Cuckold Çiftler İçin Öneri ve Fanteziler

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Cuckold Çiftler İçin Öneri ve Fanteziler
Cuckold Çiftler İçin Öneri ve Fanteziler

Bu yazımızda cuckold çiftler için güzel fantezileri derliyoruz. Eğer cuckold değil ve ara sıra eşinizle birlikte threesome veya farklı seks gruplarını deniyorsanız siz de bu fantezileri deneyebilirsiniz.

Daha önce yazdığımız evli çiftler için seks fantezileri yazımızı mutlaka okuyun. Cuckold nedir? yazımızıda okuyabilirsiniz.

Teşhirci Olun

Mekandaki en seksi kadın siz olun olmasanız bile garson yanınıza geldiğinde yukarıdan göğüsleriniz görmeli ve ona daha rahat görmesi için pozisyonlar vermelisiniz.

Belki de karşınızdaki masalarda oturanlar bacaklarınızı seyrediyor ve siz de her saniye eteğinizi daha fazla yukarı çekiyorsunuz. Sınır yok istediğiniz yerde durabilirsiniz.

Deniz ve plajda eşinizin yanında üstsüz güneşlenebilirsiniz.

Telefon Açın

Başka biri veya birileri ile birlikte olurken sizin çığlıklarınızı eşinizin duyması için ona telefon açın ve olan biteni ona dinletin.

Belk**e görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Ağzınız dolu olsun.

Eşinizi Bekletin
Başka bir partner ile bir buluşma noktası ayarlayın, eşinize adreste kısa bir süre işinizin olduğunu söyleyip onu arabada bekletin. Daha sonra partnerinizle buluşacağınız evin önüne gelip koşarak onunla bu işi halledin. Tekrar arabaya bindiğinizde eşinize anlatırsınız, belki ağzınızın tadından anlayabilir veya iç çamaşırlarınızın olmayışından.

Belki de tanıştığınız birisiyle seks yapmaya otele gidiyorsunuz. Eşiniz lobide sizi bekleyebilir. Daha sonra olan biteni anlatabilirsiniz.

Ona Sürprizler Yapın

Dolu prezervatifler, vajinanızın içinin sperm ile dolu olması veya eve geldiğinizde yorgun olmanız onu heyecanlandırabilir.

Biseksüelliği Deneyin

Biseksüellik karşı cins için oldukça heyecan verici bir durumdur. Kadın kadına öpüşmeler, sevişmeler veya kendi cinsinizle telefonda seks ile başlayıp yatakta 3 bayanın sevişmesi ile devam eden bir süreçte eşiniz tanıklık edebilir veya sadece sizden dinleyebilir.

Beraber yaptığınız bir seks etkinliğinde karşı cinse oral yapabilirsiniz.

Eşiniz yanınızda yokken de bunu yaparak ona video ve fotoğraflar gönderebilirsiniz

Grup Sekslere Katılın

Özellikle Hollanda, Fransa, Tayland gibi seks turizminin olduğu yerlerde grup seks yapabileceğiniz evler, genel evleri mevcuttur. Eşiniz ile bu tarz yerlere mutlaka gidin.

Tost

Double penetration nedir mutlaka öğrenin. İki erkeği aynı anda içinize almayı deneyin. Bunun zevki çok farklı olduğundan alışkanlık yapabilir ve üst üste boşalabilirsiniz.

Arabayı Etkin Kullanın

Arabayı eşiniz kullanırken arka koltukta yaramazlıklar yapabilirsiniz. Veya camdan kafanızı çıkartarak hiç tanımadığınız bir adama sakso çekebilirsiniz.

Çoklu Partner ve Grup Seks

Kesinlikle iki erkekten fazlasını hak ediyor olabilirsiniz. Herkes sırasını bilecek ve sizi doyum noktasına ulaştıracak.

Tatil

Onu tek başına veya yakın bir arkadaşıyla tatile gönderin.

Özellikle kadın kadına gidilen tatillerde çok farklı sırlar açığa çıkabilir ve şehvet dolu tatil günleri eve dönüldüğünde eşi azdırabilir.

Onu Siz Hazırlayın

Onu iç çamaşırından dış giyimine kadar siz hazırlayın ve partnerini siz bulun. Tam karşısındaki koltukta siz de mastürbasyon yaparak boşalabilirsiniz.

Eşinizi giydirirken vücuduna uygun elbise ve iç çamaşırları giydirmeniz, fazlalıklardan kaçınmanız gerekmektedir.

Gözlerini bağlayın.

Sizinle sevişirken gözleri bağlı olsun ve aniden odaya bir veya birden fazla kişi girerek olayı grup sekse çevirin. Belk**e odaya girenlerden bazılarını tanıyor fakat gözleri bağlı olduğu için onu tanıyamıyor.

Onu Gizlice İzleyin.

Belki odadaki bir kamera sayesinde belki gardırobun içinden belki de anahtar deliğinden onu başkalarıyla ilişkiye girerken izleyin ve bunun farkında olsun. Misafirinize söylemeyin.

Ona Videolar Gönderin

Seviştiğiniz erkeklerle çektiğiniz kısa videoları o işteyken ona gönderin. Belki bir grup belki bire bir seks belki kendi cinsinizle ateşli bir sevişme.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32