KARIMLA PHUKET TATİLİ

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

KARIMLA PHUKET TATİLİ
Karımla yaşadığımız tatil kaçamağı hayatımızı tamamen değiştirmişti. Artık akşamları yatağımız dahada heyecan verici olmuştu. Yaz maceramızın tadı damağımızda kalmıştı. Dick in onu nasıl analdan yaptığını ve aldığı zevki bana rahat rahat anlatıyor sikişlerimize heyecan katıyorduk. Bu arada arkadan bana henüz vermemişti. Bahanesi ise sikimin kalınlığı imiş. Ancak mutlaka deneyeceğimize dair söz vermesi beni teselli ediyordu. Bunun için yaz tatili gibi bir ortam olması şartı vardı. Halbuki yaz yeni bitmiş kışın ilk soğukları buralara ulaşmıştı.

Eski bir arkadaşımla sohbet ederken Tayland’ta yazın bitmediğini Aralık ayının çok güzel olduğundan bahsetti. Sohbetimizde ayrıca oranın bir seks cenneti olduğundan, eşle gitmenin anlamsızlığından falan konuştu.
Karımla bizim duvarları yıktığımızdan haberi yoktu tabi.

Akşam eve dönünce karıma bo konuşmadan bahsettim. Çok heyecanlandı. Bir haftalık bir tur ayarlaması işini ona verdim. Akşam yemekten sonra hemen internet ortamında araştırmaya başladı. Phuket adası turu bize çok uygundu.
15 gün sonrası için tur şirketine adımızı yazdırdık.
Günler geçerken karımda orada olabilecek maceralarımız için yeni seksi kıyafetler almıştı. Güzellik salonunda son takviyelerini yaptırıyor, ağdasını tamamlamış, saçlarını kısa bir şekilde kestirmişti. Kısa saç onu dahada seksi yapmıştı.
Yola çıkacağımız son gece banyoya giderek amının tüylerini kesmiş, sadece üzerinde bir tutam tüy bırakmıştı. Yeni tangasıyla bu manzara şahane gözüküyordu.

Daho aktarmalı uçak aşağı yukarı 12 saat sonra Bangkok’a ulaşmıştı. Bir gece burada kalacaktık. Tura katılan bizim yaşımıza uygun hiçbir Türk yoktu. Zaten topu topu 4 çift vardı. Genellikle emeklilerin katıldığı bir tur olması moralimizi bozmuştu. Otele yerleştikten sonra çevreyi tanımak için otelden ayrıldık. Anlatıldığı gibi masaj salonları her tarafta doluydu. Ancak kısa bir turdan sonra iki tip masaj salonu olduğunu fark ettik. Biri normal masaj diğeri de ” Happy End ” masajı yani sonunda sikiş olan…
Normal bir masaj salonuna kendimiz attık. ”Tam vücut masajı” yaptırmak için odalara çıktık. Bana gelen iri yarı bir Tayland lı kadındı. Hakikaten işini bilen biriydi. Yaklaşık bir saat sonra ikimizde külçe gibi olmuştuk. Karımla bir İtalyan restaurant bulup karnımız doyurup odamıza çekildık. Burasını pek gözüm tutmamıştı. Odamızda Viskimizi açıp aldığımız envayi çeşit meyva ile ikişer bardağı devirdik. Karım Betül kendini çok kurmuş, sikiş için yanıyordu. Tabi karımın ateşini dindirip uykuya daldık.

Phuket adasına gidecek uçak ertesi gün öğlen kalktı. Yol yorgunluğunu atamadan tekrar yola koyulmuştuk. Bir kaç saat sonra otelimize yerleşmiştik bile.
Otel, Adanın denize doğru inen ana caddesini bitiminde sahile cephesi olan ve yüzme havuzlu 4 yıldızlı bir yerdi. Yüzme havuzunun etrafında egzotik bitkilerle çevriliydi.
Hemen eşyalarımızı bırakıp ana caddeye kendimizi attık. Her tarafta masaj salonları barlar ve show kulüpleri vardı. Kısa bir keşiften sonra bir bara tünedik. Barda üstsüz kadınların dansları vardı. İçkimiz yudumlarken Rusların burada çok fazla olduğunu gördük. Kendi TV kanalları ve Kulüpleri bile vardı. Adeta burayı işgal etmişlerdi. Alkolün etkisi ile tekrar turlamaya başladık. Türk dükkanları bile vardı. Biz İngilizce konuştuğumuz için kimse bizim Türk olduğumuzu fark etmiyordu. Bizim yaşlarda muhteşem seksi bir Rus kadın önümüzü kesip seks showa bilet satmaya çalıştı. İsrailli olduğumuzu söyledik fazla ısrarı ile iki bilet aldık. Show da, amından dart oku atıp balon patlatan kadınlardan ping pong toplarını amından sıra ile çıkaran, amıyla sigara içen kadınlara kadar her şey vardı. Ama benim aklım Rus güzelde kalmıştı. Çıkışta tekrar onu bulup işten sonra bizimle bir içki içip içemeyeceğini sorduk. Karım bile bu güzellikten etkilenmiş, onu yatağa atarsam aramıza katılmaya razı olmuştu.
Adı Maria imiş. Teklifimizi kabul etti. Kumral, 175 civarında bir boy, bizim yaşlarda, şahane bir vücut, koyu yeşil gözler ile insanı adeta büyülüyordu. İngilizcesi güzeldi. Bizi evine davet etti. Hemen kabul ettik. Evi şehrin hemen dışındaydı. Yüksekçe bir binada oturuyordu. Balkondan şahane bir deniz manzarası ayaklar altındaydı.Birer Votka ikram etti. Buraya ne yapmaya geldiğimizi sordu. Turistik dedi karım, hafifçe tebessüm ederek.
Maria, buraya bizim gibi orta yaşlarda gelenlerin çoğunun seks fantezilerini gerçekleştirmek için geldiğinden bahsetti.
Belli ki bu konularda çok tecrübeliydi. Karım, -Neden olmasın bizde şansımız denemek isteriz diye kıkırdadı.
Maria içkilerimizi tazeledikten sonra hafif bir müzik açıp duş için bizden izin istedi. Loş salonda yanan birkaç mum ve egzotik kokular saçan tütsüler insanı ister istemez havaya sokuyordu.

Karım kısa beyaz eteği altında G-String külot ile ince dantelli bir bluzu vardı. Bluzun altında sutyen olmadığı yürüyünce sallanan memelerinden belli oluyordu. Karşımdaki koltuğa oturmuş müziğin ritminde bacaklarını sallıyordu. Bana seslenerek,
-Tatlım bana bak dedi. Sonra yavaşça altındaki külotu sıyırıp çantasına koydu. Bir eliyle eteğini kaldırıp bana amını gösteriyor bir eliyle de amının dudaklarınla oynuyordu. Beni azdırmaya çalışıyordu.

Biraz sonra Maria yanımıza döndü. Çok baştan çıkarıcı bir parfüm sürmüş, üzerine şeffaf bir gecelik almıştı.Altında altın sarısı bir bikini takım vardı.
Üzerine atlamamak için zor duruyordum. Havadan sudan konuşup ne iş yaptığımızı sordu. Karımla dünyayı gezdiğimizi maddi olarak bir sorunumuz olmadığından falan bahsettik. Aklında para olayı varsa rahatlamasını istemiştik. Maria kocasından boşanmış yalnız yaşayan bir kadınmış. Üniversitede çalışıyormuş. Sonra aklına esip buralara gelmiş. Amacı gününü gün etmekmiş. Karım ikinci votkalardan sonra çakır keyif olmuştu. Elini yanında oturan Maria nın bacağına koymuş öylece sohbet ediyorlardı. İkisi de bir biriyle iyi anlaşmış gibiydi. Espiriler ve kahkahalar peşi sıra geliyordu. Maria biseküel olduğunu yani hem kadın hem erkekle beraber olduğundan bahsetti. Swinger partiler dahil yapmadığı bir şey kalmamış. Benim gözlerim parlamıştı.
Karım bir ara mutfağa beraber gittiği Maria’ ya onu çok beğendiğimizi özellikle benim ona vurulduğumdan bahsetmiş. Az sonra salona yalnız döndü. Karım, -Hadi bakalım iyisin Maria içeride seni bekliyor dedi.
Karım bana Maria yı ayarlamıştı. Elimden tutup ayağa kaldırdı. Ben afallamış bir vaziyette öylece dururken elimden tutup beni içerideki yatak odasına götürdü. Maria muhteşem vücudunu bize göstermek istercesine ayakta gece lambasının loş ışığının önünde bizi karşıladı. Yavaşça karıma yaklaşarak dudaklarına bir öpücük kondurdu. -İzninle tatlım, kocanı bir süreliğine alacağım dedi. Karım Mariadan izin alıp bizim sevişmemizi kameraya kaydediyordu.
Rüyada gibiydim. Maria üzerindeki geceliği sıyırıp, yavaşça arkasını bana dönerek sütyenini açmam için yardım istedi.
Karım yatağı tam karşıdan gören sandalyeye oturdu. Elindeki kamerayı çalıştırmaya başladı. -Şimdi dedi, rejisör ne derse onu yapacaksınız. Sutyenini çıkarıp yüzünü tekrar bana döndü. İri ve dimdik memeleri gözlerimizin önündeydi. Çok rahat hareket ediyordu. Belli ki bu işi keyif olarak yapıyordu. Karım bana seslenerek,
-Hadi ne duruyorsun şu güzel şeyleri bir avuçla, onları yala ve uçlarına ısırık at.
-Yoksa o işi ben yapacağım.
Hala robot gibiydim. Manzaranın tadını çıkarıyordum. Hemen seks yapıp bu anın bitmesini istemiyordum. Ama zonklayan sikim bana aşağıdan, hadi diyordu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32