Komşunun Ayağı Komşuya Lazım Olur

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Komşunun Ayağı Komşuya Lazım Olur
Merhaba ben arif sizlere hayatımda geçirdiğim en güzel haftayı anlatacağım.
İlk önce kendimi ve güzel komşumu biraz anlatayım. Ben 24 yaşında fit değil ama kilolu da olmayan kara saç kara göz standart bir Türk erkeğiyim. Ailemle birlikte uzun süredir aynı evde yaşıyorum. Bundan 5 yıl önce karşı dairemizde oturanlar evden çıkmıştı bu sayede benim tanrıçam Bahar ve eşi karşımızda ki daire taşındı. Yeni evlenmiş ve eşinin isteği üzerine Kayseri’den İstanbul’a tam da benim karşıma taşınmıştı. O zaman ben 19 Bahar 25 yaşındaydı ve onu ilk gördüğüm an bir daha aklımdan çıkaramayacağımı anlamıştım. Bahar 1.65 boyunda 55 kilo civarında esmer bir kadındı. Aslında sakince düşündüğünde çok güzel bir kadın olmamasına rağmen onu görüp sakin kalmak mümkün değildi. Bakışlarında yürüyüşünde sesinin tonunda bile insanı heyecanlandıran içini gıdıklayan bir şey vardı bu kadında.
Genelde koyu renk kıyafetler giyer ayaklarından kışın topukluları yazın sandaletleri eksik olmazdı tabi benim de gözlerim o ayakların üzerinde eksik olmazdı. Eksik olmazdı ama çokta fazla göremiyordum. Çalışıyordum ve Bahar da ara sıra gelip gitse de bizim eve çok gelmiyordu. Bazen kapı önünde, markette görüyordum ve her ayrıntısını hafızama kazımak için gözlerimi ondan ayıramıyordum.
Hayatım uzun süre böyle devam etti tam beş yıl. Artık ben 24 Bahar 30 yaşındaydı ve çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmemişti. Temmuz ayıydı işten atılmıştım ailem yazlığa gitmişti çok fazla sosyal birisi olmadığım için pek arkadaşımda yoktu hayatım evin içinde geçmeye başlamıştı. Bu halimin bana tek faydası Bahar’ın kapısını dinleyip her açıldığında koşup onu görebilmek oldu. Bu arada söylemeyi unuttuğum bir şey var Bahar üç aydır yalnız yaşıyordu. Hangi erkek böyle bir güzelliği bırakabilir ben düşünemiyorum bile ama kocası evden gitmişti ve üç aydır gelmiyordu.
Şimdi siz kesin ev boşaldı olaylar burada başlar diye düşüneceksiniz ama her şey evde değil belediye otobüsünde başladı. Evet 5 yıl boyunca karşı karşıya oturduğum kadınla ilişkim tesadüfen otobüste karşılaşmamızla başladı.
Haftalardır evdeydim hem biraz hava almak hemde iş aramak için dışarı çıkmıştım. Dönüşte bindiğim otobüs çok kalabalık değildi ama oturacak yerde yoktu bende ortadaki boşlukta durmuştum. Sonra onu gördüm askılı bluzu dize kadar inen eteği ve ayaklarının tüm güzelliğini sergileyen sandaletleri ile oturuyordu. Yanına gidip selam vermeyi düşündüm ama beni görürse rahat bakamam diye vazgeçtim sadece bu harika şeyi izlemek istiyordum. Bahar’ı görmek aletimi kaldırmıştı bile otobüste hem önümdeki çadırı gizlemeye çalışıyor hemde Bahar’ın her noktasını görmeye çalışıyordum. İneceğim durağa gelmiştim daha doğrusu ineceğimiz durağa gelmiştik çünkü aynı yerde oturuyorduk. Bahar inmek için ayağa kalktığında göz göze geldik resmen içim titredi sanki onu yeni görmüş gibi selam verdim ama karşılık vermedi bakışı her zamankinden daha farklıydı. O an korkudan kalp krizi geçireceğimi sandım ona baktığımı hatta onun beni nasıl sertleştirdiğini anlamıştı sanki. En sonunda indik ve evlerimize yürümeye başladık etrafımız biraz boşalınca birden bana dönüp “Bıkmadın mı?” dedi. Ne olduğunu anlamadım birşey demeden yürümeye devam ettik ve tekrar “Tam beş yıl oldu her gördüğünde gözlerini benden ayırmıyorsun o önünde kalkan aletini görmediğimi mi sanıyorsun ne zaman vazgeçeceksin” dedi. Şaşırıp kalmıştım yıllardır her şeyin farkındaymış ama hiçbir şey demeden normal iki komşu gibi davranmaya devam ediyormuş. Bu sırada eve gelmiştik bile kekeleyerek özür dilerim deyip hemen eve daireme girmeye çalışırken “Dur” diye seslendi. Kendi kapısını açıp içeri geçmemi söyledi artık korku ve utançtan düşünemiyordum bile sadece dediğini yapıyordum. İçeri girdiğimizde gözlerime bakarak;
“Kocam bile beni bırakıp gitti sence çok mu güzelim ki gözlerini benden ayıramıyorsun ayaklarımdan bile?”
Artık saklayacak hiçbir şey yoktu;
“Bu dünyada gördüğüm en güzel kadınsın her zerren benim için dünyada ki en değerli şey.”
Ona ilk defa bu kadar yakındım kokusunu içime çekiyordum;
“Diz çök yıllardır ayaklarıma bakıyorsun sana yakından bakman için izin veriyorum”
Sanki büyülenmiş gibiydim gerçek mi rüya mı anlamıyordum sadece o ne derse yapıyordum.Önünde diz çöktüm o mükemmel ayaklarını izliyordum bütün gün giydiği sandaletleri yeni çıkarmış kayış izleri hala biraz belli oluyordu siyah ojeleri kusursuzca sürmüştü tırnaklarına o kadar heyecanlıydım ki bir kere aletime dokunsam boşalırdım.
“Yoruldum ben oturacağım sende ayaklarıma masaj yapacaksın.”
Oturma odasına geçtik ve o koltuğa oturdu bense yere ayaklarının önüne diz çöktüm. Ayaklarını uzattı ve masaja başlamamı söyledi ayağını ellerime aldım ve parmaklarından topuğuna doğru masaj yapmaya başladım o kadar güzeldi ki ölene kadar orada kalabilirdim.
Bir süre sonra diğer ayağını kaldırıp suratıma koydu “Güzelce kokla bakalım çok sevdiğin ayağımı.” Kokusunu içime çekiyordum.
“Öp her noktasını öp ayaklarımın.”
Deli gibi öpüyor kokluyordum ayaklarını topuklarından başlıyor parmak uçlarına geliyordum dudaklarımla parmaklarını tek tek öpüyor emiyordum. Onunda bluzunun askılarını indirdiğini mükemmel memelerini okşadığını gördüğümde daha da çıldırmıştım. Ayağa kalktı ben önünde diz çökmüşken bluzunu tamamen çıkardı meme uçları sertleşmiş mükemmel pembelikteydi. Yavaş yavaş eteğini indirip bir kenara fırlattı, külotunun ıslandığı görebiliyordum.
“Külotumu da çıkar ellerini kullanmadan sadece ağzınla.”
Biraz yukarı kalktım İlk önce göbeğine bir kaç öpücük kondurup külotunu dişlerimle tutup yavaş yavaş indirmeye başladım kokusu o kadar güzeldi ki başım dönüyordu.
“Sıra sende hadi çıkar üstünü.”
Üstümdekileri hızlıca çıkardım sikim pantolon da zor duruyordu zaten.
“Öp yala beni her noktamı dilini gezdir bütün vücudumda.”
Dudaklarına dudaklarımı mühürledim vücudunu kendime bastırdım sikim Baharın göbeğine bastırdıkça boşalmamak için kendimi sıkıyordum. Dudaklarımla aşağıya inmeye başladım boynunu omuzlarını öperek göğüslerine geldim ikimizde titriyorduk. Dilimle meme uçlarında daireler çizdim emdim ve aşağı doğru devam ettim.Göbeğine geldim ve devam ettim amının üstünde ki kılları kesmemişti deli gibi yalıyordum. Bacaklarıyla kafamı iyice amına bastırmaya başladı bütün vücudu titriyordu ve orgazm oldu hiç bırakmadan yalamaya devam ediyordum amının suları ağzıma doluyordu.Sonra arkasını döndü ve elleriyle kalçasını iki yana açarak “yalamaya devam et senin sikeceğin delik burada” dedi.Onun sözleri benim için kesin bir emirdi kalçalarını biraz öptükten sonra dilimi göt deliğine sokmaya etrafında halkalar çizmeye başladım. Bahar sonunda büyülü sözcüğü söyledi “Hadi sik götümü” dilimle ıslanmış kayganlaşmış olan götüne sikimi bastırmaya başladım. İçinde daha derine gittikçe Baharın sesi daha yükseliyordu ama benimde uzun süre dayanacak halim kalmamıştı ve götüne boşaldım sikimi çıkardığımda Baharın götünden gelen spermlerim hayatımda ki en güzel manzara olabilir. İlişkimiz bir hafta boyunca devam etti ayaklarını yaladım, siktim, aletimi defalarca emdi bir haftanın sonunda Bahar bana kötü bir haberle geldi. Kocasına boşanma davası açtığını artık İstanbul da değil Kayseri de ailesine döneceğini söyledi. Gitmemesini isterse onunla evleneceğimi bile söyledim ama kendinden küçük bir erkekle evlenemeyeceğini ailesinin buna izin vermeyeceğini söyleyerek İstanbul’dan ayrıldı ve bir daha onu göremedim. Beş yıl boyunca onu bekledim ama yaşadığım bir hafta kesinlikle buna değmişti.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32