Ev Arkadaşımla Seks

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Üniversitenin son yılında ilk gay ilişkimi yaşadıktan sonra bu tarz ilişkilerim artış göstermişti. Sık sık yeni erkeklerle (gaylerle) tanışıyor ve ev arkadaşımın olmadığı zamanlarda onları eve atıyordum. Tufan hem ev arkadaşım hem de en yakın arkadaşımdı. O nedenle sık sık farklı erkeklerle samimi olmam ve onun olmadığı günlerde evde misafir etmem dikkatinde kaçmamıştı. Tufan 182 boyunda esmer yeşil gözlü çekici bir erkekti. Benim farklı davranışlarım dikkatinde kaçmamasına rağmen, kızlarla olan ilişkilerimi bildiği için şüphelenmiyordu. Fakat o dönem erkek sikmeye alıştığım için kızları ihmal etmeye başlamıştım. Kızlara karşı olan isteksizliğim Tufan’ı yavaş yavaş şüphelendirmeye başlamıştı. Çünkü o zamana kadar hep beraber çapkınlık yapar, her gün nasıl daha fazla kız düşürürüz diye uğraşırdık. Bi süre sonra Tufan şakayla karışık laf çarpıtmaya başladı. Oğlum sende değişiklikler var, ibneleştin mi ne oldu falan demeye başladı. Tufan’ın neden bu konu üzerinde ısrarlı olduğunu merak da ediyordum.

Acaba onun da mı meyili vardı? Böyle bir ihtimal vardı. Çünkü daha önce bir kez grup seks teklif etmiş fakat sikeceğimiz kız vazgeçince hevesi kursağında kalmıştı. Cinsel açıdan esnek olduğu için gay sekse meyili olabilirdi. Fakat kızlara karşı aşırı isteğini ve pantolondan bile belli olan yarak büyüklüğünü düşününce öyle birini bi erkekle seks yapma ihtimali olduğunu düşünmüyordum. Tufan çok rahat bi çocuktu evde çoğu zaman boxerla ya da havluyla gezerdi. Bazen banyodan kendi odasına geçerken havlusunu tam bağlamaz her yerinin görünmesine izin verirdi. Ayrıca sporcu olduğundan fiziği inanılmaz güzeldi. Buna rağmen onunla seks yapmayı daha önce hiç düşünmemiştim. Ta ki onu seks yaparken görene kadar.

Tufan bi gün eve kız atıcağını eğer mümkünse eve gelmememi gelirsem de varlığımı hissettirmememi söyledi. Ben de o gün onları rahat bırakmak için eve gece yarısından sonra geldim. Eve geldiğimde Tufan’ın odasında ışık yanıyordu ve kapı açıktı. Kızın gelmediğini ya da gelip gittiğini düşünerek Tufan’ın odasına yöneldim. Fakat tufan odada yalnız değildi. Kızı altına almış tam bir hayvan gibi sikiyordu. Arkası kapıya dönük olduğu için geldiğimi farketmemişti. Kaslı sırtı ve poposu harika görünüyordu. Poposundaki kıllar terden ıslanmış ona inanılmaz bir seksilik katıyordu. Koca sikiyle pompaladıkça altındaki ufak tefek kız bir yavru kedi gibi inliyordu. Sikimin kalkmasına hakim olamadım. Bir kaç dakika kendimi farkettirmeden izledikten sonra sessizce odama döndüm ve Tufan’ı düşünerek 31 çektim.

Ertesi sabah kız erkenden giyinip gitmişti. Tufan da duş alıp benim odama geldi. Belinde beyaz havlusu sarılıydı ve ıslaktı. İnanılmaz seksi görünüyordu. Dün akşam ne zaman geldin len duymadım hiç dedi neşeli neşeli. İş üstündeydin patırtı yapmadım dedim. Oğlum kapı açık kalmış bedava sinema izleseydin dedi. Ne bileyim lan kızarsın sandım dedim. Merak etme senin için kaydettim dedi. Tufan radyo sinema tv bölümünde okuyordu. Okul için kullandığı bir el kamerası vardı. Daha öncede bir çok kızla seksini kaydetmişti fakat ilk kez izletmek istiyordu. Tv ye kurduk ve izlemeye başladık. Tufan’ı çıplak gördüğüm an sikim taş gibi olmuştu. Bunu farkeden Tufan dur amk daha sikmeye başlamadım diye dalga geçti. Tamamen Tufan’a odaklanmıştım kaslı esmer vucudunu ve zevkten dönen yeşil gözlerini izliyordum. İzledikçe sikim şahlanıyordu. Bi an farketmeden off yarrağa bak deyivermişim. Ne o lan sikime mi bakıyon karıya mı diye sordu. Oğlum resmen at siki var sende dedim espriye vurarak. Gel seni de sikeyim dedi. Siktir amcık dedim hiç bozuntuya vermeden. Ya bırak amına koyayım altıma yatmak için can atıyosun sanki bilmiyorum dedi. Şaka mı gerçek mi anlamak için gözlerinin içine baktım. Gözlerinde beni sikmek isteyen bir bakış vardı. Eli sikindeydi. Şaka yapmıyorum evde ne haltlar çevirdiğini biliyorum dedi. Altına yatmadığın erkek kalmamış dedi. İtiraf etmenin zamanı gelmişti. Tamam erkeklerle yatıyorum ama ben sikiyorum onları dedim. Tamam işte herşeyin bir ilki vardır dedi. Beni mi sikcen Tufan dedim. Cevap vermeden ayağa kalktı ve eşofmanını indirdi. Karşımda kocaman bir yarak duruyordu. Pis pis sırıttım. İStersen ben soyarım dedi. Pijamalarımı çıkarttım. Sadece boxer kaldı altımda. Onu da ben çıkarayım dedi. Yavaşça sıyırdı. Beyaz yuvarlak götüm meydana çıktı. Delik çevresinde ince açık renkli kıllar dışında çok kıl yoktu. Kıllı ama diye uyardım. Erkek sikmenin tadı ordan gelir herlade dedi, kız gibi olsan sikmezdim. İçime alamam ama dedim. Dur acele etme zaten dedi. Diz çöktü ve kıllı götüme ilk dil darbesini attı. Yalayacağını tahim bile etmemiştim. O neden götüm ayrık değildi. Ama dilini araya sokması daha da zevklendirdi beni. O götümü yavaş yavaş yaladıkça ben daha da domalıyordum. Bir süre sonra dilini dudaklarını dişlerini ve nefesini deliğimde hissediyordum. Elim sikimdeydi ve sikim zevk suyundan sırılsıklam olmuştu. 15 dakikadan fazla yaladıktan sonra bu kadar yalamak yeter diyerek ayağa kalktı ve koca sikinin başını deliğime sürtmeye başladı. Kaygan deliğim onun sikine inanlmaz bir zevk veriyordu. sikinin kafasını taşaklarımdan kuyruk sokumuma doğru aşağı yukarı sürtüyordu. Çok zevk alıyordum ama içime alamayacağım kesindi. Sikinin kafasını hissettikçe bacaklarım titriyordu. Bir süre sonra titreyerek boşaldım. Oğlum ne yaptın daha sikmedim bile ne bu acele dedi. Biraz sinirlenmişti. Git elini yıka gel dedi.

Döndüğümde koltukta oturmuştu. Ön tarafından resmen bir gökdelen yükseliyordu. Benimkinden en az 4 cm uzundu siki. Gel hadi kucağıma dedi. Üzerine oturmam mümkün değildi. Bacağına oturdum ve dudaklarıma yumuldu. Resmen sevgili gibi sevişiyorduk. Zevkten yanaklarımı çenemi boynumu ısırıyordu. Sakallarımız birbirine sürtüyor ve inanılmaz haz veriyordu. Ben öpüşmenin verdiği zevkle kendimden geçtiğim bi esnada beni hafif kaldırım sikinin üstüne oturttu. İnanılmaz bi şekilde kafası tam deliğime denk geldi ve oturmanın hızıyla kafasının büyük bölümü deliğinin içindeydi. Kıpırdama dedi. ve milimetrik hareketlerle sikini yavaş yavaş götüme yerleştirdi. Bu esnada sikim kıllı ve kaslı göbeğine değiyordu. Göbeği zevk suyumla ıslanmıştı. Bu beni tahrik ediyordu. Bi süre sonra sikinin yarısı içimdeydi. Diğer yarısının girmesi zaten mümkün değildi. Acıdan zevk alıyordum. Sert erkekler gibi sikişmek yakışırdı bize çünkü 😀 İçimde git geller başladı ama çok rahat sokup çıkaramıyordu. O nedenle içimden çıkmadan koltuğa yan yatıp kaşık pozisyonu aldık. Bacağımı koltuğun üstüne atarak daha rahat gidip gelmesini sağladım. Beni bi taraftan sikerken diğer taraftan da elleriyle göğüs uçlarımı sıkıyor bazen de taşaklarımı avuçluyordu. Bütün bunlar olurken hala iki arkadaş gibi birbirimize kanka diye hitap ediyorduk. bir gece önce yaptığı seksin etkisiyle boşalması gecikmişti. Götüm iyice tahriş olduğu için bitkin bi şekilde boşal artık dedim. Ama ne yazıkki boşalamıyordu. Hayvan gibi solumaya başlamıştı artık. İstersen ayakta devam edelim dedi. Beni duvara dayadı ve içime girdi. O güne kadar hiç bir kızı o kadar hızlı sikmemiştim. Bi an bağırsaklarımda hissettiğimi hatırlıyorum. Bi süre öyle siktikten sonra içimden çıktı ve ağzına al dedi. Siki götümden çıktığı için biraz tiksindim amao an o zevki bozmamam gerekiyordu. Ağzıma aldım daha henüz başını yalarken ağzıma boşaldı. İkimiz de rahatlamıştık. Gidip ağzımı çalakaladım. Kanka canın yandıysa kusura bakma dedi. Hiç birşey olmamış gibi arkadaşlığımıza da kızlarla ilişkilerimize de devam ettik. Fakat bu yaptığımız seks son seks değildi 😀 (Devamı var)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32