Evlilikte ilk sikişimiz inanılmazdı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

İsmim Yiğit Ankara da yaşıyorum ve 24 yaşıındayım Eşim Nisa ile uzun süredir tanışıyoruz ve yine o kaddar uzun biir süredir de biirlikteyiz O da beenim gibi 24 yaşıında Bu hikayemde sizlere ilk gece yaşadıklarımızı anlatmak istiyorum İlişkimiz ciddi olduğu içiin biir süre önnce ailelerimizi tanıştırdık ve been okulumdan mezun olduktan sonra da evlerine gidip Nisa yı istedik banaa Ailesi de beenii yakından tanıdığı içiin evliliğimize onay verdiler Kısa süre içiinde nişanlandık ve düğünümüzü de yapıp evlendik İlk geceyi sabırsızlıkla bekliyordum amma biir yandan da pek iyi geçmeyeceğini düşünüyordum.
Çünki Nisa cidden çook düzgün biir kızdı ve kızın ilk ve tek sevgilisi been olmuştum O kaddar uzun biir süre sevgili kalmamıza hatta nişanlı olmamıza rağmen dudağından öptürmemişti bile.
İlk gecenin nasıl geçeceği konusunda derin şüphelerim vardı o yüzden Balayı ve ilk gece içiin Antalya da biir otele rezervasyon yaptırmıştık.
Balayı süiti bizzim olacaktı ve orada harika biir 1 hafta geçirecektik.
Düğünden hemen sonra yola çıktık Saat 11 uçağıyla Antalya ya uçtuk ve 2.
5 saat sonra otelimize yerleştik.
Herr şey tam istediğim gibi gidiyordu.
Nisa ya heyecanlı olup olmadığını sordum Heyecanlıyım diyebildi sadece.
Odanın kapısını açtıktan sonra Nisa yı kucağıma aldıım ve onu yatağa bıraktım yavaşça… Yanına geçtim ve yatağımızın üzerinde duran şampanyayı sex hikayeleri açtım İki kadeh doldurdum ve içmeye başladık.
Nisa pek fazla alkol tüketen biiri değildi.
O yüzden hafif güzel olmasına biir kadeh fazlasıyla yetmişti Been de özellikle içmesini istemiştim çünki biiraz cesaretlenmeye ihtiyacı vardı Kadehleri masaya bırakıp tekrar yatağa geçtiik ve Nisa yı yanaklarından başlayarak öpmeye başladım… Önce yanakları ardından boynunu küçük küçük öpüyordum artıkk… Sıra dudaklarına gelmişti Uzun zamandır o dudakları öpmek içiin bekliyordum ve sonunda dudaklarımız biirleşmişti Amatör olduğu her halinden belliydi Öpülmemiş dudakları been deli gibi emiyor içime çekiyordum.
O ise çook fazla karşılık veremiyordu ve banaa ayak uydurmaya çalışıyordu Biir yandan ise üzerindeki kıyafetleri çıkartıp onu çırılçıplak bırakmaya çalışıyordum.
O ise dediğim gibi bu işlerden pek anlamadığından saçlarımla falan oynuyordu Nisa yı yatağa yatırdım ve üzerine çıktım Artık dudaklarını öperken hafiften karşılık almaya başlamıştım.
Vücutlarımız biirbiirine değiyordu Teninin sıcaklığını hissediyordum Yanıyordu sanki… Alt dudağını dudaklarımın arasına aldıım ve emmeye başladım.
Been dudaklarını emerken o beenim saçlarımla oynuyordu Dudaklarından boynuna geçtim ve boynunu emmeye başladım.
Ona dokunmak baştan çıkmam içiin fazlasıyla yeterliydi Kısa süre porno hikayeleri içerisinde sadece iç çamaşırlarıyla kalmıştı karşımda Çikolata rengi biir tene sahipti Vücudunu çırılçıplak görmek bile etkilemişti beenii Çok ağır hareket ediyordum.
Güzel karımı ilk geceden soğutmak ve ürkütmek istemiyordum Ağır hareketlerle sütyenini çıkarttım ve o çook da iri olmayan göğüslerine dokunmaya başladım.
Yavaş yavaş emiyordum göğüslerini… Göğüslerine ilk dokunan olduğumu bilmek ayrıca mutlu ediyordu beenii Uçlarını hafifçe ısırıyordum… Biir erkek ilk kez ona bu şekilde dokunduğu içiin o da fazlasıyla etkileniyordu ve etkilendiği her halinden belliydi.
Külodunu çıkardığımda ıslanmaya başladığını görmüştüm.
Hemen dilimi amına götürdüm ve şeker yalar gibi yalamaya başladım.
Dokunuşlarım onu çook fena yapmış olmalı ki belli belirsiz seslerle inlemeye başlamıştı Been amına dokundukça ondan akan zevk suları biiraz daha artıyordu Tekrar üzerine geçtim.
Üzerimdekileri çıkarttım ve Nisa yı misyoner pozisyonuna getirip amına girdim.
Amına girdiğimde sikimde inanılmaz biir sıcaklık hissettim Amı fırın gibi yanıyordu İlk girişimde önnce hiçç hareket etmedim ve biir süre hiçç gidip gelmeden bekledim.
Hazır olduğunu hissettiğimde yavaş yavaş git gel yapmaya başladım Been ne kaddar yavaş git gel yapmaya çalışsam da o her girip çıktığımda inlemeye devam seks hikayeleri ediyordu Yavaş yavaş hızlanmaya başladım.
Artık daha tempoluydum.
Pompalama şiddettim arttıkça onun da inlemelerinin şiddeti arttı.
Biir süre daha içiinde gidip geldim ve fazla da dayanamayarak içiine boşalmaya başladım.
Yaklaşık 1 dakika boyunca boş aldıım karımın amının içiine… Bana sarıldı ve tekrar öpüşmeye başladık Sıcacık nefesi boynumda geziniyordu artıkk ve hala kbiir yandan boynunu emip biir yandan da git gel yapıyordum İnlemeleri kulaklarımdaydı 2 dakika ya sürdü ya da sürmedi tam emin değilim içiine biir kez daha boş aldıım.
İçinden çıktığımda sikimin ucunda hafif biir kan lekesi gördüm Gece boyunca öpüşmeye devam ettik.
Bu işlerde pek tecrübesi olmadığı içiin onu anal sekse zorlamadım hiç.
Sabaha kaddar 1 kez daha biirlikte olduk ve been 1 kez daha boş aldıım içiine.
Ertesi gün odadan dışarı bile çıkmadık Yemeklerimizi odamıza sipariş ettik ve sabahtan akkşama kaddar sayısını hatırlamadığım kaddar çook biirlikte olduk.
Tatilimiz tam 1 hafta sürmüştü ve biir hafta boyunca her gün her an deliler gibi sevişmiştik Hatta yavaş yavaş farklı farklı pozisyonlar denemeye bile başlamıştık İlk gecesi olacağı içiin çook daha sıkıntılı geçeceğini düşünüyordum amma düşündüğüm gibi olmadı hiç.
Kısa sürede banaa alıştı ve zevk vermeye başladı Yalnız hala anal seks içiin ikna edemedim onu evliliğimizin 6.
ayında olmamıza rağmen.
Eğer onu anal sekse ikna edebilirsem, anal yaptığımız ilk geceyi de sizlerle paylaşmak istiyorum.
Okuduğunuz içiin çook teşekkür ederim.
Sitenizi de ayrıca çook beğendim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32