ÖZEN ve muhteşem göğüsleri

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

ÖZEN ve muhteşem göğüsleri
Eski iş yerimde çalışan bir arkadaşım beni düğününe davet etmişti. Hiç sevmediğim ortamların başında düğünler gelmektedir. Arkadaşıma hediyesini verip gelemeyeceğimi söylesem de çok ısrar ettiği için gitmek zorunda kaldım. Düğün adı bilinen lüks bir otelde olacaktı. Düğüne gittiğim de garsonlar benim adıma rezerve edilmiş masaya oturtmuşlardı. Benim dışımda masaya birileri daha geliyordu. Genelde çiftler gelmekteydi. Masada kimseyi tanımıyordum, masada benim durumumda olan biri daha vardı. Kısa saçlı, kumral, gözlüklü, kısa boylu, hafif balıketli kısacası pek bana hitap eden bir kız değildi ama askılı abiye elbisesinden taşan o iri ve dolgun göğüsleri ile fazlasıyla dikkatimi çekmişti. Yanında ki sandalye boştu bende yerimden kalkıp yanına oturdum, selam verip galiba sende kimseyi tanımıyorsun? dedim. Yüzüme bakıp gülümseyerek yaa evet Zehra (Gelin) üniversiteden arkadaşım çok ısrar edince gelmek zorunda kaldım dedi. Bende gülerek aynen bende damadın ısrarıyla gelmek zorunda kaldım dedim. Tanıştık adı Özen di serbest muhasebecilik yaptığını söyledi. Eğlenceli bir kızdı, düğün boyunca konuşup, sohbet ediyorduk. Benden fazlasıyla hoşlanmıştı bunu her hareketinden anlıyordum. Telefon numaralarımızıda birbirimize vermiştik. Düğünün sonunda sonra görüşürüz diyerek ayrıldık.

Özen ilk adımı benden bekliyordu ama ben iletişime geçmeyecektim ilk adımı onun atmasını istiyordum. Bir kaç gün sonra mesaj gelmişti Nasılsın Kerem napıyorsun? diye yazmıştı. Mesajı okuduktan yarım saat sonra Özen i arayıp konuştuk. Akşam için randevulaştık. Akşam iş yerinden Özen i alıp hem yemek yiyebileceğimiz hem de içki içebileceğimiz bir yere gittik. Özen yine bol göğüs dekolteli bir kıyafet tercih etmişti. O da göğüsleriyle ön plana çıktığını biliyordu. Yemek ve bir kaç kadeh içki sonrası Özen i ara sıra takıldığım bir club a götürdüm. Club ta bir locaya geçip içki içmeye devam ettik. Yüksek müzik sesi yüzünden anlaşabilmek için kulaktan kulağa konuşuyorduk. İyice yakınlaşmıştık birbirimize. Kolumu Özen in omuzuna atmıştım. Özen de iyice sokulmuştu bana. Gözünü benden ayırmıyordu, bende ona baktım. Diliyle dudaklarını yalıyordu, dudaklarını ıslatıyordu. Uygun zaman gelmişti. Yavaşça eğilip dudaklarından öpmeye başladım. Özen kendini kaybetmişti. Dudaklarımı ısırıyordu, çıldırmıştı. Bende elimi göğüsüne atıp okşamaya başladım. Elimi tutup yapma lütfen burada olmaz dedi. Nefes nefeseydi hadi bana gidelim dedim. Mekandan çıkıp arabaya bindik. Yoldayken Özen annesini arayıp arkadaşında kalacağını söyledi.

Eve geldiğimizde salona geçtik. Özen koltuğa oturdu. Ben ne içelim? Viski uyar mı? dedim. Özen elimden tutup beni koltuğa çekerek boşver gel buraya dedi. Yanına oturdum tekrar öpüşmeye başladık. Elimi sütyeninden içeri atıp göğüslerini sıkmaya, okşamaya başladım. Göğüsleri muhteşemdi. Özen de elimi aletimin üzerinde gezdiriyordu. Bende elimi göğüslerinden çıkarıp vajinasına doğru yönlendirmişken elimi tutup yapma lütfen dedi. Durduk noldu? dedim. Özen mahçup bir halde yaa ben bakireyim dedi. Şaşırmıştım o yaşta bakire kalması enteresandı. İstediğin her şeyi yaparım ama lütfen saygı duy bana dedi. Rahat ol sen dedim ve kıyafetlerini çıkarmaya başladım. Sütyen ve külotla kalmıştı. Vücudu berbattı. Kalın bacaklar, kalın bilekler ve göbek. Ama sütyenini çıkarınca hazine bulmuştum adeta. Muhteşem göğüsleri vardı. Devasa büyüklükteydi. Göğüslerine saldırmaya başladım. Göğüs ucunu önce yaladım. Seri dil darbeleri atıyordum. Göğüs ucu dimdik olmuştu. Ağzıma alıp emmeye başladım. Özen de zevke gelmişti. Eliyle kafamı göğüslerine bastırıyordu. Göğüs ucunu dişlerimle hafifçe ısırmaya başladım. Özen çıldırmıştı. Diğer göğüs ucunada aynı işlemleri yaptım. Özen in elinden tutup yatak odasına götürdüm. Özen yatağın kenarına oturdu. Bende soyunmaya başladım. Aletim dimdikti Özen aletimi görünce off o ne yaa dedi. Ona doğru dönüp gülerek al bakalım dedim. Özen aletimi eline alıp okşamaya, sıvazlamaya başladı. O aletimi okşarken, bende göğüslerini sıkıyordum. Özen aletimi yüzünde gezdirmeye başladı çok güzel bir şey bu yaa diyordu. Aletimi dudaklarına doğru getirdim. Aletimi öpmeye başladı, ardından dilini çıkarıp aletimin ucunu yalıyordu. Ben ağzına al dedim. Özen ucunu ağzına alıp emmeye başladı. Ben iyice al diyerek aletimi zorlayarak ağzına soktum. Saçlarını kavrayıp kafasını ileri geri hareket ettirerek sakso çektirmeye başladım. Özen halinden çok memnundu deliler gibi sakso çekiyordu. Aletimi ağzından çıkarıp Özen i yatağa yatırdım. Külodunu çıkaracakken çıkarma lütfen dedi. Israr etmedim. Çünkü amacım o iğrenç vajinası değil muhteşem göğüsleriydi. Tekrar göğüslerini emmeye, yalamaya başladım. Göğüslerinin arasına tükürüp elimle tükürüğü sürmeye başladım. Özen napıyorsun? dedi. Özen i kaldırıp göğüslerinin arasına tükürsene dedim. Özen ilk başta yapmak istemese de ısrar ettim. Önce göğüs arasına tükürüğünü bıraktı. Çok tahrik olmuştum. Elimle onun tükürüğünüde iyice yaydım göğüs arasına. Ardından tükürme şimdi ağzından tükürüklerini akıt dedim. Ağzında salyaları göğüs aradına akıtıyordu. Çıldırtmıştı beni çenesinde kalan tükürükleri yalamaya başladım. Göğüs arası hazırdı.

Özen i tekrar yatağa yatırıp üzerine çıktım. Elleriyle göğüslerini sıkıştırmasını söyledim ve göğüs arasına aletimi sokup çıkarmaya başladım. Özen in göğüslerini sikiyordum. Muhteşem bir zevk alıyordum. Kasıklarım göğüslerine vurdukça çat çat diye ses geliyordu. Biraz daha gidip geldikten sonra aletimi göğüslerinin arasından çıkarıp göğüslerine ve yüzüne boşaldım. Spermlerim göğüs uçlarındaydı. Özen e göğüslerini yalasana dedim. Göğüslerini yalayıp spermleri ağzına aldı. Ben yatağa uzanıp kaldım. Özen banyoya temizlenmeye gitti. Yanıma geldiğinde aletimle oynamaya başladı. Eliyle okşayıp, ağzına alıyordu. Aletimi tekrar canlandıracaktı. Göğüs uçlarını aletime dokunduruyordu. Hareketlenme oluyordu aletimde. Son noktayı tükürükleriyle yapmıştı. Aletime tükürüp, tükürüğünü yalıyordu. Uçurmuştu beni. Aletim tekrar kalkmıştı. Yataktan kalkıp Özen i yatağa yatırdım. Külodunu çekip çıkardım Özen eliyle vajinasını kapatıp ağlamaklı ses tonuyla Kerem yapma lütfen diyordu. Ben artık çoşmuştum. Sinirli bir ses tonuyla kes sesini domal dedim. Özen ağlamaya başladı. Domal lan diyerek Özen i yüz üstü çevirdim. Eliyle vajinasını kapatıyordu. Aletimle göt deliğini zorlamaya başladım. Özen lütfen Kerem lütfen yapma diye yalvarıyordu. Artık kendimden geçmiştim. Elimle kalçasına sert bir şaplak atıp sus lan konuşma dedim. Banyoya gidip kayganlaştırıcı krem getirdim. Özen külodunu giyinmeye çalışıyordu kolundan tutup yat lan domal diyerek yatakta domalttım. Göt deliğini iyice kremledim. Özen kendini kaçırıyordu. Saçlarından çekip doğru dur götünü sikip bırakıcam eğer durmazsan o iğrenç amınıda sikerim dedim. Özen ağlıyordu. Anladın mı? diye bağırdım. Özen tamam dedi ve domaldı. Arkasına geçip aletimi sertçe göt deliğine soktum. Özen çıldırdı, hızlıca girip çıkıyordum. Özen ağlıyordu. Elimle ensesini sıkıp, kafasına vuruyordum hoşuna gidiyor mu? diye bağırdım. Sessizce evet dedi. Sinirlendim yükses sesle söyle dedim. Özen de evet diye bağırdı. Aletimi kökleyip içinde kaldım. İçinde oynuyordum. Özen çığlık çığlığa inliyordu. İçinden çıkıp yatağa uzandım dimdik aletimi Özen e gösterip gel otur üstüne dedim. Özen yapamam dedi. Kolunu sıkıp gel otur amını siktirtme bana dedim. Özen yavaşça aletimin üstüne oturuyordu. Aletimin ucu girmişti. Özen yavaş yavaş içine alıyordu. Elimle dizlerine sertçe bastırarak otur lan dedim. Aletim komple girmişti. Özen inledi çok acıdı yaa diyerek alamaya başladı. Zıpla dedim. Bir yandan ağlıyor, bir yandan aletimin üzerinde zıplıyordu. Keyfe getirmişti beni. İçinden çıkarıp aletimi komple ağzına sokup boşaldım. Özen in ağzı spermle dolup taşıyordu. Yatakta biraz uzanarak dinlendik. Özen ağlıyordu hayvansın sen yaa dedi. Birden gülmeye başladı ama çok güzeldi dedi. Özen kafayı dağıtmıştı. Özen i yatakta bırakıp duşa girdim. Ardından salona geçip koltukta uyudum.

Özen ile fırsat buldukça aynı şekilde takılmaya devam ettik. Özen evlendikten sonra uzunca bir süre görüşemedik ama görüştüğümüzde harika bir deneyim yaşadık. Onu da yazacağım. Okuduğunuz için teşekkürler.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32