Moskova Anısı_1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Moskova Anısı_1
Geçen sene ilk bahardı. Bir iş görüşmesi için Moskova’ya gitmemiz gerekiyordu. Nurseli de bizim firmada mimar olarak çalışıyordu. Görüşmeye müdür bey, ben ve Nurseli gelecekti.
Aramızda pek yaş farkı yoktu. Ondan hoşlanıyordum ama bir türlü cesaretimi toplayıp da hislerimi açamıyordum ona. Çünkü aramızdaki arkadaşlığın bozulmasından korkuyordum. Nurseli kısa boylu hafif balıketli bir hatun ve yaz aylarında kolları açıkta bırakan gömlekler giymeyi severdi. Sürekli sıcaktan bunalıp saçlarını toplardı ve o güzel ve pürüzsüz koltuklatı bütün gün gözümün önünde olurdu. Düzenli de bir seks hayatım yoktu. Bu nedenle o koltukaltını hatırlayıp çok otuzbir çektiğim olmuştur. Çoğu zaman da etek giyer ve bacak bacak üstüne atarak çov yapardı. Onu tanımasam tam bir kaşar diyeceğim, o derece.
Benim seks hayatım yaptığım yurtdışı gezilerde yaptığım sikişlerle sınırlı. En son da geçen sene Amsterdam’da Red Light’da sikişmiştim. Açıkçası iyice doldum diye düşünürken müdür bey geldi ve Nurseli ile bana hazırlanın iki gün sonra Moskova’ya gidiyoruz dedi. Başka bir şey isteyemezdim keyfimin yerine gelmesi için. Hemen hazırlıklara başladım uçağımız gece saatindeydi. Eve gidince hemen sikimin etrafını traşladım ve marketten prezervatifleri aldım.
İki saat önce havalimanında buluştuk. Nurseli bir eşofman giymişti ve yine üzerinde kolsuz bir t-shirt ve yağmurluk vardı. Uçağa bindikten sonra yağmurluğu çıkarıp yukarıda kabine atarken yine o müthiş koltuklatı ve parfüm kokusu beni bende aldı. İçten içe boşver diyordum kendime gidince otelde kimbililr neler görecektim.
Otele yerleştik gece saat gece 2 civarı idi. Bana ve Nurseli’ye yanyana iki oda verdiler. Müdür beye üst kata bir oda verdiler. Resepsiyonda kayıt yaptırırken lobbydeki orospulara bi göz attım. Kafamdan yarın gece birini almak için plan yaptım. Ertesi gün çok sıkıcı bir iş günüden sonra akşam 8 gibi otele geldik. Akşam Moskova caddelerinde biraz dolaştık ve otele geri döndük. Dün gecenin de yorugunluğu ile müdür bey ve Nurseli odalarına çekildiler. Ben de planımı belli etmemek için odama çıktık. 10 dk sonra lobbye inemeye karar verdim. Aklımda da sürekli eğer beni görürler ise ne derdim…neyse dedim, hızlı adımlarla lobbyye indim. Saat 11e geliyordu. Dün görüp beğendiğim hatun gerçekten de orospuysmuş. Hemen yanına gidip konuştum. Saati 100 dolar ekstra birşeyler istersem de pazarlık ederiz dedi. Tamam dedim. Yukarı çıkarken sohbet ettik biraz (ingilizce konuşabiliyordu.) adı Maria’ymış. Tam benim istediğim tarz vucuda sahipti. Nurseli’den bile güzeldi…Benim boylarımda iri göğüslü balıketli bir hatun. Giydiği kot pantolon dardı ve amı belli oluyordu. Amını işaret ederek “çok davetkar” dedim. “Erkekler bunu seviyor” dedi. Daha asansörde sikim kalkmaya başlamıştı. Ya Nurseli görürse koridorda diye korkuyordum.
Neyse ki hiçkimseyi görmeden odama geldik. Içeri girince azgınlığımdan çıkartıp 200 dolar verdim. İlk 100 seni sikmek için ikincisi ne istersem yapman için dedim. Zevkle kabul etti. Hemen soyunmaya başladık. Çırılçıplak kaldık ve hemen dudaklarına yumuldum. O da aynı istekle karşılık veriyordu. Ya hoşuna gitti ya da verdiğim paranın karşılığıydı. Sikim kazık gibi oldu hemen, bir süre memelerini yaladım ayakta. Kollarını kaldırarak öperek koltukaltını öpmek istedim gıdıklandığı için geri çekti kendini ve güldü. Ne yapıyorsun dedi. Öpmek istiyorum dedim. Şahane bir duyguydu, sanki Nurseli’nin koltukaltını öpüyordum. Bir süre de böyle keyif yaptıktan sonra sikimi ağzına verdim. Yine her zamanki gibi çok geçmeden kendimi tutamayarak boşaldım. Boşalırken ağzından çıkarttım ve memelerine boşaldım.
O banyoda temizlendikten sonra geldi hemen. Ben de yatağa sırt üstü uzandım. Yine kısa bir sakso çekti ve sikim kazık gibi oldu. Hemen onu sırtüstü yatırıp amını yalamaya başladım. Hayatımda böylesine güzel bir am yalamamıştım. Ne kadar sürdü bilmiyorum ama iki üç defa boşaldı. Sonra vakti geldi dedi ve ben de çantamdan bir tane prezervatif çıkartıp taktım. Sonra onu altıma alıp yavaş yavaş sikimi içine soktum. Amı yanıyordu. İyice sulandığı için rahatça girip çıktıkça şap şap ses çıkıyordu. Boşalacak gibi olunca boynuna iyice sarılıp pompalamaya başladım. Sesli bir şekilde ohlamaya ve zaman zaman çığlık atmaya başladı. İlk postayı bu pozisyonda sarsıla sarsıla içine boşaldım. Bir süre öyle kalıp içinden çıkıp prezervatifi çöpe attım. Öylece biraz uzanıp sohbet ettik. Ona Nurseli’den bahsettim. Bi 10 dk sonra bir de onu domaltıp sikmek istediğimi söyledim kabul etti. Yine bir sakso çekti sonra yine çantamdan bir prezervatif alıp taktım. Önümde domalınca götünün güzelliği daha net artaya çıktı. Resmen bir aygır gibi girdim içine. Canı yandı sanırım, sesli bir şekilde bağırdı. Sonra hızla şap şap girip çıkmaya başladım. Çok keyif alıyordum. Bir süre sonra büyük bir hışımla boşaldım o sırada o da boşaldı. Üstüne yığılıp kaldım. Dinlendikten sonra Maria duşa girdi. Bende uzandım biraz. Saate baktım gece 1e geliyordu. Maria duştan çıktı bir iki fotoğraf çektik anı kalması için sonra öpüştük ve gitti. Keyifli bir duş alıp hemen yattım. İki günün yorgunluğu ile uyuyakalmışım.
Sabaha kahvaltı için 7ye sözleşmiştik ve ben doğal olarak geç kaldım. Müdür biraz surat yaptı ama Nurseli hınzır bir şekilde dün gece uyuyamadım herhalde dedi. Ben de kuru bir şekilde yerimi yadırgadım herhalde dedim. Ama aklıma da gelmiyor değil acaba bizi duymuş olabilir miydi diye.
Yine gün sıkıcıdan da sıkıcı geçti ve akşam oldu. Müdür zorla dışarıda bir restoranda yemek yiyelim diye tutturdu. Otele geçip üstümüzü değiştirip dışarı çıktık. Nurseli de ortama uyup oldukça kısa bir etek giyip gelmişti. Bacaklarına bakmadan edemiyorum. Restorana gidince bir ara müdür bey tuvalete gitti ve Nurseli ile başbaşa kaldık. Çapraz oturduğumuz için bacak bacak üstüne attığı için etek kalçalarına kadar açılmıştı. Bakıp tahrik oluyordum. Dün gece baya gürültü vardı otelde sanki dedi. Birden söyleyince ateş bastı beni. Ben de bilmem yorgunluktan hiçbirşey duymadım dedim. Yine sabahki hınzır gülümseme vardı. Yemekten sonra yine biraz etrafta dolaşıp 9 gibi otele geldik.
Otele gelince yine gözüm Maria’yı aradı. Barın önünde gördüm onu. Gözgöze gelince diğerlerine ben bir şişe su alıp çıkıcam odaya dedim. Onlar da çıktı odalarına. Maria’nın yanına gidip yine şikişelim mi dedim gülerek. O da tamam dedi ama bana bir yarım saat ver odama geleyim dedi. Tamam dedim su alıp odama çıktım. Yarım saat sonra kapım çaldı. Ben duş aldığım için altıma bir havlu bağlayıp kapıyı açtım. Maria’yı beklediğim için Nurseli’yi görünce kısa bir süre kalakaldım. “Aşağı inmeye üşeniyorum da sende fazla varsa bir şişe su alabilir miyim?, minibar çok pahalı dedi.”. Bir de baya sarhoştu, ne ara bu kadar içip sarhoş olmuştu anlayamadım. Pat diye kapıyı iterek içeri daldı. Altımda küçük bir havlu ile karşısındaydım. Utansam da hoşuma gitti çünkü yarı çıplak karşısındaydım. O da şaşkınlıkla kaldı öyle. Bunun üzerine kapıda Maria belirdi. İşte dedim, bugüne kadar kurduğum herşey yıkılmak üzere diye düşündüm. Nurseli elimden kayıp gidecekti, eğer müdüre şikayet eder ise belki de işimden de olacaktım. O anda Maria gülüp kapıdan çıkmak isteyen Nurseli’yi tutu ve gel içeri belki arkadaş oluruz dedi yumuşak bir ses tonuyla. Kısa bir şoktan sonra ayakta bile durmakta zorlanan Nurseli tamam dedi. Bir süre sohbetten sonra. Maria “seni eğlendirmek istiyorum” dedi Nurseli’ye. Ne oluyor dememe kalmadan altımdan havluyu çekip sikimi ağzına aldı. Nurseli karşıda koltukta oturuyordu ve gözleri faltaşı gibi açımış ve benim sikime bakıyordu. Artık ok yaydan çıkmıştı. Yatağa sırtüstü uzandım ve Maria taşaklarıma yumuldu. Bir ara Nurseli’ye baktım artık şaşkınlığı atmış keyif bile almaya başladığını görüyordum.
Sikim iyice kalktıktan sonra Maria yı kucağıma oturttum. Kısa sürede hızla oturup kalkmaya başladı. Ayaklarını yatağa basıp götünü hızla kalçama vurmaya başladı. Yine şaap şaap sesler çıkmaya başladı. O anda Nurseli “Dün gece ki sesler de buydu işte” dedi gülerek. Ben de “dün yine bu orospu ile birlikteydim” dedim. Bu pozisyondan da sonra Maria üstümde dönerek yüzünü Nurseli’ye döndü. Yine zıplamaya başladı. Böylece bir yarım saat kadar sikiştik. Artık finale yakın boşalıyorum dedim. Maria bunu duyunca kalktı ve ağzıma ver dedi. Hemen dizlerinin üzerine doğruldum. Karşımda Nurseli vardı ve Maria ağzına almak yerine yanımda dizlerinin üzerinde kolunu boynuma dolayıp bana otuzbir çektirtti. Nurseli ile gözgöze gelince gergin bir şekilde basınçla boşalmaya başladım. Öylesine bir kayif aldım ki yatağa Maria ile sırtüstü yığılıp kaldık. Kollarımın üzerine doğrulduğumda Nurseli’iyi göremedim. Banyodaydı. Gidip baktım ağzını ve boynunu yıkıyordu. Spermlerin yüzüne ve boyununa gelmiş. İğrençti dedi ve hızla çıkıp gitti. Bizde Maria ile birlikte duş aldık. Beni çok mutlu ettiğini söyledim. Bunun bedeli olarak 100 dolar istedi ben de verdim.
Bundan sonraki gün sabah kahvaltıda Nurseli benimle hiç konuşmadı. Yine sıkıcı bir günün ardından otele geldik ve gece uçağı için hazırladık. Lobbyde beklerken Maria’ya baktım ama göremedim. Gece yol boyunca da zorda kalmadıkça Nurseli benimle hiç konuşmadı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32