Kuzenim ayferin miss kokulu ayakları ve terlikleri

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Kuzenim ayferin miss kokulu ayakları ve terlikleri
Öncelikle merhabalar adım hasan 30 yaşındayım hiç evlenmedim nereden sardıysa küçüklüğüm den beri ayaklara ilgi duyuyorum (cinsel anlamda). Hele birde kuzenim ayferin ayakları mevzu ise kuduruyorum resmen !!!!
Kuzenim cansu 34 yaşında bakımlı fiziği de yerinde yani güzel olan bir kadındır evli ve bir cocuğu var. Ayakları 37-38 numara (en son terliklerini koklarken bakmıştım) ve bakımlıdır siyah ve koyu kırmızı oje sürmeyi sever genel de.

Haftasonu gelmiş çatmış günlerden cumartesi ben evde yatıyorum annem odama daldı ve “kalk çabuk ayfer gelcek alışveriş yapıp dönüp evde pasta börek yapacağız” dedi ….ayferi duyar duymaz kafamda ayakları canlandı.
yaz olduğun dan hava da berbat bir sıcaklık vardı!! Neyse zil çaldı fırladım yatak dan kapıyı açtım baktım ayfer “Gel içeriye kuzen” dedim, hafifce aşağıya baktım ve ayaklarını gördüm, gözlerimi alamadım !!!! İnanın bana öyle güzellerdiki siyah oje sürmüş.Ayferin evi 3sokak arka da olduğu için yürüyerek gelmiş havalarda sıcak içim den dedimki “ulan havalar ateş gibi sıcak bu yürüdü o yolu şu an ayakları ve o ayakparmaklarındaki kokuyu almak için dünyaları veririm”
neyse çıkardı terlikleri, ayağının altı vıcık vıcık olmuş terliği çıkarırken farkettim offff sikim taş kesildi ne yapıp edip o telikleri almam lazımdı kokusu gitmeden!!!!

Ayfer içeriye geçti,içeriye geçerken “kuzen terliklerimi içeriye alırmısın” diye bağırdı sanki içim deki sesi duymuş gibi ……
dünyalar benim oldu “tamam kuzen” dedim aldım terlikleri elime ,annem ve ayfer içerideydi hemen terliklerini bi an bi şöyle kokladım offfffffffff burnum yanmıştı adeta bu nasıl bir kokuydu bırakamadım burnuma devam tuttum içime çektim o kokuyu. O nasıl bir kokuydu inanamazsınız sikim zonkluyodu patlicak duruma geldi eşofmanımn altına.
tuvalete geçtim hemen bekleyemedim dedimki kendi kendime “biraz daha beklersem kokusu gider” dayanamadım yani!!! Girdim tuvalete kilitledim kapıyı inanın bana burnumu çekmek istemedim harika kokuyolardı hele o ayak parmaklarının denk geldiği yerlere dilimi sürdüm tuzlu tuzlu bi tat vardı artık dayanamadım çıkardım benim dalgayı sürdüm terliklerin heryerine.parmaklarının denk geldiği yere sürdüm,ayak tabanlarının denk geldiği yerlere de sürdüm.
artık dayanamıyodum aldım elime sikimi sıvazlıyorum bir yandan da terliğin bitanesini doya doya koklayıp yalıyodum.
en sonun da dayanamayıp patladım terliklerin içine üstüne heryerine. Ben hayatımda bu kadar güçlü boşalmamıştım sikim patladı resmen !!!!!!

Temizledim terlikleri kuruladım yerine koydum. Ayfer ve annem içeridelerdi hala ne yapcaklarını konuşuyolardız.
ayfer de hadi kalk gidelim alışverişimizi yapalım deyince annemle ayfer kalıp alışverişe gittiler ….ayfer o terlikleri giyindiğinde içim bi hoş oldu ve onlar çıktık dan sonra girdim tuvalete ve birdaha boşaldım …… DEVAMI GELECEK…

eğer beğendiyseniz lütfen paylaşın ve yorum yapın…

bidahaki hikayemde ayferin 3-4 günlük giyinmiş olduğu çorapları ve nylon çoraplarınıı nasıl koklayıp kazık gibi olmuş sikime sürüp üstlerine boşaldığımı anlatacağım…..

deleted

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32