Annem_1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Annem_1
Herkese merhaba.
Başımdan geçen hikayeleri farklı isimlerlede olsa artık anlatma zamanı geldi.Çünkü yazmak bile zevk veriyor inanın. Hikayem annem ve babam ile ilgili.
Ailenin tek erkek çocuğuyum. Maddi imkanlarımız yerinde sayılır.
Kendimi bildim bileli, annem evde oldukçta rahat giyinir, gezer. Hatta hayal mayal hatırlıyorum babamla benim yanımda öpüşüp kcak kucağa yataklarına gidip seviştikleirni.
Bir kaç gece onların sesine uyanıp kapı deliklerinden izlemişliğim bile var.
Artık ergenliğe gireceğim yıllar. Okulda sürekli kız am göt muhabettleri azıyor insan.Sonra eve geliyor taş gibi bir kadın.
İçini gösteren elbiseler, bornoz ile dolaşmalar mini etekler vs .Sürekli annemi düşünüp otuz bir çekiyordum. Sanırım onlar benim büyüdüğümü hale farketmiyordu.
İşte ilk aklı başında yaşadğım olaylar bu sıradydı. Bir gece sanırım tuvaletim gelince kalktım.Bu arada benim oda üst katta. Neyse wc ye giderken aşağıda tv nin açık oldğunu gördüm. Kim diye bakarken, annem ile babamın kanepede öpüştüklerini gördüm. Hemen çömelip izleme başladım. Annemin sadece iç çamaşırları vardı.Geceliği yerde duruyordu. Babam sikini çıkartmış annemin eline vermişti. Annem ise kanepede domalmış durumda oturan babamın sikini sıvazlıyor yalıyordu. Babam ise annemin götünü elliyordu. Arada birde yukarı bakıyor ki ben uyanırsam hemen toplanacaklar.
Annem iyice azmış deli gibi yalıyordu babamın sikini. Bu arada bir şeyler diyor babam itraz ediyordu ama sonunda sanırım ikna oldu. Annem kilodunuda çıkarttı koltuğu hafiftan uzandı. Babam ise ayağa kalktı sikini tükürükleyip annemi sikmeye başladı. On dakika sikti annemi böyle.
Sesleri hızlanmıştı kanepeden baya ses geliyordu. Artık babam yukarı bakmayı kesmişti. Çılgınlar gibi annemi sikiyordu.
Sonra babam oturdu annem suratı ona gelecek şekilde sikii amına sokup , babamın kucağında oturup kalkmaya başladı. Beş dakika geçmedi babam inlemeye başladı. Annemin hareketleri yavaşlamıştı sanırım ikiside boşaldı. Baya bir öpüştüler .Tabi ben koşarak yatağıma gittim.
O gece sanırım üç kere boşalttım kendimi.
O günden sonra her gece kalkıp annemleri dizizledim ama bir şey olmadı. Sanırım bu olaydan sonra bir hafta geçmişti, gece yine seslere uyandım. Bu sefer yatak odalarından geliyordu. Kapı hafif aralık oldğu için az çok görebiliyordum. Ama bu sefer durym farklıydı.
Bir adam yatakta uzanmış annem ise onun sikini emiyordu. Babamda yanlarına sandalye çekmiş onları izliyor kamera gibi bir şeye çekiyordu. Annem arada bir kameraya bakıyor sonra tekrar adamın sikini yalıyordu. İnanamıştım nasıl olur diye daha dikkatli bakacakken ses yapmış olmalıyım ki herkes bir anda bana baktı. Korkudan ses çıkartamadım. Babam hemen yanıma geldi, ne yapıyorsun sen, neden uyandın felan diye kızarken annem çocukla uğraşma ver kamerayı gel dedi.
Babam durdu, hafif sırıtık bir vaziyette beni içeri aldıklar. Kamerayı elime verdi hadi şimdi bizi çek dedi.Tamam dedim.
Babam hemen annemim arkasına geçti. Onu yatakta domaltıp sikmeye başladı. Annemi ise adamın sikini emiyor inliyordu. Babam bana komutlar veriyor bana zoomla, annenin azğına yaklaş gibi. Beş dakika böyle devam ettiler. Babam arada bir geliyor nasıl çektiğime bakıyor yeni fikirler veriyordu.Sonra babam yatakta ağağa kalktı, annemi ters çevirdi. Annem diğer adamın üstüne oturdu bir kaç hamlede siki içine aldı. Babam ayakta annemin ağzına veriyor, annem ise yatakta zıplayarak kendini siktiriyordu. Artık ben anneme zoom yapıyor o mükemmel götüne yaklaşıyor sonra tekrar sik yalamasına odaklanıyordum.
Ardından babam kamerayı istedi, yukarıdan annemin hem sikilişini hemde emmesini daha rahat çekiyordu. Benim sikimde dimdik kalkmış hemen yatağın yanındaydım. Babam gözü ile benim siki işaret etti annem. Annem önce hayır dedi, baabm ısrar edince zaten azmış olan annemi beni yanına çağırdı.Elimi göğüslerine götürdü. Ellemeye başladım ikisini birden. Babam artık benide çekiyordu. Sonra babam yataktan indi beni çıkardı. Annem şortumdan sikimi çıkartıp ağzına aldı. Küçüktü ama iştahla emiytordu hepsi giriyordu içine.
İşiyecek gibi oluyordum ama çok zevkliydi sonra annemin ağzına boşaldım. Babam beni yataktan indirdi sonra tekrar yatağa kendisi çıkp annemin ağzına verdi.
Ben tekrar kamerayı çekmeye başladım ama kalbim deliler gibi atıyordu.
Ardından arkadaki adam annemi yan çevirdi baya bacaklarını açtı domamış vaziyette annemi sertçe sikmeye başladı. Annem inliyor değişik sesler çıkartıyordu benim sikim yine kalkmıştı.
Babam ile annem öpşüyor adam deliler gibi annemi sikiyordu.
Yarım saat değişe değişe siktiler annemi bende onların her anına çektim hepsi sıra ile boşalınca yatağa uzandılar. Babam kamerayı istedi. Aldı azıcık izledi.Sonra bana bir kaç nasihat verdi ve odama yolladı.
Şok geçiyor gibiydim.Tekrar kendimi tatmin ettim. Yaşananlara inanmak istemiyordum ama mükememeldi.
http://pendikroyal.com/

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32