Annem Nöbetteyken Babam Kızlığımı Bozdu

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Annem Nöbetteyken Babam Kızlığımı Bozdu
Babamın yarrağı o kadar büyük ki bazı günler karşımda oturduğu zaman uzun uzun onun yarrağını izler ve annemle babama belli etmeden amımı okşarım, bir defasında yine böyle bir gün babama bakarak, pantolonunun üzerindeki o kocaman kabarıklığa bakarak amımı okşuyor ve ara ara gözlerimi kapatarak kendimdem geçiyordum ki babamın yarrağının git gide dahada büyüdüğünü gördüm, bu büyümenin nedeninni ilk başlarda düşünmesemde karşımda sertleştiğini ve kocaman yarrağının pantolondan fırlayacakmış gibi durduğunu fark etmeye başlayınca gözlerimi babama diktim, göz göze geldiğimizde ise birbirimizi izlediğimizi anladım ama ne bir utanma nede bir korkma içimde belirmedi, babamın bana bakarak sertleştiğini bilmek beni dahada deli etmişti.

O gün karşılıklı bakışarak birbirimizi okşarken biran önce babamla sikişmek için elime bir fırsatın geçmesini arzu etmeye başladım. Annem hemşire olarak bir hastanede çalışıyor ve haftanın belirli günlerinde gece nöbete kaldığı için babamla evde baş başa kalıyoruz, işte bu baş başa kaldığımız günlerden birinde babamla sex yapmıştım, sizlere anlatacağım olayda babamla yaşadığım sexten ibaret. Aslında babamın yarrağına karşı bir ilgim duymadan önce kesinlikle aklımda ensest sexe dair hiçbirşey yoktu, babamın kocaman sikini daha öncede defalarca kez görmüştüm ama bu ilgi içimde bir yıl kadar önce başladı. Bir yıl kadar öncesindede babamla sikişmek falan düşünmüyordum hiç ama sikiştikten sonrada babamdan başkasına veresimde yok desem abartmış olmam.

O gün annem aslında nöbete kalmayacaktı ama arkdaşının işi çıktığı için, yani nöbet sırası olan arkadaşının işi çıktığı için annemden onun yerine nöbette kalmasını söylemişti, annem evi arayarak babala konuyu konuştu ve babama gece eve gelemeyeceğine dair bilgi verdi, tam o bilgiyi verirken biz babamla yine salonda karşılıklı oturuyor ve ara ara birbirimizi izliyorduk, tüm bu izlemelere rağmen ne babamda nede bende ilk hamleyi yapacak cesaret yoktu, sadece babam benim amıma bakarak sertleşiyor bende babamın ertleşmesini izleyerek ıslanıyordum. İşte o gün babam annemle konuşurken aldığı haberle elini sikine atıp bir yandan telefonda anneme “tamam aşkım, tamam bitanem” gibi şeyler söylüyor, bir yandanda sikini sıkı sıkı tutup beni izliyordu.

Telefonu kapattıktan sonra sanki fısıldarcasına “annen bu gece gelmeyecekmiş, arkadaşının yerine nöbette kalacakmış” dediği anda babamın o ses tonundan artık bir ilişki yaşayacağımızı anlamıştım. Yani annemin bu gece eve gelmemesinin bize büyük bir fayfası olacaktı, babamla ilk sikişimizi yaşayacaktık. Bu bilgiyi babam benimle paylaştıktan sonra sıkı sıkı sikini tutmaya devam ederek beni izlemeyi sürdürdü, babamın sikinin kocaman olması, pantolonunun üzerinden belli olması ve birde annemin bu gece eve gelmeyecek olması beni dahada azdırmış olacak ki artık ıslaklığım şortumun üzerinden belli oluyordu. Babam ıslaklığıma bakarak “neden ıslandın kızım” diye sordu, başımı öne eğerek bacak arama, amımın üzerine bakıp babamın ne demek istediğini anlamaya çalıştım.

Başımı öne eğipte amıma baktığımda aslında gördüklerim karşısında bende şaşırmıştım, o kadar çok ıslanmıştım ki resmen amımın üzerinde ki ıslaklık kocaman olmuştu. Önümdeki ıslaklığı fark etmemle babamın gülümsemesi ve yanıma gelmesi bir oldu. Yanıma oturarak “aslında bende çok ıslandım, istersen gösterebilirim” dedi, bende “bilmem ki nasıl olur” dedim, babamda pantolonunu indirerek komple çıkardı, karşımda iç çamaşırı ile kaldırtan sonra yanıma oturarak elimi tutup sikinin üzerine koydu. Babam sikinin üzerine elimi koyduğu anda zaten o ıslaklığı hissetmiştim, o nemli yeri hissetmek bile beni çok ama çok azdırmıştı, babama bakıp “çok güzel gerçekten” dedim, babamda elini amıma koyarak “asıl senin bu halin çok daha güzel” diyerek amımı okşamaya başladı.

Bir yandan amımı okşarken öte yandanda “uzun zamandan beri bunu yapmak istiyordum, sonunda sikilecek yaşa geldin kızım” dedi, bu arada benim yaşım 20 ve babamında dediği gibi tam sikilecek yaşa gelmiştim, daha önce bir kaç defa erkek arkadaşım olmuştu ama amımı siktirmemiştim, kısmet babamaymış. Babamın bu sözünden sonra bende ayağa kalkarak altımdaki şortu çıkardım, iç çamaşırım zaten yoktu ve şortu çıkarmamla babamın karşısında çıplak bir halde kalıverdim. Babam kolumdan tutup beni yanına tekrar oturttuktan sonra amımın üzerine elini koyup avuçlamaya başladı, orta parmağınıda tam amımın deliğine dayayıp yavaş yavaş bastırmaya başladı. Biraz bastırdıktan sonra canımın acımasından dolayı babama “bakireyim ama yavaş ol, canımı acıtma” dedim.

Babam bakire olduğumu öğrenince “gerçekten mi diyorsun kızım” diye sordu, bende “evet baba, bakireyim gerçetken” dedim, sanki bu bilgi onu dahada ateşlemişti çünkü bakire olduğumu söylediğim an başını bacaklarımın arasına sokarak amımın deliğine doğru dilini iteklemeye başladı, o kadar güzel sokuyordu ki dilinin içime giriş çıkışını hissediyordum ve dilinin ucu her girip çıktığında dahada sabırsız bir halde babama kısık sesle beni sikmesi için yalvarıyordum. Amımı bir kaç dakika dilledikten sonra sırılsıklam olmuş amımdan içeri orta parmağını tekrar sokmaya başladı, parmağının neredeyse hepsini yavaş yavaş itekleyerek sokmasına rağmen bir nebze olsun canım acımamış aksine her saniye daha fazla zevk alır olmuştum, babam beni parmaklarken canımın acımamasından dolayı aslında bakire değilmiyim acaba diye içimden düşünmedim desem yalan olur.

Babam amımı parmakladıktan ve orta parmağının hepsini tamamen soktuktan sonra “neden kan gelmedi” diyerek babama sordum, oda “kan gelmesini mi istiyorsun” diye cevap verdi, aslında konu kan gelmesini istemem yada istememem değil ama bakireydim ben, neden kan gelmemişti ki. Babam beni bu konudan dolayı tedirhin halde gördüğü andan itibaren gülümsemeye başladı ve bir süre sonrada “şimdi gelecek kan, bekle bitanem” deyip amımın içinden parmağını çıkararak bacaklarımı her iki yana ayırıp bacak arama giriverdi, aynı andada yarrağını amımın üzerine koyarak aşağı yukarı, amımdan akan sularla sikini ıslatmaya başladı. Gerçi babamın sik**e zaten sırılsıklamdı ama amımdaki sularıda sikine sürünce o kocaman yarrak gözlerimin önünde parıl parıl parlamaya başlamıştı.

Zannediyorum bir dakika kadar bir süre babam sadece amımdan akan sularla yarrağını ıslattıktan sonra ilk olarak sikinin baş kısmını daracık amıma sokmaya başladı, az önce parmağını sokarken zevkten inleyen ben şimdi yarrağının baş kısmını içimde hissettikçe bağırı olmuştum. Babam benim bağırmamdan dolayı evin içerisini kaplayan sesimi kesmek için bazen elini ağzıma kapatıyor, bazende elini ağzımın içine sokarak çenemi sıkı sıkı tutuyordu. Her ne yaparsa yapsın avazım çıktığı kadar bağırmaktan kendimi alamıyordum, sesim biraz azalmıştı ama ben bağırabildiğim kadar bağırıyordum ve bu bağırmalarım babamın yarrağını her defasında daha fazla içime iteklemesi ile katlanıyordu. Bir ara artık daha fazla alamayacağımı düşünerek kendimi geriye doğru çektim ve babamın yarrağını içimden çıkartarak amımı ellerimle kapatmaya başladım.

Amımı kapatınca babam “istemiyor musun kızım” diye sordu, aslında babamın yarrağı içimden çıktığı an tekrar azmıştım ve “istiyorum baba ama canım acıyor” diye cevap verdim, babam “kızım bir iki dakika dişini sık sonrasında canın acımayacak” dedi ve tekrar yarrağını amıma dayadı, elimi çektim ve babamın içime girmesini tekrar izlemeye başladım, bu defa ilkine nazaran daha az canım acıyordu ama içime her soktuğunda acı yine artıyordu, bir kaç saniye sonra ilk girdiğinden daha fazlasını içime sokunca yine canım çok fena acımaya başladı ama az önceki gibi içimden atmayacaktım onu, dişimi ve ellerimle kanepenin tutabildiğim yerlerini sıkarak acıya dayanmaya çalıştım, bir yandan bağırmamak için zor duruyor ve bir yandanda babama “hadi baba artık sok hepsini yalvarıyorum sana” diyordum.

Sonunda babam yarrağının hepsini içime soktuğu anda bir süre hiç hareket dahi etmeden beklemeye başladı, işte o saniyelerde babamın kocaman yarrağı içimdeyken babam amımı okşayarak beni tekrar zevke getirdi, sanırım iki yada üç dakika boyunca babam içimden çıkmadan sadece amımı okşadı ve üç dakika kadar sonra yavaş yavaş içimden çıkarak sikinin hepsini dışarı çıkardı, işte o an amımdan akan kanları ve babamın yarrağının üzerindeki kanları görünce rahatladım, daha önce kan akmadığı için durumda bir anormallik olduğunu düşünerek korkmuştum ama kızlığımı babam bozduğu için içime bir rahatlık gelmişti, hiç olmazsa daha öncesinde bozulmadığına emin olduğum için rahatlamıştım yani. Bir süre amımın kanamasını bekledik, gerçi bir kaç saniye bekledik o kadar çok uzun süre kanama olmadı.

Kanama tamamen bittikten sonra babam eline kağıt havlu alarak amımı ve yarrağını silerek emizledikten sonra tekrar içime girmeye başladı, bu defa az önceki kadar acımasada yinede acı vardı ama bu bizi durdurmadı. Babam az öncekine nazaran ikinci girdiğinde içime her girip çıkışı dahada hızlanıyor, bir dakika bile olmadan artık sanki annemi siker gibi hızlı hızlı sikiyordu. Yani annemi diyorum çünkü o kadar alışmıştım demek istiyorum, babamın yarrağı artık içime rahat rahat girip çıktığı için aldığım zevk**e tarif edemem. O gün ilk defa babamla sikiştiğim gün babam boşalmadan önce dört defa kadar art arda orgazm oldum, beim dört defa orgazm olmama rağmen babam bir defa bile boşalmadı, her boşalacağı zaman içimden çıkıyor ve amımı okşamaya devam ediyordu, beni dört defa orgazm ettikten ve bacaklarımda derman bırakmadıktan sonra duşa girmemi ve temizlenmemi söyledi.

Babamı yatakta bırakarak duşa girdim, amımı ve göt deliğimi bir güzel yıkadıktan sonra bacaklarımda ki bir kaç damla kanı temizledim, güzel bir duş alarak babamın yanına tekrar geldim, babamda bu arada içeriyi temizlemişti, kanepenin örtüsü bile kan olduğu için onları kaldırmıştı, yanına gittiğimde “ikinci sikişe hazır mısın kızım” dedi. Nasıl hazır olmazdım ki, az önce yaşadıklarımdan sonra her saniye sikilmek istiyordum. Babama “hazırım baba” dedikten sonra tekrar altına yattım ve beni sikmesini izlemeye başladım. Bu defa ben bir kez bile boşalmamıştım ki babam yarrağını içimden çıkararak üzerime doğru sanki işiyormuşçasına bol bir şekilde boşalmaya başladı. Sikinden çıkan her damla spermle beraber babamında oldukça yüksek bir sesle “aaaah aaaaah aaaaahh oooohh” diye inlemesi bir olmuştu.

Onbeş-yirmi saniye kadar orgazmı süren babam sonunda tüm spermlerini üzerime boşalttıktan sonra yanıma yaklaşarak yanağımdan öptü ve “yaşadıklarımı hiç unutmayacağım ve tekrarlaması için dört gözle bekleyeceğim” diyerek banyoya girdi. Aslında babamın ikinci bir sikişi beklemesine gerek yoktu çünkü babam banyoya girer girmez bende peşinden giderek bir defada banyoda kendimi siktirdim. Annemin evde olmadığı her gece babamın karısı oldum ve uzun bir sürede babamla sikişmeye devam edeceğimi düşünüyorum çünkü şahsen ben bu baba kız sikiş durumundan çok ama çok memnunum.
(Alıntıdır)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32