Canım Kayınvalidem 18

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Canım Kayınvalidem 18
Kaynanam gözümün önünde ellerimden kayıp gitmişti. O gece misafirler gittikten sonra biraz oturduk kaynanam çok neşeli görünmeye çalışıyordu. Gerçekten mutlu olduğuna inanmam tabi ki imkansızdı. 7 yıldır deli gibi aşık olduğu adamı iki günde sildiğine inandıramazdı beni. Ben de ona bu yaptığını ödetecektim. Deliler gibi pişman olacak diye hırslandım. Aklımdan neler geçmiyordu ki. Hasan’ın kızını sikecektim ve bunu ona bi şekilde farkettirecektim. Ya da ne bilim başka kadınları siktiğimi bilecekti. Sonra düşündüm. Acaba nefret mi eder iyice? Bana bi faydası olacak mıydı?? sakin hareket etmeliyim diye düşündüm. Hasan Bey’in güzel amcıklı canım kaynanamı sikecek olması beni envai çeşit düşünceye sevk ediyordu bu düşüncelerimin önüne geçmem gerekir diye düşündüm. ”Ben yatacağım size iyi geceler” deyip dişlerimi fırçalamak için banyoya doğru ayağa kalktım. Eşim ”ben de yatacağım anne” dedi. Kaynanam ”Benim uykum yok kızım televizyon seyredeceğim biraz Allah Rahatlık versin” dedi….

Banyoya girdim önce bi traş oldum, ardından ılık bi duş aldım ve dişlerimi fırçaladım. Bu arada yarım saat geçivermiş tabi. Yatak odasına girdim eşim çoktan uyumuştu. Altımdaki eşofmanı çıkarıp bol şortumu giydim. O an salondaki kaynanam aklıma düştü. Benden kaçıyor olması beni daha beter azdırıyordu galiba, bilmiyorum. Sikim bol şortumun altından çadır direğini kurdu yine. Yatağın kenarına bekliyordum. Sonra kaynanama verdiği karardan pişmanlık duymasını istediğim bişey yapmak aklıma geldi. Salona geldim kaynanam tv ışığında kanepede uzanıyor televizyon izliyordu. Telefonumu şarza takma bahanesiyle televizyon vitrinini yanına geldim. Tv nin ışığında şortumun altındaki demir kazık gibi ileriye uzanmış sikim beyaz perdede oynuyor gibiydi. Kaynanamın o an sikime bakmıyor olması düşünülemezdi tabi. İşimi özellikle ağırdan alıyor telefonun ekranına falan bakıyordum. Kaynanam dayanamadı

-Oğlum neden odanda takmadın telefonunu şarza, git gel yapmana gerek yoktu.
-Yattığım odada takmak istemiyorum anne. Şarz alırken daha fazla radyasyon yayıyormuş bunlar

Yalana bak sanki daha önce takmıyordum 🙂 Kaynanamın bana laf atmasını fırsat bilip gidip yanına oturdum.

-Senin uykun yok muydu oğlum?
-Kaçtı birden kafamda bin tilki dolaşıyor.
-Hayırdır neymiş kafandakiler

Bu arada gözü iki defa kazık gibi önümde dikilen sikime kaymıştı. tv ışığında farketmeyeceğimi sanıyordu. Kaynanam ben banyodayken taytını giymişti üzerinde de gömlek vardı. Ben de onun bacaklarına bakıyordum. Ama onun gibi çaktırmadan değil açıktan.

-Senin evlilik olayına kafam takıldı. Ne bilim tuhaf geldi bana kaldıramıyorum. Ama bi taraftan da annem mutlu olacaksa sorun yok diyorum, ne bilim işte

Sanki karı koca gibi sevişen sikişen biz değildik günlerdir. Bir anda kaynana damat rolüne girmiş ve yaşadığımız ilişkiyi yaşamamış gibi yapıyorduk.

-Sen beni mi düşünüyosun,
Deyip bana baktı ve güldü. O an dudaklarına yapışıp elini de sikimin üzerine koyup avuçlatarak öpesim geldi. Bacağımı biraz açıp bacağına değdirdim. Belki elini yanlışlıkla da olsa sikime değdirir diye. Ben bu kadını ne kadar arzuluyordum böyle. Kendime şaşırıyordum. Bacağını çekmedi.

-Seni düşünüyorum tabi. Peki sen mutlu olacağına inanıyor musun?

Gözlerime baktığı gözlerine çekti karşıya balktı. Derin bir iç çekti. Biraz bekledi ve ”bilmiyorum” dedi.

-Nasıl bilmiyorsun anne. böyle bi karar bilmiyorum diye verilir mi?

Bunu söylerken yanına iyice yaklaştım. Vücudu vücuduma temas ediyordu. Elimi omzundan attım diğer omzunu elime aldım. Göğüsleri yandan vücuduma değiyordu şimdi.

-Bazen duygularınla değil mantığınla hareket etmen gerekir hayatta. Ben de şu an tam olarak böyle yapıyorum. Bana göre şart oldu .

Yandan yüzüne yaklaştım hafif öptüm. Elimi omzundan koluna doğru kaydırdım parmaklarım göğüne değiyordu.

-Ne demek duygularımla değil mantığımla hareket ediyorum. Yemişim mantığını. Kesinlikle duygularının peşinden git. Yapma mutluluğu seç
Yine gözlerime baktı öylece. Bişeyler anlatır gibiydi. Ama konuyu açmıyordu bir türlü. Açacağını da sanmıyordum zaten ömür boyu. Onu içine atmıştı. Şu çarşafın üzerideki dölleri ve banyodaki saçları…
Bakışları çok şey anlatıyor ama kendisi o konuyu hiç açmıyordu. Duygularımla hareket ettim de ne oldu sanki der gibiydi. Ama ben ısrarla ve pişkin pişkin o olayı kabullenmez hareketlerle kaldığım yerden devam ediyordum.
-Yapma anne seni çok seviyoruz. Pişman olacağın bişey yapma.
-Pişman olacağı şeyleri insan hayatta bile bile yapar çoğu zaman oğlum.
-Katılmıyorum. Pişman olacağın şeyi bilerek yapmak değildir o. O an yapmak istediğin ama sonradan pişman olduğun şeylerdir.
-Peki senin var mı böyle o an yapmak istediğin ama sonradan pişman olduğun bişey

Serabı soruyordu. çok zeki idi bu kadın. Okuduğu kitaplar zekasını zehir gibi yapmıştı.

-Var tabi ki….

Dedim ama dediğim an pişman oldum. Çünkü resmen itiraf etmiştim yaptığım işi. Ama sonradan telafi etmek istedim.

-Geçen yıllar insana öğretiyor o anda bilemiyorun pişman olacağın şeyi.

Sanki geçmiş yıllarda yaşadığım şeylerden bahsetmiş gibi kıvırmıştım birden. Tabi yemedi muhtemelen. Bir anda sağ elini bacağıma koydu hiç beklemediğim bi hareketti. Öylece sohbete devam ediyorduk. Bacağımı okşuyor ve ayaktaki sikimin dibine kadar getiriyordu elini sürterken. Ben de elimi bacağına attım . Taytının üzerinden okşuyordum. Ben biraz okşamadan sonra amınınn üzerine getirdim elimi ve elimin tamamını üzerine koyarak avuçlayıverdim birden. O an bişey söyleyecekti tam ama söyleyemedi başını biraz geri atıp gözlerini kıstı. Diğer elimle bacağımı sikimin köküne kadar okşayan elini tuttum ve sikimi avuçlattım. Şimdi benim elim amını avuçluyor onun eli sikimin başını tutuyordu ama hareket ettirmiyordu elini. Ben amını daha fazla okşayarak amının dudaklarının arasına iki parmağımı sürtmeye başlayınca gözlerini iyice bayıltarak sikimi avuçladı birden. Ve başından gövdesine doğru sıvazlama ya başladı. Şimdi loş ışıkta birbirimizi avuçlayarak masturbasyon yaptırıyorduk. O yavaş yavaş sıvazlıyordu sikimi ama ben onun amına tam bir masturbayson yapıyordum. Amını komple avcuma doldurup okşuyor, parmaklarımı arasına sürtüyor, tek parmağımı amının içine doğru sokmaya çalışıyordum taytının üzerinden. Yatak odasınını kapısı kapalıydı. Eşim herhangi bir şekilde uyanıp salona gelecek olsa sesini duyacaktık ışığı da görecektik. Ama yine de biraz tedirgindik tabi. Sikimi şortumun arasından çıkarıp eline vermek istedim ama tedirginlikten yapamıyordum. Sikimi başından köküne kadar okşamaya başlayınca yüzünü öptüm ve dudaklarına uzandım. Çekmedi. Dudaklarını yandan öpmeye başladım. Sonra başımı biraz önüne doğru getirip dudaklarını önden yalayarak dilleyerek öpmeye başladım. Kaynanam sikimi sıkıyordu zevkten. Dudakları ve diliyle karşılık veriyor, dilime dilini sürüyor yer gibi emiyordu. Kaynanamın kısık iniltileri o an deli gibi sikişmek istediğinin kanıtıydı. Ben de tatlı amına girmek için can atıyordum ama yapamazdık çok riskliydi. Kaynanam Bacaklarını açıp kapamaya başladı ben amını avuçlarken. O an artık deliridim ve sikimin üzerindeki elini tuttum, sikimi bol paçadan çıkardım ve elini sikime koydum. Sikimin başını avuçladı öylece dudaklarımı somurmaya başladı ama eli fazla hareket etmiyordu. tedirginliğini hissedebiliyordum. Sonra birden elini çekti dudaklarımı bıraktı ve hafif yana çekildi. Gözlerime bakıyordu gözleri kısık. Bu işn sonu kötüye gidiyoruz bu yaptığımız çok riskli der gibiydi. Aslında o an ben de ona hak verdim. Her ne kadar o an yatağa yatırıp taytını dizlerine kadar sıyırıp amına sikimi sokmak istesem de yapmadım. Öylece biraz sakinleşmeye çalışıp sikimi şortumun içine koydum. O da nefesini yavaşlatmaya çalışıyordu. İki dakika sonra ben ”ben yatıyorum bebeğim” deyip ayağa kalktım yüzüne doğru eğilip dudaklarından öptüm. Karşılık verdi öpüşüme. O da ufaktan diliyle yaladı dilimi. ”iyi geceler sana” dedi.

Yatağa yattığım da sikim bayrak direği gibiydi inmiyordu bir türlü. Kaynanam kesin bu gece iki defa amını okşayarak boşalırdı yaşadığımız anın hayaliyle. İyi de bu neydi şimdi. Kaynanam bana artık bir daha asla yüz vermez sanıyordum. Az önce ortam musait olsa çatır çatır siktirecekti kendini bana. Biliyordum. Bu kadın bana da sikime de deli gibi aşık. Nasıl gidecekti Hasan’a aklım almıyordu kafayı yiyecektim. O an hasanı hadım edesim geldi. Kaynanama hem felaket hırslı ve kızgın bi o kadar da şehvetli idim. Şu an yatağımdan kalkıp salona geçip yatağa domaltıp donunu sıyırıp şaplata şaplata sikmemek için kendimi zorluyordum. ”Bu varken ne Hasanı, hasanı nerden çıkarın al al” diye amının dibine kadar sokasım vardı sikimi. Ama işte yanımda eşim yatıyordu. Çok riskli. Baya bi beynimi zorlarken uyumuş kalmışım.

Pazar sabahı yanıma erva geldi baba baba diye uyandırdı beni. Biraz yatakta boğluştuk oynaştık kızımla. Eşim ”kahvaltı hazır şekerler” diye kapıdan bize gülerek bakınca kalktık.

Kaynanamda yine bol bi etek ve üzerinde gömlek vardı. Ne olurdu şu taytlı haline geri dönseydi…

Neşeli bi kahvaltıdan sonra Samsunlular derneğinin keşkek şölenine gitmeye karar verdik. Hem piknik yapacaktık. Hazırlanıp çıktığımızda saat 10 olmuştu. Piknik alanı çok kalabalıktı iğne atsak yere düşmeyecek. Bi ağaç altı zar zor bulup attık kendimizi. Önce çay yaptık kömürde. Müzik sesi geliyordu topluluğun arasından. Sanatçı gelmişti bi kaçtane. Kömürde çaylarımız demlenirken kayınvalidem ”keşkek alıp gelelim” dedi. Eşim” anne siz gidin o zaman ben çayla ilgileneyim erva girmesin kalabalığa” dedi. Kaynanam biraz duraksadı. Sonra tamam dedi.

Keşkek sırasında baya bi kuyruk vardı. Kaynanam sonra mı gelsek dedi. Ben yok çayla iyi gider alalım diye önüme kattım. Kaynanam benle olduğu zaman zorlanacağını biliyordu ve eski günlere dönmemek için çaba sarfettiğini anlıyordum. Ama nafile artık bu saatten sonra ben zorlayacaktım ve bütün kozlarımı oynayacaktım. Kuyrukta arkama geçer gibi oldu kolundan tutup önüme alım. Hafif güler gibi oldu çaktırmadan. Kulağına eğildim ve ”iti var çakalı var önümde dur sen” dedim. Bu sefer gülmesini tutamadı ve tebessüm etti. Gerçekten çok kalabalıktı yığılmalar olmaya başladı daha önümüzde de çok sıra vardı ve ağır ilerliyordu. Arkamdaki amca üzerime doğru abanınca ben de kaynanama arkadan abandım. Eşofmanımın altındaki külotsuz keser sapı gibi sikimi kaynanamın ince feracesinden götünün arasına koydum. Kaynanam önce götünü yana çekecek gibi oldu elimi götünün kenarlarına, beline attım ve sıkıca tuttum. Çok kalabalık oluğu için kimin ne yaptığı belli olmuyordu zaten. Kaynanam kaçamadı haliyle, ya da zevklenip teslim oldu bilmiyorum. Belinden tutarak götünün arasına sikimi sokup çıkarıyordum yavaş hareketlerle. Nihayet canım kaynanamın götünün arasına tekrar sokmuştum sikimi. Artık bir daha hiç olmayacağını sanmıştım. O anın tadını çıkarıyor, belinden tuttuğum elimi arada götüne kaydırarak okşuyordum. Bi taraftan da amına sokmaya çalışırcasına sikimi götünün arasına sokup çıkarıyordum. Artık kaynanam da göt yanaklarını açıp kapayarak sikimi hissetmeye çalışıyordu. Evet, biliyordum bu kadın sikimsiz yapamaz olamazzzzzzz…

Sıra bize gelene kadar 20 dakika kaynanamın götünün arasına sikimi sürtmüş, sokup çıkarmıştım. Kaynanam arada bir gözlerini kısıyor gütünü açıp kapatıyordu zevkten. Ben boşalmamak için arada bir frenliyordum. Önüm mahvolacaktı değilse. Feracesinin üzerinden de olsa kaynanamı tekrar sikmiş olmanın neşesiyle keşkeklerimizi alıp yerimize geçtik.

Muhabbetimiz esnasında ara ara düşünüyordum çay içerken. Acaba vazgeçer miydi evlenmekten. Dün geceki ve az önceki yaptıklarımızdan sonra umutlanabilir miyidim acaba? Bence kaynanam benden intikam almak için inat ediyor değildi. Doğru olanı yapmak için kendini zorluyordu. Yoksa duygularına kalsa benden başka erkek istemiyordu onu anladım. Doğru olanı 7 yıldır neden yapmak istememiş diye kendime sorunca da yaşadığımız olayın ona bir ders olduğunu düşündüğünü anladım. Verdiği bu dersle bana ”artık karını kimseyle aldatma demek istiyordu. Ama karşılıklı böyle bi konuşmamız olsa diyecektim ki ”tamam bundan sonra eşim ve senden başka kadınım yok. Ama sen de kocaya falan gitmeyeceksin” Ama bunlar benim kafamda canlandırdıklarımdı, bilemiyordum…

Akşamüstü eve geldiğimizde herkes yorgun gibiydi. Herkes duşunu aldı, yemekten sonra salonda çay içiyorduk eşime Gülsüm’den telefon geldi. Hasan beyin iki hafta sonraki pazartesi öğleden sonra saat 2 için nikah dairesinden randevu aldığını söylemişti. Kaynanama baktım ama bakmıyordu. Yine sinirlerim tepeme çıkıvermişti. Gülsüm, eşime haftasonu hem gezip görmek için hem de denize girmek için alanyadaki villalarına gider miyiz hep beraber diye sormuş. Eşim bize sordu. Hayır diyecek bi sebep bulamadım tabi ki. Kaynanam da onaylar vaziyette başını salladı. Eşim Gülsüm’e ”tamam güzel olur canım” dedi. Nikah öncesi kaynaşma ve tanışma gezisiydi aynı zamanda. Allah’tan kaynanam nikah öncesi saçını bile gösterecek veya tokalaşacak biri değildi Hasan Beyle. Ben şimdiden böyle düşünüyorsam nikahları kıyılınca ne yapacaktım acaba. Yok ben ya katil olacağım ya da tımarhaneye gideceğim bu gidişle…..

O akşam ortalıkta fazla dolaşmadım sinirim belli olmasın diye. Erken yatıp erken kalktım. Ben saat 7 de uyandığım zaman kaynanam lavabodaydı muhtemelen yeni kalmıştı. Eşim de yarım saat sonra falan kalkardı. Hızlı bi şekilde giyinip çıktım. Kaynanamı görmek istemiyordum akşamdan beri. Sinirim de pek geçmemişti. Kaynanam dış kapının kapandığını duyunca damat beni öpmeden nasıl gider diye şaşırmış ve anlamıştır muhakkak.İşyerimde çay içerken hala sinirliydim. Kaynanama hırsımdan serapla sikişmek istedim. Saat 10 gibi işyerimden çıkıp bi emlakçıdan eşyalı küçük bir daire bulup kiraladım. Serapa mesaj attım. Ne zaman buluşacağımızı sordum. Bugün öğleden sonra buluşalım saat 3 te dedi. Anlaştığımız yerden serabı aldım. Kiraladığım eve geldik. Bu evin yeni tuttuğumu ve buranın daha iyi olacağını söyledim kendisine. Kapıdan içeri girer girmez dudaklarına yapıştım.

Duvara dayadım ve dudaklarını yer gibi öpmeye başladım daha antrede. O da aç gibi saldırdı dudaklarıma. ”ahhhhh ilyassss çok özledim erkeğim seni” deyip pantolonumun üzerinden demir gibi sikimi avuçluyor okşuyordu. Ben de dizlerine kadar gelen elbisesinin altından elimi sokmuş küotunun üzerinden amını okşuyordum. Dudaklarımız dillerimiz yiyişiyor emişiyordu. Bi elimle önünden amını okşuyordum diğer elimi arkasına atmış götünü avuçluyordum. Külotunun üzerinden amını avuçlayıp okşarken külotunu yana çekip parmaklarımı amının içine kaydırmaya başladım. Küçücük amı ıpıslak olmuştu. Dizlerimin üzerine çöktüm eteğinin altına girip külotun kenarından amını yalamaya emmeye başladım. Sırtını duvara dayamış saçlarımın arasına ellerini geçirmiş vaziyette inliyordu ben amcığını emerken. Bacakalarını açtı biraz daha ve ”’ohhhhh sevgilimmmmmmm çok güzeeeelll. Dilinle sik amcığımı” dedi. Göt yanaklarından avuçlayarak dilimi amının içine sokup çıkarıyor, istediği gibi dilimle sikiyordum amını. Götü avuçlarımı dolduruyordu. Okşayıp elledikçe dilimi amının dibine sokmak istercesine zorluyordum. ”’ohhhhhhhhhhh erkeğimmmm” diyordu. Amının tadı çok güzeldi sularını içiyordum serabın amcığının. 10 dakika kadar serabın amını yaladım emdim yer gibi. Zevk suları amından ağzıma akıyordu artık. Ayağa kalktım ve arksını çevirdim hızlıca. Eteğini beline toplayınca bembeyaz küçük yuvarlak götü ortaya çıktı. Duvara ellerini dayadı ve götünü dışarı çıkardı. Fermuarın arsından sikimi çıkardım ve külotunu yana çekerek ıpıslak olmuş amının içine soktum sikimi. Götünün kenarlarından tutup şaplata şaplata amına girip çıkmaya başladım.
– Sevgilimmmm. Dağıt amımı. Çok özledi senin koca yarrağını. Sik aşkımmmmmmm
-Ben de amını çok özledim bebeğim. Çok tatlı amını sikmek. Seni seviyorum serap ohhhhhhh
-Aşkımmmmmm, koca yarraklı kocammmmmm. Duramam ben sensiz. Beni sikmezsen yaşayamam. Sik kocacımmmm
-Sikcem sevgilim. Burası bizim aşk yuvamız. Artık seni bundan sonra yuvamızda hep sikecem ahhhh karıcım…
-Sikişelim erkeğim. Her türlü pozisyonda sik beni. Ağzıma boşal. İlaç kullanmaya başladım amıma boşallll erkeğimmmmmm. Seni çok seviyorum kocacımmmmmm…
-Ohhh küçük amcıklı karıcım benim. Benim sikimle büyüsün bu am bundan sonra.
-Büyüsün erkeğimmmm. Bu am doğru dürüst sikilmedi bunca sene. Budan sonra dilediğin gibi sik. Sike sike parçala bu amımı…ohhhhhhhhhh………
Ayakta 10 dakika şaplata şaplata siktikten sonra elinden tutup yatak odamıza götürdüm. Yatağın kenarına geldik. Elini kemerime atıp pantolonumu aceleyle aşağı indirdi. Sikim önünde fırladı yüzüne. Eğildi dizlerinin üstüne sikimi aldı ağzına. Saçlarının arasına geçirdim ellerimi. İştahlı iştahlı yalıyor emiyordu sikimi. Sikim iki parmağıyla tutup kökünden başına kadar şeker yalar gibi yalıyordu. Sonra eline aldı sikimi biraz havaya kaldırıp taşaklarımı doldurdu ağzına. Hepsini emiyor ve üzerinde dilini gezdiriyordu. Sonra tekrar sikimin başını ağzına soktu, sonra yarısına kadar sokup çıkarmaya başadı ağzına. Ayağa kalktı beni yatağa itti. ben oturdum. Eteğini beline toplayıp külotunu da yana çekip yüzü bana dönük oturdu sikime. Önce yavaş yavaş sonra da hızlanarak oturup kalkmaya başladı sikim amındayken. Dudaklarımız dillerimiz öpüp yalaşıyordu. Sikim amının dibine değiyordu her oturup kalkışında. Götünü iki yana odğru yaydırarak hepsini amına alıyor dibinde hissediyordu. Ellerimle göt yanaklarına avuçlamış zıplamasına yardım ediyordum. Sonra sikim içindeyken öylece durdu ve elbisesinin önündeki üç düğmeyi açtı. Sütyenini havaya kaldırdı ve göğüslerini ağzıma verdi. Sonra yine kucağımda zıplamaya başladı. Ben bembeyaz yuvarlak göğüslerini yalıyor kahverengi kabarmış uçlarını emiyordum amını sikerken.
-Ohhhh aşşkımmmmm. Bu sike nasıl sikilmme ben. O kadar tatlı ki. Delirttin beniiiii
-İstediğin zaman bu sikini al amına sevgilim… İstediğin zaman otur üstüne.
-Sikilcem. Ben bu yarağa doyamam ilyasssss. Beni hep sik erkeğimmmm
-Amın sikimin şeklini alacak karıcım sikile sikile..
-ohhhh ilyassssss ne diyosun delirtmeeeeeeee. aahhhhhhh
Sonra bana sımsıkı sarıldı. Amını kastırdı. Dudaklarımı yer gibi eme eme, dilimi eme eme sarsılarak sikimde boşalmaya başladı
-İlyassssss bittim ilyasımmmmm. erittin beni erkeğimmmmm. ohhhhhhhhh
Kasılmaları bittiğinde ufak ufak götünü sağa sola hareket ettirerek sikimi amıyla vakumluyordu. Dudaklarımı bırakmamış usul usul yalıyor emiyordu. Ben de ellerim götünde okşuyor, ikiye ayırıp amının kenarlarından akan suları götüne ve göt deliğine yayıyordum. Parmağımı küçücük göt deliğine zorluyo ufak ufak sokup çıkarıyordum. Biraz böyle seviştikten sonra indi kucağımden ve yatağın başlığına ellerini dayayıp domaldı

-Gel sevgilim. Böyle sik amımı ve dibine boşal sula amcığımı döllerinle

Önümdeki manzara gözlerimi açmıştı tekrar. Beline eteğini sıyırmış külotunu çıkarıp atmış ve amı götü açılmıştı önümde domalıyordu. Önce göt deliğini dilledim biraz amından akan sularla karışık yaladım emdim. Sonra aşağıdan yukarı amından göt deliğine doğru yalamaya başladım. Götüne amına sırayla dilimi sokup çıkarıyordum. Dayanamadım ve benim malafatı göt yanaklarından tutarak amına geçirdim. Amının dibine kadar soka çıkara şaplata şaplata sikmeye başladım. Boşalacağımı hissettim bi ara geri çektim sikimi. Sikim am dudaklarının üzerindeyken üzerine eğlip göğüslerini avuçlayıp okşadım. Boynunu kulaklarını yalıyor yan dönmüş yüzünden dudaklarını emiyordum. Sonra geri çekilip tekrar sikimi geçirdim amına. Hızlı hızlı amının dibine köklüyordum hepsini.

-oohhh geliyorum karıcımmmmmmm
-Boşal sevgilim. Boşal erkeğimmmmm. Doldur amımı döllerinle ohhhh…….

Götünden avuçlayıp amının dibine sikimi kökleyerek boşalmaya başladım. Dibine kadar bastıra bastıra bırakıyordum ılık ılık. Sikimdeki bütün damlaları amına bırakana kadar yavaş yavaş sokup çıkardım. Sonra ikimizde yanyana uzandık ve yüzlerimiz dönük öpüşmeye başladık. Üstteki bacağını iki bacağımın arasına sokmuştu. Sikim göbeğine değiyordu. Ben de götünü avuçluyor okşuyordum. böylece uyumuş kalmışız….
Bir süre sonra uyandığımda baktım serap hala uyuyordu. Saat 5 olmuştu. Serabı dudaklarından öperek uyandırdım.
– Aşkımmm. Nasıl da uyumuşuz. saat kaç?
– 5 olmuş bebeğim.
-Kalkalım artık. istersen.

Kucağıma alıp banyoya götürdüm. Ayaklarının üzerine bırakıp elbisesini sıyırıp çıkardım. İkimiz de çırılçıplak girdik ılık duşun altına. Duşun altında elleşip yalaşarak sevişip bir posta daha boşaldık. Serabımı istediği yere bıraktığımda saat 6 ya geliyordu. Ben de ordan eve geçtim. Arbada giderken kaynanamdan intikamımın birinic raundunu aldığımı düşünüyordum. Gerçekten sabah çok kızgın ve hırslı idim. Bunun ikinci raundunda Mustakbel babamızın güzel kızı Gülsüm vardı. Gülsümmmm ah gülsüm. Zor bir lokmaydı tabi ama kendime güveniyordum. Bize geldikleri akşam arada bir bana bakışları biraz cesaret vermişti. Belki de o bakışlar artık akraba oluyoruz bakışlarıydı bilemiyorum. Ama gülsümü ayartıp sikemesem bile sikmek istediğimi kaynanama gösterecektim. Sen kendine koca değil bana sevgili getirdin kaynanacım der gibi……..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32