C.H-28

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Asian

C.H-28
Link vermeme gerek yok önceki hikayelere nasıl ulaşacağınız biliyorsunuz.Kaldığımız yerden devam.Burada cinsel hayatım dışında yaşadıklarımı biraz detaylı olarak anlatacağım.Sıkılacaksınız biraz biliyorum ama detaya girmeden anlatırsam anlamı olmaz. Severek okuyanlar için bunun sorun olacağını sanmıyorum bile. Neyse başlayalım.

Her ne kadar ısrar etsem de babam tek başıma eve çıkmama karşı çıkmıştı. Zorla beni yurda yazdıracaktı. Özel bir yurt ayarlamıştık okuluma yakın bir yerde.Yakın bir arkadaşım kazanmış olsaydı onla beraber çıkabilirdim eve .Kız kankalarım dışında hemen hemen tanıdık yoktu onlara da teklif edemedim.Sınıftan arkadaşlarım Nilay ve Esin gene bizim liseden 1 sene önce mezun olmuş aynı zamanda Esinin kuzeni olan bir kız(ismi Fulya) ile yurtla falan uğraşmadan 3+1 ev tutmuşlardı baya kıskanmıştım bu durumu.Whatsapp sınıf grubundan arada gelirim yemek yemeye diye zarf atıyordum çünkü evleri yurduma 5 dakikalık yürüme mesafesi kadar yakındı.

Okulun açılmasına 1 gün kala bütün eşyalarımla birlikte ailemle arabaya doluştuk. Ailem beni yurda yerleştirdikten sonra geri döndü.İzmirin ilçesinde oturduğumuz için İzmire git gelde sorun yaşamazdık.Yurt sahibi kadın oda arkadaşların üniversiteden mezun olacaklar bu sene iyi temiz çocuklar diyerek odamı gösterdi. Odaya girdim eşyaları dağınık bırakıp çıkmışlardı. Eşyalarımı yerleştirip uzanıp Aybükeyi aradım. Ezgi ile dışarıda kafede oturuyorlarmış. Gürültüden pek fazla konuşamadık Ezgiye selam söyleyip kapattım.

Yatakta canım sıkıla sıkıla oyalandım. Akşam olunca oda arkadaşlarım geldi tanıştım. Garip tiplerdi. Muhabbetleri falan kötüydü. Tıp öğrencisi dersten başka bir şey düşünmeyen gereksiz 2 garip tip. Zindan gibi geçecekti bu yurt belli olmuştu.Sabahın erken saatlerinde kalktım duşumu alıp hazırlandım. Okula gidecektim ilk günümdü ve heyecanlıydım. Yurttan çıkarken Nilay aradı sizin yurdun oradayım beraber gidelim dedi. Çıkıyordum zaten geldim diyerek yurt önünde Nilayla karşılaştım. Gideceğimiz yer aynıydı. Nilay da benim fakültede fakat başka bir bölümü kazanmıştı.

Beraber yola koyulduk.Daha ilk günden yurdun ne kadar sıkıcı olduğunu anlatıyordum. Nilay da bana evde çok eğlendiklerini çok rahat olduklarını falan söylüyor nazire yapıyordu.Havadan sudan okuldan konuşarak fakültemize geldik.Yolda o kadar çok güzel kız gördüm ki anlatamam. 15 20 dakikalık yolda 5 10 farklı kıza aşık olmuştum resmen.Üniversiteli kızlar harbiden bir farklıymış diyerek içimden sırıtıyordum. Öpüşüp ayrıldık o kendi bölümünün sınıfına ben kendi sınıfıma gittim. Sınıfa girdim. Sessizlik beklerken birbirleriyle konuşan o kadar çok grup vardı ki kendimi garip hissettim.

Benim gibi tek başına olan sadece 3 5 kişi vardı.Çok yalnız hissetmiştim kendimi. Doğal olarak sınıfımdaki tipleri incelemeye başladım, güzel kızları gözüme kestiriyordum. Neyse ilk hafta öyle böyle geçti. Sabahları Nilayla beraber yürüyor öğlene kadar okulda takılıyor sonra yurdun yakınlarında spor salonuna gidip sporumu yapıyordum. Sınıftan henüz hemen hemen kimseyle merhabalaşmak dersi sormak dışında muhabbetim olmuyordu. Tek doğru düzgün konuştuğum insanlar liseden arkadaşlarım Nilay ve Esindi.

İkinci haftamda okula biraz erken gitmiştim. Sabah saatleri kantinden kahvemi alıp bahçede oturup kahve sigara yapıyor telefonuma bakıyordum. Birden yanıma bizim sınıftan bir çocuk iki kız olmak üzere 3 kişi geldiler. Çocuk oturabilir miyiz diye sordu. Tabi dedim. Önce çocuk kendini tanıttı ismi Ozan sonra kızlar Büşra ve Gamze. Ozan eli yüzü düzgün temiz birine benziyordu. Büşra renkli gözlü güzel olmayan kilolu bir kızdı. Gamze ise bembeyaz tenine harika uyan siyah saçları siyah gözleri ile oldukça alımlı hafif balık etli olmasına rağmen uzun boylu olması kötü bir görüntü oluşturmayan güzel bir kızdı.

1 haftadır beraber takılıyordu bu 3ü gözlemlemiştim daha önce. Nasıl hemen kaynaşıverdiniz ben 1 haftadır kimseyle muhabbet kuramadım dedim. Facebook okul grubu varmış yeni girişliler orada tanışmışlar hep. Öyle bir oluşumdan o an haberim olmuştu. O gün hep beraber takıldık. Daha sonraki günler beraber oturmalar numaralar alışmalar falan derken kaynaşmıştık. Daha sonra o ay ders içinde bir çok kişi ile kaynaşmaya başlamıştım bile. Okulun açılmasının 2. ayı sonunda o bu derken sınıfta 10 15 kişilik birbiriyle iyi anlaşan, Güzel kızların da olduğu bir grubumuz ortamımız olmuştu bile. Ders aralarında it sürüsü gibi beraber geziyor çıkışlarda kafelere falan gidiyorduk.Kalabalık olmamıza rağmen en iyi anlaştığım insanlar Ozan ve Gamzeydi. Büşra ise Gamzeyle tartıştıktan sonra bizle pek muhattap olmuyordu.Grup içinde çok güzel kızlar olmasına rağmen sevgilim olduğunu söylemiştim ve hiç bir kıza yazılmamıştım. Bana ilgisi olanlar oldu fakat ben pek yüz vermedim kimseye. Benim için zordu tabi bu durum. Liseden beri hep cinsel bir şeyler yaşadığım insanlar vardı. O alışkanlıktan sonra bu yokluk insanı olumsuz etkiliyordu. Aybüke ile buluşana kadar yurdun yavaş internetinde porno izlemeye çalışıp 31 çekiyordum ya da Aybükenin attığı nude resimlere bakarak asılıyordum.Aybükenin beni sevdiğini biliyordum. Her ne kadar görüşemesek de ben de onu seviyordum. Arada mesafe olunca ufak tefek tartışmalar yaşıyorduk ama buluşacağımız günü hayal edip yumuşuyorduk hemen.

Kalabalık grubumuzda Zeliha diye bir kız var. Yüzü güzel esmer güzeli ama ufacık boylu zayıf çıtkırıldım bi kız olması bu güzelliğini gölgeliyordu.Yan yana geldiğimizde yanımda sanki kız çocuğummuş gibi kalıyordu Ne zaman gözlerimi ondan yana çevirsem göz göze geliyor utanıyor hemen gözlerini kaçırıyordu. Derste 4lü sıralarda Gamze ve Ozan ile yan yana otururken Gamze bu durumdan bahsetti bana Zeliha’nın sana yanık olduğunu göremedin mi hala dedi. Ben bir şey diyemeden Ozan da ben fark ettim gözleriyle yiyecek gibi bakıyor sana dedi.Ben de fark ettim ama benden ona iş çıkmaz diye muhabbeti geçiştirmiştim.

Vize haftasına gelmiştik bile bir sonraki gün son sınavımız vardı ondan sonra bitecek bende herkes gibi rahatlayacaktım. Akşam 8 gibi Zeliha whatsapptan yazdı.Sen şu dersten anlıyorsun yarın sınav var beni çalıştırır mısın diye sordu. Evet dediği gibi o dersten anlıyordum ama birini çalıştırabilir miydim emin değildim hele ki bana yanık olduğunu bildiğim birine gerçekten zor olacaktı. Mırın kırın etsem de kabul ettirdi. Yurttan çıkıp bir kafede buluştuk Zeliha ile. Sessiz bi kafe olduğu için öğrencilerin buluşup beraber çalıştıkları bir yerdi. Gece 11e kadar falan çalıştık iki arkadaş gibi. Daha sonra yurda gitmem gerek diyerek kalktı. Ben bırakırım seni diyerek beraber yürümeye başladık. Yurduna yakınlaştığımız zaman karanlık bir yerde durdurdu beni. Çok teşekkür ederim bu dersten geçersem dile benden ne dilersen diyerek sarıldı. Ufak tefek olduğu için anca göğsüme geliyordu kafası. Önemli değil başka derste de sen bana yardım edersin dedim. Ederim tabi seve seve diyerek elini boynuma atarak kafamı eğip öpmeye çalıştı dudaklarımdan. Ne yapıyorsun diyip kızarak ittirdim. Özür dilerim ben bi an farklı düşündüm diyerek kaçtı gitti. Bir şey demeden geri döndüm ben de.

Sonraki gün sınavdan çıktık. Sınavlar gayet güzel geçmişti. Sınavlarım güzel geçerse kendime ödül olarak İstanbula gitme planı yapmıştım. Aybüke de benim geleceğimi bildiği için hazırlıklar yapıyordu. Sınavdan hemen sonra Aybükeyi aradım uçak bileti bakıyorum yarın yanındayım diyerek müjdeli haberi vermiştim. Aşırı sevinmişti. Onun da sınavları geçen hafta bittiği için rahattı.Sabah erken saatte uyguna uçak bileti bulmuştum. Gece valizimi hazırlamıştım. Yarın sevgilimi görecek olmanın mutluluğuyla erkenden yatmak istiyordum. Gece 10 gibi Zeliha gene mesaj attı. Birazcık benim yurdun oraya gelebilir misin konuşmak istiyorum dedi. Reddetsem de ısrar edince gitmek zorunda kaldım.

Yurdunun oradaki parkta buluştuk karanlıktı etraf çok fazla insan yoktu biraz konuştuktan sonra dün olan için özür dilerim dedi.Önemli değil unutalım gitsin dedim. Ufak bir sessizlikten sonra beni güzel bulmuyor musun dedi. Hayır güzelsin ama sevgilim var biliyorsun dedim.Gerçi sevgilim olmasa bile bir şeyler yaşamazdım. Çirkin değildi kız ama yan yana yakışmıyorduk hiç.Ufak tefek olduğundan dolayı da vücudu beni etkilememişti pek.

Beklemediğim bi cevap verdi benim de sevgilim var dedi. Şaşırmıştım. Hatta inanmamıştım çünkü sosyal medya hesaplarında fotosu yoktu bize de hiç bahsetmemişti. İnanmadın dimi al bak diyerek telefonundan çocukla olan fotolarını gösterdi bana.Madem sevgilin var neden neden bana yazılıyorsun diyerek açık açık konuştum.Onu seviyorum tamam ama sana aşık oldum dedi.Daha da şaşırarak sevgilimi seviyorum üzgünüm karşılık veremem bu duruma dedim.Gene ufak bir sessizlikten sonra sigara yaktım uzattım o da alıp yaktı. Ben senden aşk sevgi beklemiyorum sadece seni istiyorum dedi ellerimi tuttu. Karşılık versem orada ayak üstü sikecektim belliydi ama yarına dolu olmam lazımdı. Anladım ne istediğini şu an olmaz diyerek görüşürüz diyerek hemen uzaklaştım oradan.Başıma yeni bir bela almak istemiyordum.Libidomu sonraki gün buluşacağım sevgilime saklıyordum.Arkamdan dur dese de durmadan yurduma gelip yatıp uyudum.

Cumartesi günüydü.Önce izbanla adnan menderese ordan 1 saatlik uçuşla sabiha gökçene ulaştım. Telefonu açıp aybükeyi aradım geldim ben neye bincem nereye gelcem diye sorarken bekle geldim sayılır dedi. Beni almak için sabahın erken saatinde kalkıp buraya kadar gelmiş kız bir daha sevdim bu sebepten. Araba sürmesini biliyordu ehliyet de almıştı zaten.Yolcu çıkış kapısında Fidan ablanın Golfü göründü gerçi artık Aybükenindi.4lüleri yakıp hızlıca indi arabadan. Ağzı kulaklarında koşturarak gelip atladı üstüme. Sıkı sıkı sarıldık çok özlemiştik birbirimizi.İnsanlara aldırış etmeden doya doya sarıldık öpüştük. Korna sesleri duyulunca hadi gidelim yolumuz uzun diyerek arabaya bindik.

Uzun süren yoldan sonra boğazdan da geçerek Sarıyer tarafında güvenlikli lüks evlerin olduğu bir siteye girdik. Site içerisinde güvenlikli ve oldukça lüks evlerdi.Ağzım açık bakınıyordum etrafa. Evin önüne gelip durduk. Burası evimiz dedi. Tripleks bir villa bahçeli havuzlu. Vay anasını diyerek etrafa bakıyordum. Elimden tutarak eve girdik. Kapıyı çaldı. Fidan ablayla beraber kalıyorlardı.Kapıyı o açar diye beklerken hizmetçi bir kız açtı kapıyı.Hoşgeldiniz Aybüke hanım dedi. Hoşbulduk canım diyerek eve girdi ben de peşinden. Fidan abla yoktu evde. Hemen üst kata çıkarttı beni odasına girdik. Odası bizim evin salonundan bile büyüktü.Çok çekingen evi inceliyor gördüklerim karşısında garipsemiş bir şekilde bakınıyordum.Odanın kendine ait banyosu bile vardı.Aşkım rahat olsana evinmiş gibi takıl duş alabilirsin istersen diyerek elimdeki bavulu alıp içindekileri çıkartmaya kendi dolabında ayırdığı yere koymaya başladı. İyi olur rahatlarım dedim . Her şey almışım yanıma ama havlu falan almamışım. Kendi bornozunu verdi hemen bunu giy kokun sinsin üstüne diyerek dudaklarımdan öptü.

Hayalimdeki hayatı yaşıyordu kız ben onun yanında fakir kalıyordum ama hiç bunu problem etmedi etmezdi. Kalbi güzeldi çünkü. Banyoya girdim banyo bile bayaa büyüktü.Hem büyük lüks bir küvet hem de duşakabin vardı. Hangisine girsem diye düşünürken yanıma geldi. Arkamdan sıkıca sarılarak küveti ayarlamamı ister misin dedi. Farketmez dedim. Küvetin suyunu açıp tıpasını taktı birazda şampuan döktü. Sular dolarken üstünü çıkar da gir aşkım dedi ve odaya geri gitti. Üstümü çıkartıp attım. Sıcak köpüklü suya girip yattım. O kadar güzel geldi ki uykum gelmişti bile o şekilde uyuyabilirdim.

Biraz zaman sonra aybüke üstünde sadece ten rengi iç çamaşırlarıyla banyoya girdi.Hem rahatlamanın verdiği keyif hem de Aybükenin güzelliğini ve harika vücudunu izlemenin tadını çıkartıyordum.Sütyenini çıkartıp attı. Göğüslerini tutarak özledin mi bunları dedi. Hem de çok diyerek elimi uzattım.Bana doğru eğilip göğüslerini elletti. Ardından külodunu da çıkartıp attı. Bembeyaz teni kızıl saçları tertemiz harika vücudunu bana sergiliyordu. Sadece izleyerek aletim taş gibi olmuştu bile.

Küvete girip üstüme yattı. Birileri beni çok özlemiş belli diyerek kalkık aletimi eline aldı. Üstümde yatarak ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Aybükenin elleri saçlarımda benim ellerimde vücudunda geziyor birbirimizi tahrik ediyorduk.Dudaklarımızı kemiriyorduk resmen. Ayların acısını çıkarırcasına öpüşüyorduk.Fazla dayanamadı zaten vücuduna değen aletimi suyun içinde tekrar eline alıp amına soktuğu anda nefesi kesilmiş gibi oldu.

Ağır hareketlerle içinde gidip geliyor romantizmin doruklarında özlem gideriyorduk. Suyun içinde bile cayır cayır yanan daracık amı çok fazla zevk veriyordu. Uzun zaman sonra seks yaptığım için kendi performansıma göre erken boşalacaktım. Boşalmamın yakın olduğunu söylediğimde içime boşal doğum kontrol hapı aldım senin için bir şey olmaz dedi. Emin misin dediğimde evet ben de yakınım aynı anda olsun lütfen dayanmıyorum dedi. Aybükenin orgazma yakın olması daha çok ateşlenmemize neden oluyordu. Ben de baya yakındım zaten ben de geliyorum diye inlediğimde aybüke titremeye başladı. O da ben de orgazm oluyorduk. Aletimden çıkan spermlerim amını dolduruyordu.Çok hızlı bir özlem giderme seksi yapmıştık.

İkimizde nefessiz kalarak küvetin içinde yatıyorduk. Dudaklarımı öperek çok özlemişim seni dedi. Daha sonra kalkıp küvetten çıktı. Duşakabinde duşa girip kendini temizledi. Ben de küvette kalmış onu izliyordum. Doyamadım sana niye gittin dedim. Gülerek daha çok zamanımız var hadi sen de çık bir şeyler yiyelim dedi. Doğru söylemişti. Havaalanından aldığım kahveyle duruyordum bir şey yememiştim.

Ben de kalkıp temizlendikten sonra Aybükenin bornozunu giydim.Küçük geldiği için çok komik duruyordum.Neyse çıkıp kurulanıp giyindikten sonra hadi kahvaltı yapmaya dedi. Aşağıya indiğimizde hizmetçi kız uzun bir masayı resmen donatmış bize kahvaltı hazırlamıştı. Çeşit çeşit her şey vardı.Bir gün çok para kazanıp bu hayatı yaşamak için kendime söz vermiştim. Hizmetçi kız servis yaparken ufaktan kestim. Dar mini eteğinden götü ben burdayım diye bağırıyordu. Yüzü pek güzel değildi ama bakımlıydı doğal olarak.

Fidan ablayı sordum. Benim geldiğini duyunca hem bizi rahat bırakmak için hem de gezmek tatil yapmak için yurt dışına çıkmış.Kahvaltıdan sonra bahçeye geçip havuz kenarında kahvelerimizi içiyor muhabbet ediyorduk. Beni gezdirmek istediği yerleri anlatıyor okula götürüp arkadaşlarıyla tanışmamı istiyordu. Hepsine olur demiştim ama babamla da tanıştırmak istiyorum dediğinde bi duraksadım. İstemiyor musun dedi. Ya isterim de çekindim şimdi dedim. Bir şey olmaz zaten seni anlattım biliyor dedi.

Öyle böyle geçiştiririm gitmeyiz diye düşünürken hizmetçi kız tekrar geldi.Aybüke hanım benim işim bitti çıkıyorum diyerek gitti. Koskoca evde yalnız kalmıştık. Hizmetçinin gittiğinden emin olduktan sonra. Aybüke kalkarak kucağıma oturdu. Doyamadım demiştin sanki dedi dudaklarıma yapıştı.

Etraf açıktı görülebilirdik yan villalardan. Bunu fark edince kucağımdan kalkarak eve doğru kaçtı. Kapıda üstünü hızlıca çıkartıp attı. İçinde kızıl saçlarıyla harika uyumlu parliament mavisi sütyeni ve tangasıyla dans ediyor gel işareti yapıyordu.

Koca salonda yakaladım Aybükeyi. Kalçalarından tutup kendime çektim. Ayakta sevişmeye başladık. Dudaklarını emdikten sonra boynuna geçtim. Çok seksisin harikasın bayılıyorum vücuduna diyerek tahrik ediyor aynı zamanda da vücudunu emiyordum. Saçlarımdan tutarak kafamı kaldırdı. Üstümdeki gömleği hızlı hızlı çıkartarak attı. Dudaklarıma yapıştığında da elleriyle aletimi okşadı ve kemerimi pantolonumu hızlı hızlı çıkarttı. Boynumu emip göğüs kaslarıma geldiğinde asıl ben senin bu kaslı vücuduna hastayım diyerek öpüyordu.

Öpme işini fazla uzatmadan yere diz çökerek aletimi kavradı. Ufak öpücüklerle aletimi taş gibi yaptıktan sonra ağzını açıp emmeye başladı. Yarısına kadar ağzına alıp içerden diliyle aletimi yokluyordu. Daha fazla dayanamadım. Kaldırdım aybükeyi. Salondaki kanepeye oturtup yatırdım .Sütyenini çoktan çıkartmıştı zaten. Sadece tangası vardı altında.

Bacaklarından başlayarak baldırını yalayıp emdim. Amına geldiğimde tangasının üstünden biraz parmaklarımla oynadıktan sonra tangasını kavrayıp yana doğru çektim. Tertemiz amı ıslanmış bir şekilde karşımdaydı. Muhteşem bal kutusuna dudaklarımı değdirerek yalamaya başladığımda aybüke zevk inlemelerine başlamıştı bile. Uzun bir süre amının dudaklarını öpüyor,dilimle klitorisini uyarıyordum. O kadar güzeldi ki tadı bırakmaya doyamıyordum. Sanırım fazla uzatmış olmalıyım ki aybüke yeter kudurdum gir içime diye yalvarıyordu.

O doğrulup kurtulmaya çalıştıkça ellerimle bastırıyor gücüm altında hareket edemiyordu. O şekilde uzun bir süre amını emerek orgazm ettiğimde bacaklarıyla tekme atar gibi ittirip zor kurtuldu benden. Yorulduğu suratından belliydi kıpkırmızı olmuştu ve dışından nefes alıyordu.

Amı da sırılsıklamdı. Kalkıp misyoner pozisyonunda içinde girdim. Koca evi inlemesiyle yankılatıyordu. Üstüne doğru yatıp sertçe içine girip çıkıyor aynı zamanda da elimle memesini sertçe okşuyordum. Aybüke de ellerini sırtıma atmış ben her sert girişimde tırnaklarını sırtıma geçiriyordu. Denk geldiğinde de boynumu koparırcasına emiyordu.

İçinden çıkıp ayağa kalktım. Aybükeyi de kaldırıp önümde ters döndürüp domalttım.Tangasını gene sıyırıp kalçarı arasından aletimi tekrar soktum amına. Her vurmamda taşaklarım amına çarpıyor aybükenin sesiyle birlikte karışıp evin salonunda yankılanıyordu. Belinden tutup daha da hızlandığımda aybüke harikasın aşkım sik beni geliyorum diye inlediğinde kalçalarına da tokat atmaya başladım. Aybüke tekrar orgazm oluyordu.Orgazmı sırasında yavaşlamak zorunda kaldım. Üstüne doğru eğilip sırtını öpüyordum.

Ben de yakındım. Geliyorum ben de aşkım diyerek tekrar hızlandım. Belinden sıkıca kavrayarak kendime çektim Aybükeyi. Oluk oluk içine akmaya başladığımda tempomuzda yavaşlamıştı.Bir süre o pozisyonda yavaşlayıp durdum. Aletimi çıkarttığımda amından döllerim yere akıyordu. Kalçaları ise okşanmaktan tokatlanmaktan kıpkırmızıydı. Bana doğru dönerek dudaklarımı öptü. Hiç bu kadar hard sevişmemiştik mahvoldum dedi. Ne yani hoşuna mı gitti yoksa gitmedi mi dedim. Gitti gitti diyerek ayrıldı benden yukarı doğru kaçtı. Peşinden bende odasına girdim. Tekrar suyun duşun altına attı kendini.

O gün dinlene dinlene 2 posta daha seviştik. Gece yorulup sarılıp uyumadan önce o güne baktığımda ben 3 posta Aybüke de 4 5 posta orgazm olmuş,sevişmekten harap olmuş bir vaziyette uyuyakaldık.

Bu da buraya kadar olsun. Biliyorum gereksiz detaylı az seksli bir bölüm oldu ama napalım. Dediğim gibi detaylara inmeden anlatsam anlamsız olurdu. Sıkıldığınızı biliyorum kızmayın. Kaldığımız yerden devam edeceğim.See you later.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32