birlikte askıya taktı. Üzerindeki beyaz atlet ve beyaz slip çirkin don ile daha sıska gözüktü. Atleti de çıkartıp yatağa tırmandı.

– Prezervatif takayım mı dedi. Ben korunmuyorum ilk defa çıkıyorum biliyorsun deyince kalkıp pantolon cebinden prezervatif getirdi. Bornozumun önünü açınca çok güzel karısın benim ki sıska dedi. Yanağımı dudağımı öptü. Sigara ve çay kokusu geldi açmadım dudaklarımı küçük dudak öpücükleri ile karşılık verdim. Off karı dediğin böyle olmalı diyerek göğüslerimi sıktı. Hiçbir şey hissetmeden üzerimde debelenmesini seyrediyordum. Hiç sevişiyor gibi üzerimdeki bir erkekmiş gibi birşeyler geçmiyordu aklımdan. Orada değildim sanki. Son içtiğim sert içki neyse uyuşmuştum resmen. Oysa nasıl hassastır göğüslerim. Bacaklarımı araladı elinin içi ile amımı okşadı, işte bu biraz canlandırdı zaten her dokunuşta ıslanmaya hazır amımı. Devam et işte orada bızırım, biraz okşa. Durdu salak.

– Kaymak gibiymiş amın. Dizlerinin üstünde bacakaramda durdu. Dur kalk ile sevişiyorduk. Donunu indirince sikine baktım. Kocam ve iki İngilizden sonra gördüğüm en sıradan sike prezervatifi geçirdi. Bu gece kocan benim diyerek sikini eli ile amıma hizaladı. Ne acelesi var bunun da.

Bacaklarımı kırıp misyonerde bekledim. O kadar da ıslanmamış kadınlığıma küçük siki hızla yerleşti. Kuruluktan canım yanınca bir ah sesi çıktı ağzımdan. Biraz sevişmeye bilseydin bari abazan. Canın mı yandı diye gururla sordu. Evet dedim alışırım şimdi. Orospu cevapları da vermeye başladım ya. Acele ile karışık bir tempoda gidip gelmeye başladı. Islandıkça az bir zevk eşliğinde altında tepkisiz yattığımı fark ettim. İçime gir çıklarında hafif bir okşanma tadı hissiyordu kadınlığım hepsi bu. Üzerime abanmış kolları ile yandan güç alarak klasik pozisyonda tatsız tutsuz bir sevişme. Vücudunun sürtünmesi bile göğüs uçlarımı kabartıyor oysa. Apışarası üçgenime değdikçe zevklenmeye başladım azar azar.

– İliğimi kurutursun karı, ne sıcak amın, sen de hoşlandın mı deyince, hı hı durma devam et lütfen diye yalancı bir tepki verdim. Biraz zevk alma ümidiyle kalçalarımı oynattım, herifin tek düze sikişinden ümit yoktu. Keşke kıvırmasaydım kalçaları, iki kalça kıvırmam ile üzerime kendini bıraktı. Bir iki kere daha kalçasını bastırdı. Küçük ince sik içimde titredi. Boşalmıştı fare suratlı.

– Bitirdin beni karı ne sıcaksın böyle, kocasızlık fena değil mi?

Ha fena amına koduğum mu demeliyim sıska herife. Küçük siki içimden kaydı. Bir sigara yaktı, bir tane de bana verdi. Ben gusüle girecem dedi. Bir peçete ile prezervatifi çıkardı. Sönmüş siki iyice küçük gözüktü bir anda. Ben evimde yıkanırım diye kalktım ondan önce banyodan elbiselerimi alıp giydim. Elimi sıkıp yanak yanağa öpüştük, bahşiş verir gibi elime bir kağıt sıkıştırdı. Dışarda baktım yüz lira. Beş dakikalık kötü bir sevişme ve resim çekimi 2100 lira kazandırmış oldu.

Eve girene kadar ağladım. Odamda cam önündeki kanepede bir sigara içtim. Ağlamam sürerek giydiğim şık kıyafetleri odaya fırlattım. banyoya girme kararı ile soyunurken yan odadan bir erkek sesi geldi. Eniştem, ablamın odasında. Aynı balkona açılan camlarımız açık. Çocuklar alttaki odada.

– Hadi Şeyma gelmeden bir kere daha sikeyim seni. Şüphelerimde haklıymışım bu garip ilişkileri sürüyor.

– Çok acıdı kıçım oradan olmaz bu sefer. Ablama bak sen gelir gelmez arkadan vermiş.

– Siktirmemişsin daralmış alışırsın yazın. Bir şaplak sesi gülüşmeler. Nasıl bir ilişki bu ablamın başka ilişkileri mi var? Eve çok sarhoş geldiği bir gece arkadan sokmaya çalışmış, kavga gürültü yarısına kadar sokup sızmıştı öküz kocam. Sonrasında bir daha istememiş ama kucağında zıplatırken tükürüklediği bir parmağı hep bir iki santim içimde olmuştu. İki deliğin aynı anda ezilmesi hoşuma gitmiş ama bunu hiç söylememiştim. Şimdi kanepe üstünde çıplak oturuyorum ve kadınlığımda çirkin bir herifin küçük sikinden kalan ıslaklık var hala. Elimi biraz değince nemi yayıldı çevresine. Elli yaşında olmasına rağmen iki dakika dayanamamıştı üzerimde badem bıyıklı. İngiliz kalın siki ile nasıl germişti oysa içimi, dakikalarca. Her santimini seve seve almıştım içime. Dokunduğu her yer orgazmıma bir çığlık daha eklemişti. Yan odadan sevişen iki insanın alıştığım sesleri artarak gelmekte. Ablam sessizce inlerken, eniştemin sesi daha baskın bir ohlama. Yanıyor amcığın nasıl böyle çabuk ıslandın yine. Ablam da benim gibi demek ki. Hızlandılar. Nefes sesleri birbirine karıştı. Daha sert sok daha sert diyen ablama, karşılık geldi bile. Yatağın gıcırdısı ve ohlar aynı anda yükseldi. İki etin çarpma sesleri arttı, iyi mi böyle orospu, siktirdin mi kimseye kendini ha siktirdin mi? Senin gibisi yok, sikicim benim ooo. Demek başkası da denenmiş. Sağ elimin orta parmağı içimde git gelde, sol elimle arka deliğime baskı yapıyorum. Bacaklarımı iyice açtım kanepenin üstünde. Aylardır ihmal edilen bızırımı ezdim. Isır evet ısır ahhh diye bağırıyor artık ablam. İnlemeleri uzuyor git gide. Ufak ufak dokunuşlar bile yeter bızırımdaki elektriğin karnıma saplanmasına, ben de öyle yaptım zaten.

Aylardır seni bekliyor amım diye zorla konuştu ablam. Ah çok sert ahhh. Bacaklarımı kasarak ikinci parmağımı da hapsettim içimde. Avuç içim girişimi bızırımı eziyordu. Diğer elim ile de göğsümü ezmekteydim. Hadi gizli orospu hadi bırak kendiniiii. Gizli orospu nasıl laf? Ooooo Uuuuu gibi bir uluma ile ablam boşalmaya başladı galiba. Hiç bir karı senin gibi değil, sadece seni sikmeye doyamıyorum diyen eniştem de geleyim mi küçük amcığına, ha orospum geleyim mi diye hırlamaya başladı. Hızlı hızlı kalça çarpma sesleri odada yankılanıyordu. Çık artık diyen ablamın sesi bir iki dakika sonra geldi. Anca kendine gelmişti herhalde. Ses çıkarmamak için ısırdığım dudaklarım ağrımaya başladı. Bacaklarım iki yana düştü. O güzel karanlık. Gözlerim kapalı içimi ezen parmaklarımın arasından sularım akarken, kocamın göğüslerime boşalma anları geldi gözümün önüne. Sıcak döller akardı üzerime. İyice ovaladım bızırımı, her dokunmam gerdi karın kaslarımı. Ağzına al diyen enişteme cevap olarak boşalırken haber ver dedi ablam. Benim orgazm sonrası titremelerim sona ererken yan taraftaki oral seksin bittiğini, eniştemin inlemesinden ablamın saçıma gelmedi değil mi sorusundan anladım. Bu halde koridordaki banyoya çıkamam, geceliğimi giyip nefes nefese sızdım yatağımda.

Ertesi gün ablamla ve çocuklar ile geçti. Ablamın niye durgunsun laflarına cevap vermedim o da boşanma süreci diye üstelemedi. En dip ve en üst duyguları bir gece içinde yaşamıştım. Eski kocasının bir gece önce beni sattığını ağlayarak gelen benim onları dinleyerek kendimi tatmin ettiğimi nasıl söyleyim ki. Enişten ile konuşayım sana destek olsun teklifine hayır dedim ama biliyorum ki konuşacak. Uyku ve şarap ile geçti bir gün daha.

Ablamın gideceği akşam mesaj geldi eski eniştemden. Tam bir sürpriz. “ Özür dilerim, senden bunu istememem lazımdı, seni zorladım bir de, affet” cevap yazmadım sildim hemen mesajını. İki dakika sonra yenisi geldi “ Hiç istemeyerek de olsa gönderdiğin resimleri de sildim” Bu sefer “ sağol iyi geceler “ diye döndüm. Tekrar cevap yazdı “ Resimleri zoomlayınca anladım ki kocan salak bakalım bu gece nasıl çıkacak aklımdan o pozlar ergen olsam tam 31’lik” Orospu çocuğu diyerek evden çıkmadım gece.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32