Sevisirken öleyim anasını satayım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

_Alıntı_
onun üstündeydim,güzel bir ritm tutturmuş gidiyordum. göğüslerime bakıyordu. elleriyle iki kalçamı birden tutmuş,bastırıyordu. kendimi pürüzsüz hissediyordum. pürüzsüz ve güzel. gögüslerim daha çok sallansın istedim sonra, hareketlerimi hızlandırdım. hoplayan ben ve memelerim onu acaip bi heyecanlandırdı. ellerimi saçlarımın arasından geçirdim. bunu bir porn filmde görmüştüm. sonra sıkıldım. bana arkadan vurmasının iyi olacağını düşündüm.üstünden kaydımve yatağa attım kendimi. misyoner takıldık bir süre,sonra bacaklarımı omuzuna kadar kaldırdı. iyi vuruyordu. bağırtmaya başlamıştı beni. bunun olmasından hoşlanıyordum. geçen haftalarda kaybettiğim cinsel isteğim yeniden iyice kabarmıştı.

onu itip arkamı döndüm.hemen anladı ve içime girdi. yüzümü yastığa gömmüştüm.sesimi kesiyordu yastık. bacaklarımı tamamen bitiştirmiştim,penisi vajinamı tamamen doldurmuştu. hareketleri iyice sertleşti sonra, beklediğimde buydu zaten, bana arkadan vurmak onu tuhaf şekilde deliye döndürüyordu. popomu kaldırarak vuruşları tam karşılamaya başladım. sonsuza dek bu şekilde devam edebilirimgibi hissediyordum, popomun üstünde debeleniyordu, sert vuruyordu,zevkten gebericektim neredeyse. anla işte. sonsuz seks. sikişirken öleyim anasını satayım. böyle mi güzel olur,anlatması zor şimdi, canımı çıkarana kadar becerdi beni ve felaket boşaldım, tam boşalırken saçlarımı çekti ve yüzümü iyice yastığa bastırdı, işte bunu yapması beni mahvetti. sanki bir asır boşalmışımdır, hoplayıp zıplayıp durdum adamın altında. sonra o da fena boşaldı. boşaldıktan sonra bile bir süre devam etti. hızımızı alamadığımızı düşündüm.ona dönüp, eyvah dedim, sanırım az sonra bir daha yapıcaz. kıskıs güldüm. dudaklarıma yapışıp ısırdı,hala onun altındaydım ve o içimdeydi, sonra öptü. hırslıydı, nefesi kesik kesikti. başımı öyle çevirmiş ve öyle hırsla öpüyorduki bi ara boynumun kırılacağını ya da ağzımı yiyipyutacağını düşündüm.

tam bu sırada onun tekrar sertleşmeye başladığını hissettim. prezervatifi çıkar ve beni ısır dedim. dediklerimi yaptı. popomu çok fena ısırdı,devam etmesi için ona yalvaracağım kadar çok fena ısırdı hemde. seks ve şiddet birarada güzel olu yor. ikisi aynı şey bence. bazen göğüşuçlarımı ısırdığında da canım çok acıyor ama çok hoşuma gidiyor, ısırmaya devame tmesi için ona yalvarıyorum. yatakta hem etken hem edilgen olabiliyorum. bu güzelbi şey. dizlerimin üzerinde durdum ve arkadan içime girdi. yatağın ortasındaydık.. vajinamın kendi kendine kasılıp gevşediğini hissedebiliyordum,bu onu deliye döndürmüştü,elleriyle göğüslerimi tutup beni kendine yaklaştırdı, nefesi ensemdeydi artık, delice devam etti,çok sertti, parmak uçlarıyla göğüsuçlarımı yakalayıp sıkıştırmaya başladı,çığlığı bastım. göğüsuçlarımı sıkıştırarak sündürmeye başladı. kafamı eğip parmaklarına baktım, pozisyonu bozmamak için çok dikkatli davranıyordum, o ise memelerimin uçlarını parmaklarının arasında yuvarladı, sündürdü, ovaladı, çekiştirdi, çığlık çığlığa bağırıyordum, popomun etleri sallanıyordu, göğüslerimi tokatlamaya başladı sonra, çok acıdı, çok, sonra pat diye boşaldım. uzun sürdü, kangren oldum, yine bitmedi, kıvranıyordum, göğüslerimi bırakmıyordu, kahkahalar atmaya başladım sonra, beni becermeye devam ediyordu, boşalmamıştı hala, pozisyonu falan takmayıp ona doğru sert hamlelenmeye başladım, kucağına sertçe oturup kalkıyordum, o da sertçe giriyordu zaten, çok şiddetliydi, yatak kırılacak diye düşündüm, gülmemi tutamıyordum ve hala boşalıyordum memelerim zonkluyordu ve boşalıyordum ve nihayet o da boşaldığında penisi iyice büyüdü, o devam ettiği müddetçe ben boşalmaya devam ettim. dedim ya, kangren olmuştum sanki. arrrh gibi sesler çıkararak boşaldı, normalde çıtını çıkarmaz. onun da çok keyif aldığını fark edince iyice rahatladım. birbirimizin kanını emdik sanki be, dedim. onu iiçimden attım.yatağa düştük sonra. bedenimde hiç acı hissetmiyordum. pembeleşmiştim. öylece yatıp tanrıdan medet umduk sonra.

içime boşalmıştı. hamile klaır mıyım acaba diye düşündüm. sonra siktirettim. sonra düşünürdüm bunu. uzanıp onu göğsünden öptüm. hadi kalk, dedim ona. şarap içelim. birşeylermırıldandı. hali yoktu. gidip şarap getirdim. bir yudum içti. su da getirmiştim. onu da içti. salona gidip tv açtım. o uyudu. iki saat kadar. tvde bir bok yoktu. göğüslerime krem sürdüm. banyoda. aynada göğüslerimi bakarak kremlenince heyecanlanıp mastürbasyon yaptım. uzun sürdü boşalmam. gerizekalı bir manyaksın dedim kendime. gidip onun yanına uzandım.

her işin bokunu çıkarmasam olmuyordu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32