Arkadaşımla ilk seks deneyimimiz – 6

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Arkadaşımla ilk seks deneyimimiz – 6
önceki bölümde hayallerimin bir kısmına ulaşmıştım. İkiside yarımdı ama olsun. Birincisi sikimi götüne dibine kadar sokmuş ama sadece bir defa git gel yapabilmiştim . İkinciside sikimi dondurma gibi yalatmış ama tam anlamıyla boğazına kadar sokup ağzına boşalamamıştım.

Bölüm 6

Ertesi gün okula biraz erken gelmiştim. Bir süre sonra o da geldi. Suratıma bakmıyordu. Hemen sınıftaki sırasına geçip oturdu. Bütün gün boyuncada benden uzak durdu.Bir tepki bekliyordum ama bu kadarda beklemiyordum. Okul çıkışı eve doğru yanlız yürümeye başlamıştı. Dayanamadım koşarak yanına gittim, hey nooluyor böyle , küsmüyüz dedim.
Hayır değiliz dedi. Eee ne bu surat öyleyse? dedim. Bir daha yapmayalım bunu , dünden beri çok acıyor, sınıfta bile otururken rahatsız oldum dedi.

Çok özür dilerim dayanamadım, bir daha yapmayız sorun yok dedim. Peki şimdi barıştıkmı ? diye gülümseyerek sordum. O da gülümseyerek tamam barıştık dedi. Ama kesinlikle yapmayacağım haberin olsun dedi. Peki otuzbir partileride mi bitti diye sordum?. Yok ona devam ederiz dedi.

Birkaç gün çıkışta sadece sohbet ediyor yolda ayrılıyorduk. Yine bir cuma günü okul çıkışı, yarın bize gel. Hafta sonunda bizimkiler bir yere davetliymişler, cumartesi pazar yoklar beraber takılalım dedi. Eve sormam lazım dedim. Aslında benim ailemde onun ailesiyle tanışıyorlardı ama yinede ne cevap vereceklerini bilmiyordum. Eve gittiğimde anneme sordum , akşam babana sorarsın dedi. Akşam yemekte babama sordum, önce olmaz filan desede annem zaten arka sokaktalar bir sorun olmaz, birşey olursa telefonla ararız dedi. Babamda peki dedi.Cumartesi sabah aradım öğlen gibi gelirim dedim. Tamam bekliyorum dedi. Acayip bir heyecan vardı bende. Gece beraber kalacaktık. Belk**e aynı yatakta birlikte yatacak, doyasıya sikecektim. Gerçi yine söz vermiştim ama hangi sözü tutmuştumki!!

Öğlen 12 gibi evden çıkıp 5 dakikada evlerine varmıştım. Aşağıdan kapıyı çaldım , bir süre sonra kapı açıldı. Hızlı adımlarla yukarı çıktım. Kapı aralıktı ama beni karşılamamıştı. İçeri girdiğimde mutfaktan ses geliyordu. Salih senmisin? diye seslendi . Evet benim dedim. Mutfaktayım diye seslendi. Bazı çamaşırlarımı koyduğum çantamı kanepenin üzerine bırakarak yanına gittim. Annesinin hafta sonu için hazırlayıp bıraktığı yemeği ısıtıyordu. Sende yiyecekmisin dedi? Yok ben yedim geldim dedim .Neyse yemeğini tek başına yedi, bende mutfakta karşısında oturdum, sohbet ettik havadan sudan. Sohbet bir süre sonra belaltına inmişti. Geçen defa çok acıdı salih o yüzden kesin olarak birdaha yapmayacağım, sonra bozuşmayalım dedi. Tamamdır sorun yok dedim.Ben seni biliyorum yine istersin dedi. Yok valla istemem, madem acıyor niye zorlayayım dedim.Peki hiçmi zevk almadın? dedim. Aldım ama sonraki acısı zevkin yanında sıfır kalır dedi. Tamam sen nasıl istersen dedim.

Bir süre sonra peki sikime otuzbir çekmeyi ne yapıcaz? odamı yok dedim. Bilmiyorum ya, sonra ileri gidiyoruz dedi. Havadan sudan konuşmalarla gün devam ediyordu.Sanıyorum akşam olmuştu, saat 20.30 civarıydı. Hava kararmaya başlamıştı. Perdeleri kapatıp salonun lambasını açmıştı. Şimdi iki arkadaş televizyonda birşeyler izliyorduk. Bir süre sonra hadi şu dergilere bakalım dedi. Tamam hiç söylemeyeceksin sandım dedim. Bir koşu dergileri getirdi. Bende artık rutin hale gelen kovayı getirdim, bu defa yanında birde bezde getirdim. İkimiz yine üçlü koltukta yanyana dergilere bakıyor , siklerimizi sıvazlıyorduk.

Ben bir süre sonra ayağa kalkıp eşofmanla donu birlikte çıkararak tekli koltuğu bıraktım ve tekrar kanepeye oturup sıvazlamaya devam ettim. Daha sonra da o aynısını yaptı. Tshirt lerimizide çıkarıp attık. Böylece yine çırılçıplak otuzbir seansımız başladı. Bir ara sağ elimi yavaşça baldırına koydum oradan da göbeğine doğru okşadım, daha ileri giderek aşağıya inerek sikini tutan elinin üzerine bıraktım elimi. Onun eli altta benim elim üstte birlikte çekiyorduk sikini. Elini sikinin üzerinden çekti ve şimdi ben tutup okşuyordum . O da elini uzatıp benim sikimi tutup okşamaya başladı. Birbirimize otuzbir çektiriyorduk.

Bir ara sikimi bırakıp ayağa kalktı ve lambayı kapattı. Şimdi sadece televizyonun ışığıyla oturuyorduk. Karşılıklı siklerimizi okşuyorduk. Ben avucuma tükürük aldım ve onun sikinin etrafına sürdüm sonrada yukarı aşağı sıvazlamaya başladım. Tam sertleşmemişti ama zevk aldığı belliydi. O da aynısını yaptı ve tükürüğü sikime sürüp otuzbir çektirmeye başladı. Ben aldığım zevkten onunkini çekmeyi bırakmış kendimi arkaya yaslamış dikkatle bana yaptığı otuzbiri seyrediyordum. Geçen defaki gibi yapsana dedim. Hangisini? diye sordu. Dilinle sikimin üstünde gezmiştin hani .

Birşey söylemedi biraz daha eğildi , sonra dilini çıkararak sikimin üzerinde daireler çizmeye başladı. Harika birşeydi. Şimdi sikimi tutan eliyle aşağı yukarı , sağa sola çevirip diliyle her tarafını yalıyordu. Offf çok güzel yalıyorsun dedim. Yanımdan kalkarak tam sikimin önünde dizlerinin üzerine oturdu. Şimdi yarrağım tam başının hizasındaydı. Eliyle sikimi her yöne çeviriyor , diliyle heryeri yalıyor, diğer elide baldırımın üzerinde oradan aşağı taşşaklarıma kayıyor onu yavaşça sıkıp okşuyordu.

Bir süre sonra ağzına alsana onu dedim. Olmaz dedi.

Hadi birşey olmaz gelirsem söylerim. Ağzına boşalmam dedim. Sözmü dedi, Evet hadi ne olursun dedim.
Dili önce tekrar sikimin başında birkaç tur attı ve yavaşça ağzını açarak sikimin başını ağzının içine aldı.Deli bir duyguydu. Sıcaklıktan yanıyordu . Sonra biraz daha ileri giderek sikimin yarısını ağzına aldı. Cennetteydim sanırım. Şimdi yukarı aşağı ağzının içinde gezdiriyordu sikimi. Ellerimle kafasının iki yanından tuttum. Dahada derinlere insin, sikimin tamamını ağzına alsın istiyordum. Yavaşça kafasını bastırdım. Neredeyse sonuna kadar alabilmesi için iyice baştırdım. Boğuluyormuş gibi sesler geldi, hemen elimi gevşettim.

Sikimi emmeyi bırakıp böyle yapacaksan bırakırım dedi. Peki kusura bakma biran dibine kadar almanı istedim dedim. Şimdi tekrar sikimi tutmuş, başından ortasına kadar ileri geri ağzına alıyordu. Benim yine ellerim kafasını tutmuş tempo tutuyor ama bu defa bastırmıyordum.

Tam olarak pozisyon şu, karşımda dizlerinin üzerinde, bir eliyle sikimi tutmuş ve ağzına alıyor , diğer eliyle aşağıdaki taşşaklarımı ufak ufak sıkıp bırakıyor. Bir ara nasıl oldu bilmiyorum ama başı ağzındayken tam bir orospu gibi içerdeki diliyle sikimin üzerinde daireler çizmeye ve sikimin başınıda emip emip bırakmaya başladı. Bu artık dayanılmazdı. Tamamen dolmuştum ve bu son noktaydı. Gelmem çok yakındı ve sakın bıraksın istemiyordum. O yüzdende söylemedim. Başını iki yanından daha sıkı tuttum ve kendimi ağzına doğru ittim…

Ağzının içine fışkırıyordum. Kafasını çekmeye çalışsada sıkı sıkı tutuyordum. Resmen ağzının içinde patlıyordum ve bir kısmı ağzının içinde , diğer kısmı dudaklarının arasından dışarı çıkıyordu. Bitmeyecekti sanırım,aşağıda garip sesler çıkıyordu ama hiç bırakmaya niyetim yoktu. Tüm spermlerimi ağzına boşaltmaya niyetliydim. Sonunda fışkışmalarım kesildi , hala kafasını kaldırmaya çalışıyordu.

Yavaşça gevşettim ellerimi ve hemen sikimden çekti ağzını, arkaya dönüp kovayı aldı ve içine ağzında kalan spermlerimi tükürdü. Bana dönüp manyakmısın sen ya, boğulacaktım. Hem hani söz vermiştin bana diyip birkaç tanede küfür savurdu. Hemen ayağa kalktım ve karşısında bende diz çöktüm, özür dilerim gerçekten dayanamadım dedim ve yüzünü ellerimle tutup kendime çekip öpmeye başladım. Önceleri karşılık vermesede şimdi artık öpüşüyorduk. Gerçi kendi spermimde arasıra geliyordu ağzıma ama durumu kurtarmam lazımdı . Hem bu son yaptığı harika oral seksi ve ağzının içinde diliyle yaptığı şeyden asla vazgeçmemesi lazımdı. Bu benim için tam anlamıyla bir hediyeydi ve daha gece yeni başlamıştı.

Sonraki bölümde hafta sonunu son hızla devam edecektik. Bu bölümün sonu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32