Hayatımın Yeni Dönemine Hoşgeldiniz

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Hayatımın Yeni Dönemine Hoşgeldiniz
Boş ve tam bir ezik olarak yaşadığım lise hayatı sonrası üniversiteye başlamamla birlikte bambaşka bir insan olmuştum. İstanbul’da ailemden uzakta yalnız yaşıyordum. Maddi yönden de ailemden gerekli desteği gördüğüm için adeta benden kralı yoktu. Okulun ilk dönemi gayet iyiydi yeni insanlar tanıyordum, yeni ortamlara giriyordum.

Boş zamanlarımda bol bol spor salonuna gitmeye başlamıştım kısa sürede (kısa dediğime bakmayın en az 4 ay harcadım) vücudum şekle girmişti. Ardından kulağımı deldirip küpe takmaya başladım. Okulda dövme yapan bir çocukla tanışmıştım. Vücudumun çeşitli yerlerine dövme yaptırıyordum. Bunları piercingler takip etti. Bu ufak değişimler işe yaramıştı fiziğim sayesinde okulda ve sokakta bir çok kızın dikkatini çekmeyi başarmıştım ama asıl değişim kafada başlar dedikleri şeyi gördüm.

Bir akşam sürekli takıldığım pubda tek başıma otururkem masama benden 5-6 yaş büyük uzun saçlı, sakallı biri geldi ve “boşsa oturabilir miyim?” dedi. Bende buyur ettim. Konuşmaya başladık adı Can’dı. Konservatuar mezunu olduğunu ve tiyatrocu olduğunu söyledi. Daha sonra Can abi ile sık sık görüşmeye başladık. Can abi resmen benim akıl hocam olmuştu. Ondan beden dili, konuşma, kadınlara ve insanlara nasıl davranmam gerektiğini öğreniyordum. Bana kitap, müzik ve film tavsiyelerinde bulunuyordu. Adeta bir odunu işler gibi işliyordu Can abi. Sayesinde kısa sürede çok yol almıştım. Bana gitar çalmasını, satranç oynamasını öğretmişti. Birlikte sanatsal aktiviteler takip ediyorduk. Tiyatro, sergi, kısa film hemen her sanat dalını takip etmekteydik. Tabi bu kadar güzel şeylerin yanında kötü alışkanlıklarda edindim sayesinde. Alkol zaten kullanıyordum ama adeta alkolik olmuştum. Can abi yüzünden sigara ve daha zararlı şeylerede bulaştım. Can abi İstanbul’dan ayrılana kadar görüşmeye devam ettik. Önce askere gitti askerlikten sonra İzmir’e yerleşmişti. Son görüşmemizde bana “artık yalnızsın ama artık çok güçlüsün bunu unutma” demişti.

Bu sırada okulu fazla boşlamıştım derslerim berbattı hem derslerimi iyileştirmek hem de öğrendiğim taktikleri test edebilmek için ilk hamlemi yaptım ve sınıfın inek diye tabir edilen kızlarından birine yakınlaşmaya başladım. Özden adında kumral, gözlüklü, minyon bir tipti. İri göğüsleri ve kalçaları vardı. Onu tavlamam zor olmamıştı. Özden sayesinde derslerim gerçekten düzelmişti. Bana ders notlarını veriyor, sınavlar öncesi bana resmen özel ders veriyordu. Özden ile öpüşüyor, sevişiyorduk ama bakire olduğu için sex yapmamıştık. Bir keresinde evdeydik içki içip, film izlerken öpüşmeye başladık. Elimi göğüslerine atıp okşamaya başladım. Sonra yavaş yavaş soymaya başladım. Özden kendinden geçmişti iri göğüslerini yalamaya ve uçlarını dillemeye başlamıştım. Özden’de eliyle aletimi sıvazlıyordu. Aletim dimdik olmuştu. Sıra Özden’in vajinasındaydı elimle okşamaya başladım ki Özden kalkıp “lütfen yapmayalım” dedi. Ben ısrar ediyordum ama Özden istemiyordu. Özden’e anal sex teklif ettim onuda istemedi son olarak sakso çekmesini istedim zorda olsa ikna ettim ve aletimi ağzına verdim. Önce dondurma yalar gibi yalamaya başladı ardından aletimin tamamını ağzına alıp emmeye başladı. Çok iyi sayılmazdı ama ilk sakso tecrübemiz harika gidiyordu. Çok geçmedem ağzına boşaldım. Midesi bulandı ama hoşuna gitmişti. Sık sık sakso çekmeye başladı ama sakso bana yetmiyordu. Daha farklı şeyler arıyordum doğal olarak.

O farklı şeylerden biri Özden’in yurttan oda arkadaşı Meltem sayesinde gerçekleşecekti. Meltem’in bana olan ilgisini farketmem zor olmamıştı. Okulda sürekli bizimle takılıyordu. Meltem ile muhabbetimizde süperdi. Hatta Özden’den bile iyi diyebilirdim. Özden durumu anlamıştı Meltem’i benden uzak tutmaya çalışıyordu ama olmadı. Özden haftasonu tatili için memleketine gitmişti. Meltem adeta bu anı bekliyormuş gibi bana mesajlar atmaya başladı; “yurtta çok canım sıkılıyor sen napıyorsun?” diye yazmıştı. Kısa bir yazışmadan sonra akşam için buluşmaya karar verdik. Bu sırada Özden’de bana sürekli mesaj atıyordu bende geçiştiren mesajlarla cevap veriyordum. Meltem ile akşam buluşup bir bara gitmiştik. İçip eğleniyorduk Meltem “yurda son giriş saatini kaçırmayayım” dedi. Ben “kaçır boşver bende kalırsın” dedim. Meltem gülerek “Özden kızmasın” dedi. Gayet cool bir şekilde “birer bira daha içer miyiz?” dedim. Gece eve geldik, evde de içmeye devam ediyorduk. Derken Meltem ile dudaklarımız buluştu uzun uzun öpüşüp yiyiştik. Yatakodasına geçip soyunmaya başladık. Meltem’de Özden gibi bakireydi ama sex konusunda istekli bir tipti. Vajinasını yalamaya başladım süper bir duyguydu. Meltem zevkten inliyordu. Bakireliğini bozmak istemediğim için anal sex teklif ettim. Kabul etmesi zor olmadı. Can abi’den aldığım taktiklerle içeriden bir krem getirip deliğini iyice kremledim ardından Meltem’i domaltıp arkasına geçtim. Yavaşça içine giriyordum Meltem çığlık atmaya başlamıştı. Aletimin tamamını soktuğumda Meltem adeta bayılmıştı. Gidip gelmeye başladım. Zevkten uçuyordum. Meltem’de inliyordu. Biraz daha gidip geldikten sonra boşalmıştım. Birlikte duşa girip temizlendik. Duş sonrası yine Meltem’in götünü siktim. Meltem ile ilk defa anal sex deneyimi yaşamıştım. Pazar günü evden çıkmayıp full seviştik. Özden’in mesajlarına cevap bile veremiyordum. Özden aramaya başlamıştı. Telefonumu sessize aldım ve Meltem ile zevkten uçmaya devam ettik.

Ertesi gün Özden ile okulda görüştük. Özden neyine güvendi anlamadım ama blöf yaparak ayrılmak istediğini söyledi. Bende tamam ayrılalım diyerek Özden’i terk ettim. İlerleyen günlerde Özden tekrar barışmak istesede oralı bile olmadım. Meltem ile fuckbuddy gibi takılıyorduk. Beni arayıp rahatsız etmiyordu. Sevişmek istediğim zamanlarda geliyor ve sakso çekip, götünü siktiriyordu. Meltem resmen kölem olmuştu. Ona evimi temizletiyor, ufak tefek işler bile yaptırıyordum. Gerçekten pislik bir adam olduğumu hissetmiştim o an ama insanlara böyle davranmam gerektiğini ve böyle pislik biri olursam ancak insanların gözünde değerli olacağımı Can abi’den öğrenmiştim.

Okulun ilk yılı böyle son bulmuştu. Memlekete gidip lisedeki eski arkadaşlarıma özellikle kızlara yeni pislik beni tanıştırmak için sabırsızlanıyordum. Artık ben, ben değildim…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32