Camdan Teşhircilik – 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Camdan Teşhircilik – 2
Evden çıkmadan evvel içim kıpır kıpır dantelli iç çamaşırlarımı giydim. Meme uçlarım dimdik ve kırmızı bir şekilde amımın suları altımdaki çamaşıra değe değe evden çıktım. Karşı apartmana girdim ve aradığım daireyi buldum, kadın kapıda beni bekliyordu. Çekinerek içeri baktım isminin Selin olduğunu söyledi. Kendimi tanıtıp içeri girdim. Bora da bizi içeride bekliyor deyip beni camın bulunduğu odaya, yatak odasına doğru yönlendirdi.

Yatak odasına girdiğimde, yatakta boxer ı ile yatan genç yakışıklıyı gördüm. Merhaba dedim ve yatağın karşısındaki koltuğa oturdum. Selin, yatağa geçip Bora’nın yanına uzandı. Komodinde çeşitli seks oyuncakları ipler ve kırbaçlar vardı. Bir an gözüm oyuncaklara dalmışken Selin beni yatağa çağırdı.

Öncelikle ortamı biraz gözlemlemem gerekiyordu. Onları biraz daha izleyip zevke gelmek istedim ve Selin ve Bora’ya onlarla bir oyun oynamak istediğimi söyledim. Selin ve Bora ise şiddet içermiyorsa kabul edeceklerini söylediler. Ben ise şiddet içereceği takdirde güvenli sözcüklerinin “yeşil” olacağını ve oyunun kurallarını açıkladım.

Oyunun kurallarından ilki ve en önemlisi:
1. ASLA BİRLEŞME YOK: Boşalmak üzere de olunsa Selin amının duvarlarında Bora’nın sikini hissetmeyecek. Bora’da Selin’in amının sıcaklığında gel-git yapmayacak.

2. 30. DAKİKADAN SONRA SÜRTÜNMEK SERBEST: Bu yüzden telefonumun kronometresini açıp 30 dakikaya ayarlıyorum. 30. dakikadan itibaren Selin amını boranın kalın ve uzun sikine dilediği kadar sürtebilir. Selini’in amının suları Bora’nın zevk sularına karışabilir.

3. ÖNCE HERKES GİYİNECEK. BENİM DIŞIMDA! : Bora altına dolaptan çıkardığı bir jean pantolonu giyecek, üstüne ise keten bir gömlek. Selin ise koton taytı ile beyaz bir t-shirt giyecek. Bu oyunda kıyafet kodu var ama ASLA İÇ ÇAMAŞIRI GİYİLMEYECEK.

4. DİL KULLANMAK SERBEST: Süre kısıtlaması olmadan, kimse kimseye sürtünmeden herkes dilini kullanabilir ancak bir sınır var o da Bora Selin’in amını 5 saniyeden fazla yalayamaz. Selin ise Bora’nın sikini 5 saniyeden fazla yalayamaz.

5. BORA VE SELİN BİRLEŞMEYİ ÇOK İSTEDİĞİNDE OYUN YÖNETİCİSİ TARAFINDAN İSTEK DERECELERİNE GÖRE KIRBAÇ YİYECEKLER: Bora sikini Selin’in ateş gibi amına sokmak istediğinde Selin ise amının Bora’nın sikiyle dolmasını istediğinde bu istek yönetici tarafından 1 ile 10 arası bir puan sisteminde puanlandırılır. Bu istek yöneticiye göre 7 şiddetindeyse bu isteği duyan kişi 7 kırbaç yer.

6. OYUN ESNASINDA YÖNETİCİ OYUN KURALLARINI KENDİ İSTEĞİNE GÖRE DEĞİŞTİREBİLİR VE YENİ KURALLAR GETİREBİLİR.

Bora ve Selin’e bu kuralları açıkladıktan sonra oyuna sadık kalmaları gerektiğini bu nedenle oyunu kabul edip etmediklerini sordum. Selin oyunu kabul ettiğini söyledi. Bora ise gülerek “seni sikmek serbest mi?” diye sordu. Bu soru üzerine Bora’nın oyunu kabul edip etmediğini tekrar sordum Bora’nın kabulü üzerine ağzını bantladım ve oyun başladı!

Önce Selin ve Bora’ya birbirlerine dokunmadan yatağa oturmasını söyledim ve oturdular. Bu esnada yavaş yavaş soyunmaya başladım. Karşımdaki iki insanın da üzerinde kıyafetler vardı.

Devam edecektir.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32