İpekle Beraberliğim 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İpekle Beraberliğim 2

Öncelikle herkese merhabalar , bende sizleri gibi hikaye okumayı seven ve bu kurgulardan zevk alan bir adamım . Yazacağım hikayelerdeki kızlar gerçek fakat isimleri değiştirilmiş ve olaylar kurgudur. Benzetme ve betimlemelerimin güçlü olduğuna inanıyorum . Ayrıca sizde hikayelere yön verebilir ve isterseniz sizinde içinde olacağınız hikayeler yazabilirim . Lütfen okuduktan sonra fikirlerinizi mesaj atın.
Önceki Hikate : https://xhamster.com/stories/ipekle-beraberligim-1-597584

İpekle Beraberliğim 2

Geçen sefer yaşanan belli belirsiz ve hızlı sevişmeden sonra İpeğe ulaşmayı çok denemiş ama başaramamıştım. Kelimenin tam anlamıyla kapısında yatıyordum. Bu çabalarla geçen 1-2 hafta sonunda uğraşlarım meyvesini vermiş onunla görüşme hatta sikişme fırsatı yakalamıştım. Fakat hala sevişiyor işimiz bitince de çekip gidiyorduk.

Yine böyle bir sevişmenin sonunda ben koltukta dinlenirken , İpek üzerini giyiniyor gitmeye hazırlanıyordu ;
“Yarın akşam bizim okulun K barda partisi var . Eşli gitmek gerekiyormuş , biliyorum bunu istemeye hakkım yok ama gelir misin sende?” Bunu duyduğuma fazlasıyla sevinmiştim açıkçası . Siktiğim orospumu dışarda sergileme fırsatı gibi gelmişti . Hemen ayağa kalktım onun yarı çıplak bedenine sarılıp dudaklarından küçük bir öpücük alırken “Tabi ki gelirim biz sonuçta arkadaşız dimi?” diye onayladım.

İpek üzerini giyinip gitmişti . O gittikten sonra saatler geçmek bilmiyor , bir türlü parti akşamı gelmiyordu. Bende hazırlandım olabilecek en şık hale gelmiştim . İpeği taksiyle evinden alacak ordan da mekana gidecektik.Çıkıp bir taksi ayarladım ve doğruca İpeğin evinin yolunu tuttuk . Eve ulaşınca kapıyı çaldım , taksiye yaslanıp telefonuma bakmaya başladım . Önce apartmanın lambası yandı sonra kapının o sesi duyuldu ”

Başımı kaldırdım . Karşımda gördüğüm manzara adeta kusursuzluğun beden bulmuş haliydi . İpeğin bu gece için fazlaca özendiği belliydi . Dalgalı kahverengi saçları iki omzundan sarkıyor , hafif çektiği göz kalemi koyu kahve gözlerini daha belirgin kılıyordu. Çok koyuya kaçmayan ruju dudaklarının albenisini arttırmıştı . Üzerinde beyaz bir tişört vardı fakat içindeki siyah sütyen bu tişörtten açıkça belli oluyordu . Altına giydiği bilekte biten skinny jean ve onun altındaki stiletto topukluları ise güzel bacaklarını ve kıçını daha da ortaya çıkarmıştı .

Bu gördüğüm manzara karşısında önce nutkum tutulmuştu . İpek beni görünce sırıttı ve Olmuş mu ? Çok abartılıysa değiştireyim ? diye sordu . Ben sadece başımı sallayabilmiştim . Hala onu baştan aşağı süzüyordum kendine geldiğim anda ise Melekler bu güzelliğini kıskanmıyor mu ? Bu kadar güzel olmayı nasıl başarıyorsun ? gibi iltifatlar ediyordum . İpek cidden güzeldi , taksicinin de onu kestiğini hissediyordum .

Mekana ulaştığımızda herkesin tepkisi aynıydı. Önce ipeği baştan aşağı süzüyor sonra da benim yüzüme bakıyorlardı. Oldum olası barlardan hoşlanmam ve İpekte bunu biliyordu. İçerde gayet gürültülü bir müzik ve dans eden insanlar vardı . İpeğin beline sarılmıştım . Bir bar masası bulduk ve içkilerimizi söyleyip bizde ritimle dans etmeye yerimizde sallanmaya başladık. İpek hemen önümdeydi arkası bana dönüktü ve kahpe sürekli kıçını sallayarak dans ediyor ve beni ciddi anlamda tahrik ediyordu. Bu gece ipeği sikecektim ve bu daha öncekilerden daha güzel olacaktı bunu hissediyordum.

Gecenin sonunda doğru benim iyice sıkıldığımı gören İpek “Seni sarmadı burası ya , hadi kaçalım madem . Sana filan gideriz ne biliyim”
“Evet ya sevmiyorum böyle mekanları biliyorsun , ben hesabı ödeyeyip geleyim
Kasaya gidip hızlıca hesabı ödedim , mekanın kapısına koşarak çıktım. İpek kapıda dikiliyordu , Onu o ayakkabılar içinde gördükçe sokak ortasında sikme arzum artıyordu resmen. Hızlıca bir taksi cağırdık ve evin yolunu tuttuk. Ya Ali bu gece için çok teşekkür ederim tek gitsem çok sıkılacaktım kesin
Ne teşekkürü ya hem beraber zaman geçirdik kötü olmadı ki
Gibi konuşmalarla eve ulaştık. Apartman merdivenlerini çıkarken İpeğin kıçına sert bir şaplak vurmuştum . Ses o boşlukta şiddetli bir şekilde yankılandı İpek acıyla karışık bir ahhh.. çekerken dönüp bana gülümsedi .

Hikaye kısmını sevmeyenler için sevişme burda başlıyor 🙂

Kapıyı açtım , evin girişinde ayakkabıları çıkarmak için uygun bir bölüm vardı . İkimizde içeri girdikten sonra kapıyı kapattım ve İpeği kapıyla kendi arama sıkıştırıp ayakkabılarımızı bile çıkarmadan oracıkta öpmeye başladım . Kaçmasına imkan yoktu zaten kaçmakta istemiyordu . Hızlıca öpücüklerime karışılık verdi . Ellerini başının üstünde tek elimle tutuyordum o ise kapıyla aramda kıvranıyordu adeta. Saçlarından çektim ve “Dön arkanı orospu!” diye emrettim . İpek saçlarını çektiğim için acıyla inliyordu . Arkasını çevirdim . İkimizde pantolonlarımızın düğmelerini hızlıca çözdük . Sikim çoktan kalkmıştı . İpeğin pantolonunu dizlerine kadar sıyırdım ve kapıya domalttım . Soyunmaya ihtiyaç yoktu . Ben İpek önümde domalmış onun götünü sevip amını ıslatırken . Oda bir elini arkaya atmış sikimi okşuyordu . Kimse konuşmuyor sadece derin derin nefes alıyorduk.

İpeğin belini iyice bastırdım ve kapıya doğru iyiden iyiye domalmasını sağladım.

Sikimi yavaşça amının duvarlarına sürtüyor . İpeğin iyice delirmesini istiyordum . “Sok artık içime Ali… Nolur sik beni.. Sik orospunu inlemelerini duyduğum an sikimi ipeğin amının içine geçirdim ve hayvanlar gibi sikmeye başladım . Her vuruşumda İpek inleme ve hırlama arasında ahh..lar çekiyordu . “Evet aşkım sik..Orospuyum bennnn.. Senin kaşarınım sikk..” Diye beni delirtmeye de devam ediyordu . İpek sert vuruşlarım yüzünden ayakta durmakta oldukça zorlanıyordu , dizlerindeki daracık kott ve ayaklarındaki topuklular yüzünden resmen dengesini kaybetmişti . İpeği belinden iki elimle kavrayıp koridor tarafına çevirdim ve yere fırlattım.

Sertçe yere düşmüş ve canı acımıştı “Napıyorsun hayvan herif?!” diye tepki göstermişti. Konuşma orospu domal lan domal sürtük domal!! , İpek yerde yan yatarken onu 4 ayak üstüne domaltmıştım şimdi . Yerde kafasını iyice yere bastırıp yanaklarını halıya değdirmiştim . Götü tam anlamıyla kabak gibi karşımdaydı . Bu sefer hedefim amı değil o küçük göt deliğiydi amını ve götünü parmaklarken İpek Evet aşkım sik.. Götümü de sikk..Ben götverenim ben senin götverenin… Diye inliyordu . Sikimi hizzalayıp sertçe İpeğin götüne soktum . Derin bir ah çekti orospum. Bu kadar sikilmekten ter içinde kalmıştık . İpek içine giren sikin hazzırla iyice kendini dağıtmış makyajı kaymıştı . Bense sertçe götünü sikmeye devam ediyor. Amınakoduğum kaşarı , sen kimsin lan göt , böyle sikerler işte , havalı hallerini sikiyim senin diye ona hakaretler ediyor İpek ise sadece ımmhh..Sikk gibi karşılıklar veriyordu .

Fazlasıyla yorulmuştuk , İpek birden altımda titremeye ve kasılmaya başladı deli gibi inliyordu , sikimi içinden çıkardım ve bende onun göt deliği ve amının üzerine attırmaya başladım . İpek halıyı çekiştiriyor altımda zangır zangır titriyordu . Ben ise boşalmış amını döller içinde bırakmıştım . Kasılması bitince ipek kendini yere bıraktı ve cenin pozisyonunda halıya yattı . Ben hala dizlerimin üzerinde duruyordum İpekse nefes nefeseydi . Döllerim amının arasından bacaklarına akıyordu . İpeğin götüne bir öpücük kondurdum fazlaca halsiz yerde yatıyordu , Sızmıştı belk**e aldığı alkolünde etkisiyle .

Kalktı telefonumu buldum , evde yerde ayağında topuklu ayakkabıları , dizlerine kadar inmiş kotu ve üzerinde tişörtüyle yatan bacakları döl içindeki orospunun bir kare resmini çektim . Tecavüze uğramış gibiydi .

Kalkıp toparlandım , onu da orda bırakarak salona geçip koltuğa uzandım .. Yarım saat sonra ipek yanıma geldi..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32