Harika sevgilim ve kuzenimi bir arada

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Slm ben raul daha önce yazlıkta yaşadığım olayı anlatmıştım bundan bir süre sonra pınar almanyaya taşındı tamamen yalnızdım. Hayatımın 1 yılı kendimi tatmin etmekle geçti. O kadar üzgündüm ki espri yapamıyor dolayısıyla hiç bir kızı tavlayamıyordum. Yazlık tam bir işkenceydi.
Fakültede okuyan kuzenim bu haberleri duyunca dayanamadı ve beni ziyarete gelmeye karar verdi. Lara (lara crofta benzediği için ona lara diyordum) ile aramız çok iyiydi. Birlikte içki içer dertleşirdik. Lara bize geldiğinde annem ve babam mersine gittiler 3 gün lara ile kalacaktık. Daha ilk geceden 1 büyük rakı almıştık.
Rakı içip dertleşiyorduk. Ben herşeyi ona açıkladım. Tabi pınara teceavüz etmem hariç. O da çok üzüldü ve sevgilisiyle antalya travesti arasındaki sorunları anlatmaya başladı. Içtikçe de aptallaşmaya başladı. Ve dedi ki ” evren bana sikiş teklif etti ama ben kabul etmedim. ” Şok oldum ama o konuşmaya devam ediyordu.
“Evlenene kadar asla sikişmicem”neyse dedim ama gözüm onun penyesinin içine kaydı memebaşı görünüyordu. Sikim patlıcan gibi olmuştu. O sarhoş olup sızınca faaliyete geçmeye karar werdim! 30 Dakka sonra benim yatağımda yatıyordu ben de yanına uzandım ve yarrağımı bacaklarının arasına saldım o kadar tahrik olmuştum ki 1 dakkada boşaldım. Ve sızdım.
Sabah baktım ki yarraam bacağına yapışmış ve canım çok tatlı bi biçimde acımaya antalya travestiler başlamıştı. Uyku numarası yaparak beqledim. Lara uyanıp kalkınca eli birden amının yanına gitti ve attırdığım yeri elledi şaşırıp “allah allah” dedi ve fazla önemsemedi. Kahvaltıdan sonra plaja indik.
Gözlerime inanamadım tangasının deseni pınarınkiyle aynıydı. Uzanıp onu yağlamamı istedi bende her yerimi diye sordum tabii deyiverdi. Ve bikinisini çözdü ben de her yeri yağladım. Ama artık bıkmıştım baş ağrımı bahane edip eve gidelim dedim kabul etti. Banyoya birlikte girdik.
Lara saçlarını yıkamamı istedi arkasını dönünce hızlıca mayomu çıkardım gözlerinde sabun olduğu için bakamıyordu. Kafamda yapacaklarımı travesti planladım. İstersen mayonun altını çıkar dedim manyaq mısın ya dedi. Dedim mallaşma zaten kaç defa gördüm götünü noolcak ki. O da harbıi ya dedi.
Mayosunu çıkardı tenİ esmer saçlari uzundu ölçüleri 98 60 90 di ama götü gerİye doğru çikikti yanİ beyler öyle annenİz olsa sİkersİnİz. Boyu 1. 60 Ti. Bu arada kayıp düştü ve bende kalkmasına yardım ederken yarrağım minik göt deliğine değdi. Yeter diye bastı çığlığı artık sok şu yarrağını götüme dedi ama dönüp ağzına alıverdi.
2 Posta aldı ve beni içeri götürdü önce domaldı boşalmama fırsat vermeden kalktı ve amına soktu sikimin etrafı kandan kıpkırmızı olmuştu ama buna değerdi yarrağımı tuttu ve ıki memesi arasında kaydırmaya başladı son darbe feci oldu ağsına boşadım ve artık birbirimize aşık olduğumuzu anlamıştık her yalnız kalmamızda sevişiorz şimdi yanımda oturuyor değil mi aşkım?
– Evet sevgilim
elveda gençler!Gönderen: ReLoaDeD DeViL

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32