Ravi sessioon

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Ravi sessioon
Ma istusin oma te****utide kontoriruumi ooteruumis, olles väga närvis ja ärritunud. Oma eelmise istungi ajal kutsusin ma lõpuks üles julgust rääk**a talle seksuaalsest väärkohtlemisest, mida ma lapse käes kannatan kellegi, keda ma vaevalt teadsin, nagu ta oli mu onu sõber. Ma ei öelnud kellelegi, mis juhtus, ja ma ei olnud ikka veel kindel, miks ma otsustasin oma te****utile äkki öelda, kui see ei olnud põhjus, miks ma esimest korda ravi alustasin.

Tema kontori uks avanes ja ma vaatasin, et naine läks välja käega kootud kangaga ja punased silmad pisaradelt, mida ta oli nutnud. Mõni hetk hiljem seisis mu te****ut Will, kes seisis ukse ääres ja kutsus mind kontorisse.

“Sa pole täna päris ise.” Lõpuks ütles ta. “Kas see on sellepärast, mida me eelmisel nädalal arutasime?”

Ma vaatasin ikkagi aknat välja, aga noogutasin aeglaselt peas.

“Ma saan sellest aru,” ütles ta vaikselt, “aga see on turvaline koht ja pole midagi häbeneda. Mäletad, mida ma eelmisel nädalal ütlesin? Miski, mis juhtus, kui sa olid laps, oli sinu süü.”

Jällegi lihtsalt noogutasin ja mõneks hetkeks istusime vaikselt koos.

“Ma arvan, et peame sellest veel rääkima.” Ta ütles.

Ma nihutasin pilku ühes toa taimedesse ja ütlesin: “Mul oli seks, kui olin 13. Mis jäi rääkima?”

“See,” ütles ta, “ei olnud sugu. See oli vägistamine. On väga suur erinevus.”

“OKEI.”

Vaikus täitis uuesti ruumi.

“Kas olete kunagi seksinud?” Ta küsis. “Reaalne sugu. Seks kellegagi, keda sa hoolid ja kes hoolivad sinust ja kes ei tee sulle kunagi haiget? Keegi, keda sa usaldad?”

Ma raputasin oma pead vaikselt.

Sõltumata ta seisis ja ületas tuba enne istumist diivanil. Ta pöördus oma lõua poole kergelt kätte ja pööras mu pea vaatama.

“Ma saan sind aidata.” Ta ütles vaikselt. “Kas sa usaldad mind?”

Ma vaatasin oma silmadesse hetkeks ja nägin sügavat muret.

“Ma usaldan sind.” Ma ütlesin.

Ta naeratas ja liikus minule lähemale. Ta kolis kätt lõugast ja lõi selle ühele põlvele. See väike liikumine ja pehme puudutus saatis värisema mu keha kaudu.

„Selleks, et sa ületaksid oma hirmu puudutamise eest, peate teda puudutama keegi, kes teab, mida sa oled läbi käinud ja kes hoolivad sinust ja kes sind puudutab, sest sa tahad neid lõpetada. kõik, mida pead tegema, on öelda nii. ” Ta ütles. “Kas sa saad aru?”

Ma noogutasin ja vaatasin kiiresti ukse poole.

“See on lukus.” Ta ütles, nagu oleks minu meelest lugemine. “Ja sa oled viimane patsient täna.”

Tundsin, et tema käsi hakkas aeglaselt veidi üles libistama ja minu lühikesed püksid jalgade reide hõõruma.

“Kas see on OK?” Ta küsis.

Ma noogutasin.

Ta jätkas reie hõõrumist enne oma käe eemaldamist ja ütles, et ma liigun nii, et mu selja oleks diivaniruumi vastu ja ma nägin teda. Sõnaliselt, tegin seda, mida ta küsis ja vaatas, kui ta ka oma positsiooni vahetas. Ta võttis ühe mu jalgadest ja liigutas selle nii, et see rippus diivanist, enne kui panen ennast jalgade vahele.

Ta kummardas minu poole ja vaatas silmadesse, enne kui tema suu pehmelt minu minuga puudutas. Ta suudles mind vaikselt, kuni hakkasin teda tagasi suudlema. Tundsin, et tema keel puudutab mu huulte ja avas mu suu, et tunda, et tema keele suu sisse ja puudutab minu enda.

Üks tema käsi jäi aeglaselt mu särgi välisküljele ja pigistas mu rinda õrnalt, põhjustades mulle vaikselt oma suhu. Me suudlesime raskemini, kui ta jätkas mu rinnaga minu rinnaga. Jätkates suudlema tundsin, et tema käsi leidis minu särgi allapoole aeglaselt libistades. Tema käsi, kes puhastas mu palja kõhuga, põhjustas mulle veidi rohkem kurku.

Ta tõmbas minust hetkeks välja ja vaatas mu silmadesse, et ta istus veidi üles ja tõsta käsi. Ma tegin seda, mida ta küsis, ja ta libistas oma särgi järsult ülespoole ja pärast seda, kui ta oma käest lahti võttis, viskas ta põrandale. Tema pilk läks mu silmist mu rinnahoidjale.

“Kas see võib ka tulla?” Ta küsis vaikselt jälle minu silmis.

Ma jõudsin ümber oma selja ja pannakse klambrid lahti ja vaatasin, et tema silmis ilmub nälg.

Ta läks välja ja aeglaselt libises mu rinnahoidja mu särkiga kõrvale. Nagu puhtal refleksil, läksin kohe kohale minu käed. Ta jõudis välja ja hõõrus ühe käe pikkust pehmelt enne, kui tõmbasin mõlemad käed aeglaselt ära, paljastades mu paljad rinnad ja kuulsin teda sügavas hinge sisse imemiseks.

“Mu Jumal!” Ta ütles vaikselt. “Nad on täiuslikud.”

Ta vaatas mu silmadesse, kui ta aeglaselt tõi ühe käe ühele mu rinnale. Ma ärkasin, kui ta kergelt oma pöialt nippel libises, põhjustades selle kõvenemise. Ta ütles mulle, et mu seljatugi diivanil uuesti kinni ja mu silmad sulgeda. Ma vaatasin teda hetkeks enne seda, kui ta seda küsis ja kui ta tundis oma sooja niisket keelt mu nibus.

Ta tõmbas seda paar korda oma keelega, enne kui ta hakkas seda imema, võttes oma nibu ja mõned mu rinna liha oma suhu. Ma tundsin ennast armas mu seljatagusena, paludes tal jätkata. Kui ta imetas ühe rinna, leidis käsi teine ??ja hakkas oma nibu rullima pöidla ja sõrme vahel ja mu moans kasvas valjemaks.

“Jah,” ütles ta, “mulle minema. Moan nii valju kui soovite.”

Kui ma tundsin, et tema hambad hammustavad mu nibu, hakkasin ma varem valjemini ja jätkasin oma selja kaarema. Tema suu kolis mu teise rinna juurde, kus ta hakkas mu nibu pealt nibutama ja tundsin, et tema teine ??käsi hakkab kõhtu alla libistama ja hõõrudes hõõrudes sõrmeotsaga kõhtu.

Ta lõpetas imemise ja nibeldas mu rinnaga ja vaatas mind üles. Meie silmad kohtusid ja ta naeratas, kui ta kiiresti libistas nupu ja tõmblukk minu lühikesed püksid. Tõstsin ennast diivanist välja ja ühes kiires liikumises lükkasid mu püksid ja aluspüksid jalgadest maha ja maandusid põrandale.

Ma olin äkki eneseteadvuses ja sulgesin jalad, kui vaatasin, kuidas ta oma särgi, pükside ja aluspesu maha tõmbas. Kiiresti pani ta käed põlvili.

“Ava oma jalad minu jaoks.” Ta ütles oma häälega raspiga. “Näita mulle oma tutti.”

Mu jalad lõdvestusid, kuid ma ei suutnud end ikka veel avada, kuni tundsin, et tema käsi õrnalt surudes. Oma abiga levisid mu jalad aeglaselt lahti ja pani taas ühe põrandale, pannes kogu oma õla kogu aeg jalga, vaadates mu silmadesse. Ta kolis oma käe põrandast püsti asetatud jalgade põlvest ja vaatas mu silmi vaadates üles oma reide, kuni tema käsi mu tussiga torkas, põhjustades mulle närbumist. Ilma sellest aru saamata, ma sulgesin oma silmad ja hakkasin oma puusad üles suruma ja mu tuss oma tülikesesse kätesse suruma.

“See on ilus,” ütles ta ja tundsin, et ta libistab sõrme minu sees. Ta heitis ja ütles: “Sa oled nii soe ja märg.”

Enne teise sõrme lisamist hakkas ta oma sõrme aeglaselt libisema sisse ja välja. ”

Ta tõmbas oma sõrmed välja ja kasutas mõlemat kätt, et levitada oma tusssuhke avatuks enne, kui ta ennast mugavamasse asendisse kolis. Mõne sekundi jooksul tundsin, et tema keele oskus mulle, kui ülejäänud tema suu mu tussil imenes. Ma vajusin valjult ja lükkasin oma puusad üles, kui ta keelt mulle keppis.

Ta tõmbas oma keele välja ja tõmbas selle mu klitile, et see edasi-tagasi lendas. Iga kord, kui tema keel puudutas, hüppasin.

“Selline tundlik väike klitor.” Ta ütles, et vaatas mulle naeratades üles, kui ta sõrmedega tõmbas kapuutsi tagasi, et ta seda täielikult eksponeerida. “Ma vean kihla, et see tõesti sind lööb.”

Ta painutas oma pea tagasi ja hoides kapoti tõmmates oma sõrmedega tagasi, tõmbas ta oma keelt üle kogu oma täielikult eksponeeritud clit’i ja samal ajal hüppasid mu puusad ja mu käsi läks suhu, kui ma lohistasin. Ta vaatas mind üles ja naeratas, kui ta kasutas ühte oma sõrmedest, et suruda oma klitori alla ja hõõruda seda, kui ma oma rusikasse kummardasin ja mu keha kontrollis kontrollimatult.

“Sa võid olla valju,” ütles ta. “See on lihtsalt meie ja keegi ei saa midagi kuulda.”

Ma kolisin oma kätt ja kummardus, kui ta oma rünnakule ründas.

“Cum minu jaoks.” Ta ütles. “Ma tean, et sa oled lähedal. Cum minu jaoks.

Kuna ühe käe sõrmed jätkasid minu rünnakut ründamas, sisenesid kaks sõrme teisest küljest mu tuss pumba sisse ja välja hetkeks. Seejärel tõmbas ta oma sõrmed nii sügavale, kui ta mu tussisse vois, ja pigistas oma clit oma teise käe sõrmedega. Mu keha tõmbas üles ja hakkasin karjuma.

“Fuuuuuuuck!” Karjusin. “Oh kurat! Ma olen cumming!” Mu tuss lõi oma sõrmed kokku, kui mu keha kukkus ja ma ärkasin ja vajusin.

Lõpuks lõppes mu orgasm ja kogu mu keha lõdvestus. Ma hingasin raske ja kui ta ütles, et ma avan oma silmad. Me vaatasime üksteise silmadesse, sest ta jätkas pisut sõrmede oma tussist välja ja välja, enne kui nad neid täielikult välja tõmbasid.

Ta libises ja suudles mind pikaks ja sügavaks. Ma tundsin tema kõvadust minu vastu. Ta lõpetas mind suudlema ja küsis, kas ma olin okei, millega ma võtsin ainult vastutasuks ja ma jätkasin hingamist. Ta naeratas ja kolis nii, et ta istus tavapäraselt diivanil ja istusin üles, et näha, et ta oma suurt kõva riista silub.

“Kas sulle meeldib see?” Ta küsis.

“Jah!” Ma sosistasin. “See on nii suur.”

Ta naeris ja ütles: “See on keskmisest veidi suurem. Ma arvan, et saate sellega hakkama.”

Mure tundus äkitselt tema silmades ja ta lõpetas ise ähmasuse. Ta teadis, et inimene, kes mind lapse vastu oli, oli oma arvamuse seksist üldiselt täiesti kaldunud, kuid oli tõesti põhjustanud minus hirmu kõike muud, mida mehed oma klapiga naiste jaoks tegid.

“Ma mõtlen, et ma arvan, et sa suudad sellega hakkama saada, kuid ainult siis, kui tahad. Sa ei saa mind vaadata, kui sa ei ole mugav ja saame töötada, kuni suudate mind teiste kohtumiste ajal aidata.”

Ta jäi diivanil piisavalt ruumi, kui ta istus tagasi, et ma saaksin oma käedele ja põlvedele ühel pool lihtsalt pääseda. Ma sain tema juurde ja istusin põlvili. Seekord ma puudutasin tema lõua, kui vaatasin tema silmadesse, nagu ta varem mulle tegi.

“Ma usaldan sind.” Ma ütlesin, kui ma oma käe ümber kukkusin oma käe ümber pakk**es, tõmbades temalt kummardust, kui ta peas oma pea tagasi ja sulges oma silmad, kui ma pumbasin oma riista käega.

Ma vaatasin teda, kui ma oma palli koorima hakkasin, ja kuulasin tema moansid enne, kui ma pean oma pea maha langetama ja mu keelt paisutama. Tema silmad avanesid ja ta kolis, et ta saaks vaadata, kui ma oma suu sisse kukkusin.

“Oh mu jumal.” Ta torkas, kui tema puusad hakkasid üles tõmbuma. “Võta mind sügavale. Võta nii palju oma riista kui võimalik.”

Tundsin tema kätt pea peal ja lubasin tal oma pea alla suruda, sundides oma suu lahti avama, kui ta sundis nii palju oma riista suhu ja kurku, kui ta võis, ja hoidis mu pea paar sekundit. ta vajus valjusti. Seejärel hakkas ta oma süles oma süles kuradi kallutama suunama. Mõne minuti pärast peatas ta mind ja tõmbas mind suhu suhu andma. Meie keeled tantsisid koos ja meie suudlused olid sügavad, kirglikud ja täis nälga, kui ta manööverdas mind tagasi, kui mu pea toetub diivanil. Ma tundsin, et üks käsi mu rinnale pigistas mu nibu enne libisemist, et puudutada oma clitit. Ta lõpetas mind suudlema, kui ta oma clitit hõõrus ja jälle silmadesse vaatasin.

“Oled sa kindel?” Ta küsis.

“Palun …” ütlesin vaikselt.

“Palun, mida?”

“Palun … ma tahan …” Ma peksin. Minu clit oli nii tundlik ja ta jätkas kergelt hõõrumist, teades naeratades tema nägu.

“Sa tahad mu riista?” Ta küsis. “Siin?”

Ta libises kaks sõrme mu tussesse.

“Jumal jah!” Mul õnnestus öelda.

Ta eemaldas oma sõrmed ja paigutas ennast. Ta oli oma riista käes ja hõõrus selle üles ja alla mu tuss, enne kui peatusin oma riista pea mu avamisel. Ma hakkasin oma silmad sulgema.

“Ära.” Ta ütles. “Ma tahan näha teie silmi, kui ma sisenen.”

Ma hoidsin oma silmad lahti ja lukusin, kui ma tundsin tema survet hakata minusse minema. Tema kukk kukkus sisse ja me mõlemad ajasime.

“Oh jumal!” Ta ütles, et aeglaselt lükkas ülejäänud kukk oma tussisse. “Oh Jumal! Sa oled nii tihe. Sa tunned end nii hästi.”

Ta tõmbas oma riista aeglaselt oma tussist välja enne libisemist tagasi. Ta kolis aeglaselt esimesena ja iga kord, kui tema kukk oli minu sees, vajusin ma valjemini ja valjemini. Ta kolis käed mu perse ja tõstis mind üles, kui ta hakkas oma riista kiiremini ja raskemini pumbata. Ta jätkas mõtteviisi selle kohta, kui pingul ma olin ja kui hea ma tundsin, kui ta mind nii kiiresti ja kõvasti, kui ta vois.

Mu käed olid mu pea taga ja käed haarasid diivanil käe kinni, kui ta tõmbas oma riista mu tussesse ikka ja jälle.

“Ma pean välja tõmbama.” Ta ütles äkki.

Ma vaatasin teda.

“Ei … kondoomi …” pani ta. “Ja ma olen … peaaegu … seal.”

Minu käed tulistasid minu tagant oma puusadeni.

“Cum.” Ma heitsin. “Cum minus.”

Ta vaatas mind ja nägi, et ma olen tõsine. Ta pumbas oma riista oma tussisse ja sealt veel paar korda, enne kui matis ennast nii sügavalt, kui ta sai ja roared. Ma võisin tunda oma kuuma cum minu tussis ja hakkasin oma orgasmi, mis lüpsis oma kukkult iga viimase tilga cum.

Me panime diivanile, püüdes oma hinge kinni püüda. Lõpuks suudles ta mind sügavalt ja tõmbas välja.

“Sa oled suurepärane.” Ta ütles. “Teil on täiuslik rinnad, täiuslikud nibud, täiuslik clit ja hämmastav tuss.”

Ma naeratasin, püüdes siiski hinge kinni püüda.

“Kas sa mõistad erinevust soo ja selle vahel, mis juhtus sinuga kui laps?” Ta küsis ettevaatlikult.

“Jah.” Ma ütlesin. “Oh Jumal, ma tean, et erinevus on nüüd!”

Pärast seda, kui olime mõlemad riietatud, ütles ta, et ma istun diivanil veel minuti pärast, kui ta istus tagasi oma särki. Ta tahtis minult midagi küsida.

“Sa tead, et mul on kaks poissi. Ta ütles.

“Simon ja Matt, eks?” Ma küsisin. “Simon … 21 ja Matt …”

“24.” Ta ütles abivalmis. “Jah, Simon ja Matt.”

“Head lapsed.” Ma ütlesin. Ma mõtlesin ka sellele. Ma veetsin nendega minevikus aega. “Natuke sotsiaalselt ebamugav, eriti tüdrukute, aga heade laste ümber.

Minu te****ut kaldus põlvili põlvili põlvedega ja nägu kummaline väljendus.

“Mul on kahju.” Ma ütlesin. “Ma ei oleks pidanud seda ütlema, et nad oleksid sotsiaalselt ebamugavad.”

“Ei ei.” Minu te****udi tahtis minu vabandus ära. “Sul on õigus. Nad on mõlemad väga sotsiaalselt ebamugavad. Ma kahtlen, et mu naine ja mul on kunagi tütre-in-law rääkimata ükski lapselapsed.”

Oli paus. “Ma ei taha, et sa saaksid vale idee, nii et pidage mind hetkeks.” Oli veel üks paus. “Nagu te ütlesite, ei tea kumbki neist naistest midagi. Neil on välimus ja tüdrukud püüavad alati olla nende lähedal ja nad on kuupäevadel, kuid need kuupäevad ei lähe kunagi hästi, sest nad on nii lihtsalt ebamugavad isegi lihtsalt rääk**es tüdrukutele rääkimata midagi muud.Meil on ilmselgelt mõlema sugu rääk**a, aga ma kardan, et see oli mõttetu, ma ei taha, et mu pojad kasvaksid vanadeks meesteks, kes pole kunagi seksinud olnud Ma ei näe ühtegi normaalset ja magusat tüdrukut, kes isegi lubaks neil seksuaalset seksi. Ma arvan, et nagu sina, peavad nad olema kellegagi, kellega nad tunnevad ja usaldavad, kuid ainsad sellised tüdrukud on nende sugulased, sest kõik nende sõbrad on poisid.

“Küsi.”

“Mida?” Ta küsis. Seal oli rohkem, mida ta tahtis öelda, ja oli ilmselge, et ta ei oodanud, et ma teda katkestaks.

“Küsi.” Ma ütlesin jälle. “Küsi küsimus, mida soovite küsida – küsimus, mida sa ei taha, et ma valesti teeksin.”

Ta alustas minuga mõnda aega enne sügava hingeõhku ja aeglaselt selle välja laskmist.

“See on nii väljapoole …” Ta alustas, “aga mida me just siin tegime, oli sellest väljas ja ma ei usu, et keegi meist seda tagasi võtaks.”

“Ma ei oleks.” Ma ütlesin. “Ja ma loodan, et sellepärast, et olen teie viimane patsiendi päev iga kord, kui ma tulen, et seal on rohkem.”

“Oh jumal!” Ta ütles. “Kas ta lööb mind selle vastu, aga ma lootsin sind”

“Okei.” Ta võttis veel ühe sügava hingeõhk ja lasi aeglaselt välja. “Simon ja Matt tunnevad sind ja sind nagu sina ja usaldad sind eriti pärast seda, kui sa aitasid Simonist sellelt väikeselt moosilt. Kui nad tahaksid sinust või isegi teie ja mina koos seksist teada saada … kas te oleksite valmis?”

Ma naeratasin ja ütlesin: “Jah, ma tahaksin. Eriti kui neil on klapid nagu nende isa.”

“Oh nad on.” Ta naeris. “Simon on tegelikult suurem.”

Ma naeratasin ja siis seisin, mis ajendas oma te****ut seisma. Me kõndisime oma kontori uksele ja kui ta selle avas, hõõrusin oma riista tema pükside kaudu.

“Samal ajal järgmisel nädalal?” Ma palusin naeratades, kui ta oma puudutusest vajus.

“Oh kurat jah!” Ta ütles.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32