Kapıcı’nın Karısını Çikolata İle Kandı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Kapıcı’nın Karısını Çikolata İle Kandı

Note: olay ve mekan gerçek, sadece isimler gizli kalması için uydurmadır.

38 yaşındayım Ankara Çankayada oturuyorum.

Binamızın kapıcısı Turan. Karısının ismi Birdane. 25 li yaşlarda, aslında yüzü çirkin kapalı türbanlı fakat vücudu incecik neredeyse mankenler kadar ince köylü aksanı ile konuşan utangaç kimseyle fazla konuşmayan, erkek görünce kafasını önüne eğen,, gülerken tülbendi ile ağzını kapatan bir kadın. Bu tarz kadınlar hep ilgimi çeker. 2 tane 8 – 9 yaşlarında çocukları var. Turan tembel bir kapıcı, bina içini temizlemeyi genelde karısı yapar paspas atar.. Binada genelde yaşlılar oturduğu için pek giren çıkan olmaz. Hele akşam 10 dan sonra tüm bina uykuya geçer.. Benim daire bodrum katta kotta.. Kapıcı dairesinin yanında ve bu katta başka daire yok.

Geçen cuma (6 aralık 2013)sabah işe giderken Turanla karşılaştık. elinde valiz. hayrola nereye? Abi Yöneticiden izin aldım 2 gün memlekete Yozgata gidicem amcaoğlunun nişanı var. Hanım çocuklarla burada o ilgilenecek apartman işleriyle.. “O zaman hayırlı yolculuklar” dedim..

Akşam işten döndüm evde yemeği yedim çayımı içtim. her gece alışkanlıkla yaptığım üzere sigara içmeye apartmanın koridorunda bina kapısının iç tarafında kapıyı açmadan kapının arkasından caddeyi izlemek (karanlık olduğu için dışarıdan içerisi gözükmüyor.) ve soğuk havaya maruz kalmadan apartmanın içinde karanlıkta sigara içmeye çıktım. Bir de ne göreyim. Baktım Birdane de orada karanlık koridorda ışığı yakmadan bina kapısının arkasında bir yandan dışarıyı izliyor, bir yandan elinde bezle bina kapısının devasa camlarını siliyor. Hayırdır Birdane? bu saatte ne temizliği böyle? Abi Turan memlekete gitti işleri yetiştiremedim bu saate kaldı.. dedi. (bu arada içerisi hala karanlık. dışarıdan içerisi gözükmüyor.) Birdana, ben sigara içmeye çıkmıştım sonra geleyim o zaman. dedim.. Yok abi sen iç benim işim 5 dakikaya biter dedi..

Sigarayı bitirdi. o silmeye devam ediyordu. üzerinde uzun fakat çok dar bir etek ve ince uzun kollu bir kazak vardı. Başörtüsü yarı açılmış gibiydi. İki de bir önümde domalıyor kıvrak götü dar eteğin dikişlerini patlacak gibi duruyordu. Gömleğimin cebinden sigara sonrası yemek için ayırdığım Bitter çikolatayı açtım bir tablet koparıp ağzıma attım bir tablet daha koparıp Birdaneye vermek için uzattım. utandı almak istemedi. alsana ya dedim boğazımdan geçmiyo.. o zaman aldı ağzına attı ne kadar mutlu oldu anlatamam utancından yüzüme bakamıyor ama gülümsüyordu.

Bir tane daha kopardım. istemem dedi. oysa hoşuna gitmişti anlamıştım.. Olmaz alacaksın hatta ben yediricem dedi.. “Aç bakayım ağzını.. ağzına vereceğim şimdi” dedim hınzırca. kinayeyi anladı mı bilmiyorum ama benim alet artık dönülmez bir yola çıkmıştı artık. elimle verdim ağzına. “Ağzına verdim.. şimdi bunu dilinle emmen lazım Birdanecim öyle bi sıkı sıkı emmen lazım ki suyu çıksın zevkini al” dedim. her halde artık anladı.. utana sıkıla gülüyordu. Ağzındakini bitirince sordum “Nasıl hoşuna gitti mi?” kafasını salladı.

Artık saldırıya geçebilirim diye düşünerek “Birdane.. Benim dairenin kapısını 1 parmak açık bırakacağım, çocuklar uyuduktan sonra gece daha başka lezzetler emmek istersen kapıyı itekle açılır ben içeride olacağım dedim.. Birden korktu ve kaçtı. ben ise inşallah kocasını filan aramaz diye korkarak evime gittim.. kapıyıda ne olur ne olmaz diye açık felan bırakmadım.. 1 saat sonra artık uyumak üzere duşumu almış tevizyona son bir göz atarken kapımın önünden tıkırtı geldiğini duydum birisi kapıyı itmeye çalışıyordu. kilitli olduğu için açılmazdı tabi.. delikten bakınca Birdaneyi geri dönerken gördüm hemen kapıyı açıp arkasından yakaladım içeri yavaş yavaş çekmeye başlayınca direnmeye başladı. “Tama sakin ol Birdanemsin bemim sana değişik çikolatalar hazırladım gel kahve içelim söz sana dokunmam diyerek ikna ettim..

3 lü koltuğa yan yana oturduk. bir süre hiç konuşmadık. sonra bak dedim.. hiç konuşma sadece dediğimi yap her şeyi bana bırakdedim.. “Sadece sen uzan gerisini ben halledeğim.. Uzandı.. eteğini yavaşça göbek hizasına kadar yukarı çektim.. belli ki evde banyosunu yapmış çamaşrları tertemiz kokuyor. Bacaklar bembeyaz, inceceik ama sütun gibi.. Beyaz tanga külotu götünden yavaşça çıkardım. Amcığı biraz kıllı traş etmmemiş. hiç ses çıkarmadı.. sadece sessiz bir şekilde heyecandan dişleri ile dudaklarını ısırıyor nefes alışı hızlanıyor.. Sonra ince kazağını belinden göğüslerinin üstüne kadar sıyırdım. Sütyende mis kokulu beya.. onu da yukarı doğru kaldırdım k i bu çirkin fakat vücüdü güzel karıdan beklenmeyecek bembeyaz mis gibi süt memeler.. önce yavaş yavaş memeleri öpmeye sonra yavaş yavaş yalamaya ve en sonra kahverengi uçları küçük küçük ıssırmaya başladımm. 3 dakka sonra kendimi amcığı yalarken, hatunuda sesli sesli nlerken buldum.. Benim alet taş gibi olmuş “Hadi artık usta sok beni bi deliğe artık” diye bağırıyor.. Ayağa kalktım donumu indirdim alet füze gibi dikildi. Birdane görünce “ayyyy.. nedecez ya şimdi..” dedi. Aşkım sen sadece uzan bacaklarını biraz ayırman yeterli bana.. ben araya yerleşince ikimizde hiç bitmesin isteyeceğiz diyerek karının heyecanının biraz rahatlattım. ağzına vereyim dedim ama alet zaten füze gibiydi. gerek kalmamıştı.. bir abn önce girmek istiyordum..

dizlerimin üstüne çökerek bacaklarının araya doğru kerkindim kiloca hafif olduğu için rahatca vücudunu kendime doğru çektim.. elimle organımı Birdanenin kukusuna doğru ittirdim.. önce kafasını soktum.. ses vermedi ama hala çok heyecanlıydı.. sonra artık yavaş hareketlerle hepsini taşşaklarıma kadar soktum ve hiç hareket etmeden öylece bekledim.. ben sabit duruyordum fakat Birdanenin bacakları zangır zangır titriyor.. ayak bilekleriniomuz hizamda kavrayarak vücudumun tüm ağırlığını kızın beline verdim.. “amannnnnnn… offf yaaaaa.. diye inledii. artık zamanı gelmişti.. makineli tüfeği saydırır gibi vurmaya çat.. çat… çat… çatt.. vurmaya başladım.. Vücutlarımız birbirine vurdukça şapp.. şapp.. şaaapp.. sesler duvarda yankılanıyor.. o ana kadar sessiz kalmaya çalışan kendini sıkan avrat bir yandan aahh. offf. yavaşşş diye bağırıp inlemeye hırıl hırıl hırıldanmaya başladı.. neredeyse 12 – 13 dakika sonra Birdane pert olmuş artık inlemeleri bile kesmiş, ben ise ter su içinde çarşafı ter inde bırakmış artık boşalma anına yaklaşmış olarak “gelecem şimdii.. içine boşalıyorum haa..” dedikten sora hatun ne olumlu ne de olumsuz hiç bir tepki vermeyince büyük bir gürültü ile Birdanemin amını resmen havuza çevirerek patlamayla içine boşaldım..

Sonra uzanıp öylece kaldık. 10 dk sonra ağlamaya başladı.. Hemen yanağına küçük bir öpücük kondurdum şefkatle sarıldım.. yanlış bir şey yapmadık merak etme bu aramızda kalacak.. normal hayatımıza döneceğizz.. sen istemedikçe bir daha bunu hatırlamayacağız bile diyerek sakinleştirip gönderdim..

E sonra.. ne oldu diye soracak olursanızz.. Kocası memleketten bugün döndü. Akşam Birdane gene cam siliyordu.. Fakat bu gece ben dışarı çıkmadım.. Turan yakalarsa ikimizi birden siker..

Bundan sonra ne olur derseniz.. ben söyleyeyim.. Birdane artık bu yarrağın tadını aldı bir kere.. bu gün değilse yarın..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32