kocam ve arkadaşları

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

kocam ve arkadaşları
bu hikaye bana ait değil, çok eskilerden arşivlediğim bir yazı.
Hoşunuza giderse bol miktarda mevcut 🙂

———————————————————————

Kocam ve Arkadaşları
Kocam İsmet söylediklerini aynen yapmamı, çok güzel bir çekim olacağını söyledikten sonra çekime başladı. “Şimdi sütyenini ağır hareketlerle çıkarıp dudaklarını yalamaya başla” dedi. Söylediklerini aynen uygulamaya başladım. Kendimi bir porno artisti gibi düşünüp her şeyi özenle yapmaya gayret ediyordum. “Bir elinle göğüslerini okşa ve diğeriyle de amını okşa” aslında kendi kendime ilk defa bu tür bir şey yapıyordum ama çok hoşuma gitti, vajenim sırıl sıklam olmuştu bile.

“Şimdi vibratörü kremle ve arka küçük deliğine sokup çıkarmaya başla, diğer elinde boş kalmasın amını okşamaya devam et” dediğinde hemen yatağın kenarından kremi alıp vibratörü iyice kremledim ve ağır ağır deliğimden içeri kaydırdım. Amım sırıl sıklam olmuş bir an önce gelip beni sikmesini istiyordum.

Vibratörü götüme sokup çıkarıyorken “İsmet beni sikmeni istiyorum, bana ne istersen yapabilirsin, nolur beni daha fazla bekletme her yerimden sik beni” diye yalvardım. Bunun üzerine sikini ağzıma verip “ağzına al ” diye emretti. Vibratörle kendimi becermeye devam edip kocamın sikinin her tarafını yalamaya başladım. Birkaç dakika sonra kocam beni domaltıp arkama geçti ve vibratörü çıkarıp sikini götüme yerleştirdi. Hem çok acı çekiyor hemde müthiş zevk alıyordum. Bir elini klitorisime götürüp masaj yapmaya başladığında daha fazla dayanamayıp sarsıla sarsıla orgazm oldum. Kocam yatağa uzanıp beni kucağına çekti ve sırtım ona dönük vaziyette tekrar götümü sikmeye başladı.

Kamera tam karşımda duruyor, penisin içime girip çıkmasını ç

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32