hamam sefası(gay)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

hamam sefası(gay)
Bir gün önce gay kanalında chat yaparken tanıştığım birisinden bir hamamın adresini almıştım. Hamamlarda böyle alemler olduğunu daha önce de duymuştum ama arkadaş burasından çok emin konuşuyordu. Ben de merakımı yenemedim. Ne de olsa aylardır belki de yıllardır düşlediğim bir fantezimi gerçekleştirme fırsatı bulacaktım. Hamamın oturduğum yere uzak olması benim daha da rahat olmamı sağlayacaktı, tanıdık biriyle karşılaşma ihtimali yok denecek kadar azdı.

Ertesi gün arkadaşın verdiği adresten hamamı buldum, işyerlerinin arasında bir yerdi. Girişte paramı verip peştamalımı aldığımda kapıdaki görevli beni uyardı. “Peştamalını ortada açmak yasak haberin olsun” dedi. Sanırım doğru yere gelmiştim. Kıyafetlerimi torbaya koyup emanete teslim ettikten sonra peştamalımla içeri girdim. İçeride “orta” denen göbektaşının da olduğu bir alan ve kenarlarda ikişer kurnalı küçük kabinler vardı.

Kabinlerin bazılarından iniltiler geliyordu. Ortada boş bir yer bulayım diye gezerken önünden geçtiğim kabinlerden birine göz attım. İçeride dizlerinin üstünde 40 yaşlarında kıllı ve göbekli bir adam benim yaşlarımdaki parlak bir genci dörtayak pozisyonuna getirmiş yavaş yavaş beceriyordu. Gencin o halini görünce kendimden geçtim. Umarım ben de onun kadar mutlu olabilirdim.

Boş bir kurnanın kenarına doğru oturuyordum ki yan tarafta yıkanmakta olan 30-35 yaşlarında birisi bana “Hoşgeldin birader” dedi. Ben ürkekçe hoşbulduk deyince “İlk defa mı geliyorsun” diye sordu. Demek ki buraya müdavim olunuyordu. Ben de “evet, ilk” dedim. Sonra biraz sağdan soldan bahsetti. Sonra “ben bacaklarımı filan yıkıyacam burada peştemal açmak yasak gel bi kabine gidelim sohbetimizi orda ederiz” dedi. Bu teklife sevinmiştim adam resmen bana göz dikmişti. “olur” diyerek onu takip ettim.

Boş kabinlerden birine girdik ve muşamba perdeyi çekerek bizi gözlerden uzak kıldı. İçeride karşılıklı iki kurna yer alıyordu. Biz de karşılıklı oturduk. “Bu hamam güzel bir yerdir, burada iyi akadaşlıklar kurulur” diyerek peştamalını açtı. İnik olan erkekliği iki bacağının arasından aşağı sarkıyordu. Hafif kalınca ve kesinlikle çok güzeldi. Gözümü alamayınca “ne o bakakaldın” diye sordu. “Çok güzel…” diyebildim kısık bir sesle…

“gel yakından bak” diyince kalkıp yavaşça gittim ve yanına oturdum. Ellerim erkekliğine değince içimde ılık kıpırdanmalar oldu. Derken o da bir eliyle ıslak peştamalım üstünden kalçamın yanını okşamaya başladı. “Tadına bakabilir miyim?” diye sordum masumca. “Tabi ki” diyince kalkıp önüne, iki bacağının arasına oturdum.

Aleti hala inik ama haşmetliydi. Önce başını hafifçe iki dudağımın arasına aldım. O yumuşaklığı dudaklarımla hissetmek beni kendimden geçirmişti. Sonra dilimle kasıklarından başlayarak önce yumurtalıklarına geldim. Yumurtalarının içinin lezzetli bir kremayla dolu olduğu belliydi. Sonra tüm erkekliğini ağzıma sığdırdım, başımı yavaşça geri çektim ve aynı işi tekrarladım.

O erkekliğin ağzımın içinde ve dudaklarımın arasında canlanması, gittikçe büyümesi ve ağzıma sığmayacak bir hale gelmesi inanılmazdı. Damarlarıyla ve haşmetiyle kudretli bir silah gibiydi. Bir köle gibi teslim olmuştum o ise keyifle benim saçlarımı seviyor arada memelerimi okşuyordu. “yeter canım, galiba kıvama geldi” diyerek yanaklarımdan tutarak başımı çekti.

Koltuk altlarımdan tutarak beni ayağa kaldırdı. Belimden tutarak çevirdi ve peştamalımı çıkardı. Kendine doğru çekerek kalçalarımın yanaklarını öpüyor ve hafif hafif ısırıyordu. Girişi görmek için iki eliyle yanakları ayırdığında dayanamaz hale gelmiştim. Aklım onun güzel erkekliğindeydi. O parmağıyla girişin etrafında oynadıktan sonra yavaşça girişi zorladı. Dayanamayıp yere çöktüm ve dörtayak halini aldım.

Hamamtasıyla aletinin üstüne bir su döküp ben bacaklarımdan tuttu. Kaçmama engel olmak ister gibiydi ama kaçmaya hiç niyetim yoktu ki. Sonra sanki öper gibi erkekliğini pembe girişime değdirip değdirip çekti. Sonra kalçalarıma su döküp yavaş yavaş zorlamaya başladı. Kendimden çıkan seslere inanamıyordum ama zevkten kendime hakim olamıyordum. Tamamen içime yerleşip kasıklarını kalçama dayadı.

Ben hafifçe kalçamı sallayarak aldığı zevki arttırmaya çalışıyordum. Bir yandan eliyle benim yumurtalarımı, erkekliğimi ve göğüslerimi okşuyordu. Hızını arttırarak devam etti.. Adeta kasıklarıyla kalçamı dövüyordu. Onu derinliklerimde hissetmek bana tam anlamıyla becerilme duygusunu yaşatıyor, mutluluktan uçuruyordu. Çoktan boşalmıştım ama o devam ediyordu. O lezzetli sütü kaçırmak istemiyordum.

“tadına bakmak istiyorum” diyebildim sadece. O da “hay hay diyerek” devam etti. Bir müddet sonra içimden çıkarak elime bir sabun verdi. Ben biraz önce beni uçuran eti yıkıyordum. Yıkadıktan sonra elimle devam ettim ve tekrar dudaklarımın arasından geçmesine izin verdim. İçindekini çıkarmak istercesine çılgınca emiyordum. Bana “geliyor” dedi ve bir volkan gibi patladı. O muhteşem lezzet artık damağımdaydı. Sıcacık, koyu kıvamlı bir lezzet abidesiydi.

Kudret pınarından akan süt bitince erkekliği yavaşça indi. Ben ise başımı onun kasığına dayamış hala erkekliğini seyrediyordum. İnik olan aletin ucuna bir kaç damla daha süt gelince dilimle onları da aldım. Kafam hala bacaklarının arasındaydı biraz dinlenmiştik ki kabine 45 yaşlarında iri yarı bir adam girdi. İkimizi o halde görünce ona dönerek “Ooo kapmışsın çıtırı, afiyet olsun” dedi. O ise gayet sakin “ayıp ettin buyur abi” diyerek beni gösterdi. Beni bir mal gibi sunmasına inanamamıştım.

Ama çok da hoşuma gitmişti. Ben daha kımıldamamıştım ki yeni gelen karşımızdaki kurnaya oturdu ve gayet kendinden emin peştamalını açtı. Erkekliği neredeyse deminki erkeğiminki kadardı ama saldırıya hazır bir şekilde hafif kalkmış beni bekliyordu. Ben onu biraz daha azdırmak için hemen yanıbaşımdaki inik aleti şehvetli bir biçimde ağzıma aldım. Bunu yaparken bir bacağımı hafifçe kaldırarak taze becerilmiş kalçamı yeni erkeğime gösterdim. “gel bakalım buraya” diyerek beni çağırdı. Eski sevgilim de beni okşayarak “hadi bakalım diyerek beni karşıya gönderdi.

Deminki erkeklikle oynadığım gibi onunla da oynayacaktım. Ama arkamdakini de unutmuş değildim. Yeni erkekliğin tadına bakarken kalçalarımı kaldırarak sallayarak arkamdakine sinyaller gönderiyordum. Davetimi kabul etmiş olacak ki. Arkama geçip yumuşak aletini kalçalarıma sürtmeye, beni yeniden okşamaya başladı. Yeni erkeğim “dur bakalım sen yaptın sıra bizde diyerek beni ayağa kaldırdı. Bir eliyle erkekliğini tutarak bana “otur bakalım” dedi. Benim hafifçe bükülmemle elleriyle kalçalarımı avuçlayarak kontrollü

bir şekilde nişan aldı. Silah hedefe yönelmişti. Duraklamadan kapımdan içeri girer girmez tüm silahı kınına yerleştirdi. Girip çıkmıyor, beni kucağına oturtmuş bir şekilde altımda kasılıp duruyordu. Onun kasılmalarıyla hafif hafif zıplıyordum. Derinliklerim titriyor yine kendimden geçiyordum. Bir elimle kendi aletimi okşuyordum bu arada eski sevgilim karşımda bizi seyrederek kendini tatmin ediyordu.

Benim durumumu görünce hamamtasıyla geldi ve “içine boşal” dedi. Ben zaten gelmek üzereydim ve onun elindeki hamamtasına boşaldım. O kadar yaklaşmışken onun yeniden kalkmış aletine de dokunmak istedim. Bu arada altımdaki sevgilim coşmuş durmaksızın beni beceriyordu. Eski sevgilimin aletini biraz okşamamla oda lezzetli sıvısını hamamtasına boşalttı.

O iri yarı adam kendinden beklenmedik bir süratle beceriyordu beni. Artık çevremi göremez olmuştum. Yeni erkeğim hamamtasını görünce “ beni bekleyin dedi” ve bir süre sonra beni kalçalarımdan kaldırdı. Eliyle devam ederek hamamtasını istedi ve içine boşaldı. Hamamtasındaki kokteyli tatmak için sabırsızlanıyordum ki yeni erkeğim “yavrum aç bakayım ağzını” dedi. Ben ise ona ben hallederim der gibisinden ellerimi uzatarak hamamtasını aldım.

Yavaş yavaş tadına vararak içmek istiyordum ama tas geniş olduğu için bir kısmı dudaklarımın kenarından çeneme ve göğsüme damlıyordu. En sonunda bitince parmaklarımla önce çenemdeki ve göğsümdeki kremleri sıyırdım ve onları büyük açlıkla bekleyen ağzıma aldım. Sonra da hamamtasının dibinde kalanları sıyırdım. İki erkeğim karşıma geçmiş beni seyrediyorlardı. İlk erkeğim “yine uğra” diyerek kabinden çıktı.

İri yarı olan yeni erkeğim de aletini yıkarken “arayı açma yine bekleriz” dedi. Ben de “merak etmeyin” diyerek eğilerek temizlenmiş erkekliğine bir şehvetli bir öpücük kondurdum. Arkamı dönünce kalçalarımı bir daha okşayıp “çok parlak ve çok tatlısın mutlaka gel dedi” ona “tabii ki” der gibi gülümseyerek nihayet yıkanmaya başladım. Ve damağımda müthiş bir tad arkamda tatlı bir sızıyla oradan uzaklaştım…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32