Eski nişanlımla telefon fantezilerimiz

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Eski nişanlımla telefon fantezilerimiz
Selam hikaye severler.Eski nişanlımla telefonla fantezilerimi isteyenler için. Bir örnek paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz….

+Şimdi aşkım seninle ormandayız ama birbirimizi tanımıyoruz. Sen avcısın ben de öyle dolaşmaya çıkan birisiyim.

-Hmm bu daha heyecanlı gibi duruyor. Eee aşkım.?

+Ben ormanda gezerken karşıma bir kurt çıkıyor ve kaçmaya başlıyorum. Bir yandan da çığlık atıyorum “İmdat kurtarın beni…” sen de o sırada yakınlarda olduğun için hemen koşarak sesimin geldiği yere geliyorsun. Ben bir ağaca tırmanmış çığlık atmaya devam ederken sen yavaş hareketlerle beni farkedip sakin olmamı söylüyorsun. Bu sırada kurt seni farkedip sana doğru geliyor ve sen tam tüfeğini doğrultup ateş edecekken üzerine atlıyor.

-Naptın aşkım daha sikişmeden öldürdün beni.. 🙂

+Dur aşkım ya içine etme… Kurt üzerine atlayınca sen yere yığılıp kurt ısırmasın diye boğazını sıkıyorsun. Takatin kalmayacak gibiyken bir anda bıçağını çıkarıp kurdun boğazını kesiyorsun ve kurt ölüyor ama bu sefer de her yanın kan  oluyor. Ben sana yaklaşıp “İyi misiniz beyefendi?” diyorum. Sen de “İyiyim iyiyim sağol. Sizin bişeyiniz yok ya hanımefendi?” diyosun. “Yok yok iyiyim çok teşekkür ederim. Hayatımı kurtardınız. Size olan borcumu nasıl öderim bilmiyorum. İsterseniz eşimi arayıp istediğiniz bişey varsa alabiliriz. Eşim zengin bir iş adamı.” “Yok canım ne  isteği insanlık görevimiz.”

-Yuh be aşkım ne evlisi yaa..?

+Bu sefer de öyle olsun bebeğim nolacak ya?

-Tamam tamam hadi devam…

+Peki… “Tamam ama izin verin bari üzerinizdekileri yıkayayım yakınlarda bir dere olacaktı.” “Zahmet olmasın size?” “Yok canım ne zahmeti olsun. Elime mi yapışacak. Hem siz hayatımı kurtardınız. Bu yanında incir çekirdeği bile olmaz.” “İyi madem öyle olsun.” Seninle dere kenarına  gidiyoruz sonra sen bir ağacın arkasında soyunup elbiselerini bana veriyorsun. Tabi ben seni görmüyorum. Sonra elbiseleri yıkıyorum ama benim de elbiselerim ıslanıyor ve içim gözüküyor. Sen bana farkettirmeden bana bakıyorsun ve etkileniyorsun. Ben vücudumun tüm hatlarının belli olduğundan habersiz senin yanına geliyorum….

-Hayatım on numara ben deliricem boşalmak üzereyim..

+Sabret Aşkım yaa..

-Eee devam et bari. .

+Sonra sen “Hanımefendi her yeriniz ıslanmış.” diyorsun. Ben bakıyorum ki hatlarım bello oluyor ve hemen görünen yerlerimi elimle kapatmaya çalışıyorum. Sonra senin ağaç arkasından beliren sikini görüyorum ve tahrik oluyorum. “Ohhh ne güzelllll…” diyorum. Sen de “Pardon hanımefendi anlayamadım?” diyorsun. Ben ” Şurada bir çiçek var da onu diyorum.” “Bu çiçek mi?” diyerek bana sarı kantoron bitkisini gösteriyorsun ve onu koparıp bana veriyorsun. Tabi ben vücudumun gözüktüğünü unutmuşum ve sikini düşünmeye başlamışım. Arada sohbet ederken biraz zaman geçmiş ve elbisen kurumuş. Seni evime davet ediyorum ve sen istemesen de ısrarlarıma dayanamayıp geliyorsun.

-Off bebeğim çok uzun oldu yaa…

+Sabret Aşkım az kaldı finale yaklaştık… Sonra eve vardığımız da kocam evde oturmuş TV seyrediyordu. Seni görünce karşıladı ve oturup sohbete başladınız. Işte nasıl karşılaştığımızı ne işle uğraştığınızı falan anlatırken. Ben kocamın işaretiyle mutfağa gidiyorum. Kocam sen aranızda şöyle konuşuyorsunuz: “Bak dostum sen iyi birine benziyorsun. Karımın hayatını kurtardın. Bunun için sana minnettarım. Aslına karımı ben senin av sezonu için ormana geldiğini bilerek gönderdim gezmeye. Ama kurtla karşılaşması tesadüftü. Hesapta olmayan birşeydi fakat işi kolaylaştırdı.” ” Ne işi pardon?” “Anlatacağım dostum. Bak şimdi… Ben karıma evlendiğimizden bu yana yaklaşamadım.” “Nasıl yani? O senin karın..” “Hayır dostum öyle değil bak yaklaşmaktan kastım… nasıl söyleyeceğim bilmiyorum ama sana güvenebileceğimi bildiğim için söylüyorum. Ben iktidarsız biriyim ve karımla hiç sikişemedim. Tabi ona çocuk da veremedim. Biz aramızda karar aldık ve üvenilir birini bulursak onunla beraber olmasını istedik. Böyle birini bulmak zordu. Ama sen karımı o seksiliğiyle görmene rağmen ona dokunmadın. Bu seni güvenilir biri yapar.” ” Ne yani bana karınla birlikte olmamı ve ona bir çocuk vermemi mi istiyorsun?” “Evet dostum. Bu benim için utanç verici ama başka çaremiz yok. Güvenebileceğimiz kimse yok. Ben bir iş adamıyım ve adım bu şekilde yani iktidarsız olarak çıkarsa itibarım zedelenir.” ” Peki ama bir şartla.” ” Neymiş o?” “Karınla istediğim zaman sikişirim.” “Memnuniyetle. Sen yeterki bize bir çocuk ver. Sana istediğin her şeyi veririm.” diyor ve kocam bana sesleniyor. “Karıcım gel. Bizim iş tamam. Ama dostumuz istediği zaman seninle sikişmek istiyor ne dersin?” “Sen kabul ettiysen benim için sorun değil kocacım.” diyerek tebessüm ediyorum ve seni yatak odasına davet ediyorum.

-İşte beklenen an…

+Aynen Aşkım ben bayağı sulandım anlatırken bile seni içimde hissetmek istiyorummm…. Neyse… yatak odasına çıkıyoruz ve sen beni duvara yaslayıp dudaklarıma yapışıyorsun. Aynı zamanda da üzerimi soyuyorsun. Ben o sırada halen bakire olduğumu ve canımı yakmamanı söylüyorum. Sen endişelenmemi ve kendimi sana bırakmamı söyleyip beni yatağa yavaşça bırakıyorsun ve amımı yalamaya başlıyorsun. Daha yeni ağda yapılmış pespembe amımı yalarken ben kasılıp boşalıyorum. Sen gelen suyun hiç birini ziyan etmeden ağzına alıp benim ağzıma boşaltıyor ve benimle beraber hem yutup hem de öpüşüyorsun. Sonra sen doğrulup sikini ağzıma vermek istiyorsun ama ben bunu nasıl alacam diyerek sana şaşkın bir ifadeyle bakıyorum. Sen ağzımı açıp bana bırak diyorsun ve ağzıma alıyorum. Acemiliğim seni azdırıyor ve sen kafamı tutup hızlı hızlı ağzımı sikiyorsun. Ben boğulacak gibi oluyorum ve öksürmeye başlıyorum. Sen sikimi ağzımdan çekip nefes almamı sağlıyorsun ama ben beklemeden tekrar ağzıma alıyorum vee sen ağzıma boşalıyorsun. Tüm döllerini israf etmeden yutuyorum. Sonra sen amımın önüne geçip sikini sürtüyorsun. Ben de iyice azmış ve ıslanmış bir şekilde senin içime girmen için yalvarıyorum. “Nolur sok onu içime nolur sik beni. Acısa da umrumda değil. Hadi yıllardır bekliyorum bu anı hadiii…” “Demek yıllardır bekliyorsun. Ozman al bakalım…” “Ahhhhh… amımı yırttınnnn…” ” Bunu sen istedin küçük oruspu seni… Ama alışırsın merak etme.” Diyerek hızlı hızlı sikmeye devam ediyorsun. Amımdan kanlarla beraber suyum da geliyor. Sen bunu farkedip iştahla daha hızlı sikiyorsun. Sonra ben alışmış bir şekilde seni yatağa uzandırıp üzerine ters çıkıyorum ve öylece götüm sana dönük bir şekilde sikişmeye devam ediyoruz. Sen kalçalarıma şaplak ata ata kıpkırmızı ediyor ve “Ne güzel kalçaların varmış senin kız oruspu.” “Bundan sonra hep senin onlar mmm…. Doyur beni… sik beni… Bana yarak ver başka bişey istemiyorum. Bundan sonra benim kocam sensin.” “Peki asıl kocan?” “O sadece kağıt üzerinde…. Ama sen benim üzerimde ve içimdesin. Ohhh… ahhhh… tapıyorum yarrağına sik beni siikkkkk….” “Bundan sonra seni hep sikecem. Hatta kocanın karşısında bile çatır çatır sikecem seni..” “Ohhh çok iyi evet sik beni her türlü sik. Yeterki beni yaraksız koyma… off… ahhh.. geliyorum evetttt….” diyerek boşalıyorum. Sonra sen boşalacağın zaman beni altına alıp sikini amıma köklüyorsun ve son darbeyi sonuna kadar sokup içime sıcacık döllerini akıtıyorsun.

-Offf bittim ben hayatım…

+Ben de aşkım 3 kez orgazm oldum. Ayy bu kadar yeter takatim kalmadı.

Bir fantezimiz böyleydi arkadaşlar. Diğerleri için yorum yazın ben de hatırladığım kadarıyla yazayım. Görüşmek üzere.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32